• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

CMS Villa - Multipurpose Laravel Business Website System

CMS Villa - Multipurpose Laravel Business Website System 4.2

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
1683360418205.webp
CMS Villa, popüler Laravel Framework ile oluşturulmuş, duyarlı, kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bir içerik yönetim sistemidir (CMS). Bu CMS'yi kullanarak ekip üyesi, hakkında, hizmet, portföy, haberler, mağaza, kariyer, , iletişim vb. hemen hemen tüm sayfaların bulunduğu güzel, modern ve temiz bir web sitesini kolayca oluşturabilirsiniz. Eğitim web sitesi, avukat web sitesi, spor salonu ve fitness sitesi vb. yapmak istediğiniz şey.

Bu CMS, popüler PHP çerçevesi Laravel kullanılarak geliştirilmiştir. Böylece diğer programcılar tarafından kolaylıkla özelleştirilebilir. Geliştiriciler kaynak kodunu kolayca anlayabilecek ve gerektiğinde veritabanını ve dosyaları değiştirebilecek.

Bu komut dosyası/CMS, SQL enjeksiyonu, XSS, CSRF saldırısı vb. gibi webdeki çoğu güvenlik açığına karşı güçlüdür. Ayrıca gerektiğinde yönetici düzeyinde güvenlik uygulanır.Yazar
LocalHost
İndirilme
23
Görüntüleme
55
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

Forum istatistikleri

Konular
3,721
Mesajlar
4,348
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
27,054
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1