• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR


    Artık kanyanklar sadece talep üzerine yüklenecek yada güncellenecektir.
    TALEP GÖNDER
DJ-MegaMenu PRO

DJ-MegaMenu PRO 4.3.7

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
İndirmek İçin Giriş Yapın
DJ-MegaMenu.webp
Tamamen duyarlı, yatay ve dikey düzenler ve off-canvas bir menü ile mobil cihazlar için optimize edilmiş. Menü başına sütun sayısını ayarlayabilir ve hatta herhangi bir modülü içine yerleştirebilirsiniz. DJ-MegaMenu, ihtiyacınız olan menüleri ayarlamanız için size çok çeşitli olanaklar sunar. Mobil cihazlar düşünülerek tasarlandı, böylece birçok kullanışlı özellik bulacaksınız.

Güzel menüler oluşturun​

Sütunlar, ağaç menüler, simgeler, notlar, modüller

Sezgisel bir akışı ve menü öğeleri için dahili eklenti ile menünüzü kolayca yönetebilir ve menünüze farklı şeyler ekleyebilirsiniz. Menü öğelerinizde kaç sütun, modül, simge ve efekt kullanılacağına karar verin.

WCAG 2.0, Section 508 ve ADA desteğiyle Erişilebilir Joomla Menüsü​

Erişilebilir hale getirin

DJ-MegaMenu'ye klavyenizdeki tuşlarla tamamen erişilebilir (Web İçeriği Erişilebilirlik Yönergelerine (WCAG 2.0) uygundur). Ok tuşlarını kullanarak klavyede gezinme desteğini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Yatay ve Dikey yönlendirme​

İstediğiniz konumda mega yapın

Menünün yönünü seçin ve mega menünüzü ihtiyaç duyduğunuz yerde görüntüleyin. DJ-MegaMenu ile birkaç menüyü tek sayfada görüntüleyebilirsiniz! İhtiyaçlarınıza ve hayal gücünüze kalmış. Modülün her bir örneği istediğiniz şekilde tasarlanabilir!

Kolayca özelleştirilebilir​

logo, metinler, arka planlar ve simgeler için uygun renkler

Logonuzu yapışkan menüye ekleyin ve ortaya, sağa veya sola yerleştirin. Color Customizer ile her modül örneği için sınırsız menü varyasyonları oluşturun. Tasarımınıza uydurun! Renk özelleştirici sayesinde herhangi bir dosyayı düzenlemenize veya CSS bilmenize gerek yoktur, ancak CSS ile de kolayca özelleştirilebilir.
Not: ayrıca 2 yerleşik varsayılan temadan birini kullanabilirsiniz.

Tarzınızı seçin​

yapışkan menü, animasyonlar, menü düzenleri, açılır talimatlar, sütun genişliği, açık etkinlikler

Giriş ve çıkış için menü efektlerinizi seçin (mümkün olan 30 efektten birini kullanabilirsiniz). Menüyü kapatma hızını ve gecikme süresini seçin. DJ-MegaMenu, CSS3 animasyonlarını kullanmanıza, açılır menü yönüne karar vermenize ve tıklama veya fareyle üzerine gelindiğinde menü öğelerinin açılmasına olanak tanır!

Duyarlı ve mobil cihazlar için optimize edilmiş​

Daha iyi mobil deneyim için off-canvas menü ve dokunma etkin

DJ-MegaMenu yalnızca tamamen duyarlı olmakla kalmaz, aynı zamanda farklı mobil işletim sistemlerini kullanan kullanıcılara sitenizde gezinmek için harika bir yol sağlayan dokunmatik bir arayüze de sahiptir. Menünün ne zaman mobil görünüme geçmesi gerektiğini seçin.

Mobil menü özelleştirme​

Farklı mobil menü türleri, temalar, konum, hizalama, logo, tuval dışı efektler, modüller

Önceden tanımlanmış iki mobil temadan birini seçin (koyu veya açık) veya mobil menüyü nasıl görüntülemek istediğinize karar vermek için bir renk özelleştirici kullanın (off-canvas), ve hangi logoya sahip olması gerektiğini seçin. Tuval dışı mobil menü seçenekleri 5 standart ve 9 deneysel efektle birlikte gelir.
Herhangi bir modülü tuval dışı menünün üstünde veya altında görüntüleyin.
Renk özelleştirici, Kanvas Dışı ve Akordeon menülerinin renklerini web sitenize uyacak şekilde ihtiyaç duyduğunuz şekilde ayarlamanıza olanak tanır. CSS bilmenize ve herhangi bir dosyayı düzenlemenize gerek yoktur; renkleri seçin ve kaydedin; bu kadar!Yazar
LocalHost
İndirilme
22
Görüntüleme
54
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

 << BİZİ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
3,745
Mesajlar
4,400
Üyeler
400
Son Üye
tavuklupilav

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,581
İndirilme
27,298
Disk kullanımı
972.4 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1