• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR


  Artık kanyanklar sadece talep üzerine yüklenecek yada güncellenecektir.
  TALEP GÖNDER
DJ-Tabs

DJ-Tabs 2.2.1

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
İndirmek İçin Giriş Yapın
dj-tabs.webp
DJ-Tabs, bir bileşen olarak çalıştığı ve aynı sekme grubunu modül konumu, makalelerin içi veya menü öğeleri gibi farklı yerlerde yeniden kullanabildiğiniz için Joomla'daki sekmeler için benzersiz bir çözümdür. Sekmeleri oluşturmak için herhangi bir kısa kod veya etiket kullanmanıza gerek yoktur.

Neden DJ-Tab'ler​

Sekmeler ve akordeonlar, içeriği kompakt bir şekilde görüntülemenin harika bir yoludur. Kolayca sekmeler ve akordeonlar oluşturun ve onları ihtiyaç duyduğunuz yerde gösterin. Joomla'nın çoğunda! sekme uzantıları kullanıyorsanız, sekmeleri doğrudan kısa kodlara sahip makalelerde oluşturmanız gerekir. DJ-Tabs, sekmeleri çeşitli yerlerde yeniden kullanarak ve koda dokunmadan görünümlerini değiştirerek sekmeler üzerinde kolay yönetim ve kontrol sağlar.

Birçok içerik türü​

Sekme veya akordeon olarak kullanılabilecek 7 öğe türü
DJ-Tabs, mevcut altı öğe türünün tümünü tek bir grupta karıştırmanıza olanak tanır; bu bir sekme örneğine sahip olabileceğiniz ve her sekmenin farklı içeriğe sahip olacağı anlamına gelir. Bu tür sekmelerden sınırsız sayıda örnek oluşturabilirsiniz.
 • Tek bir makale (Joomla! veya K2) - seçilen makalenin içeriğini görüntüler. Bu aynı zamanda makalede kullandığınız tüm eklentileri, modülleri, iframe'leri ve özel alanları da içerir. Yani makale, sekmelerin görünümünü ve hissini tasarlayabileceğiniz nihai tuvalinizdir. Makaleye koyduğunuz herhangi bir modül veya kullanılan herhangi bir eklenti de sekmede veya akordeonda görüntülenecektir; bu şekilde sekmenin içeriğini makaleniz üzerinde çalıştığınız şekilde tasarlayabilirsiniz.

Temanızı ve düzeninizi seçin​

16 yerleşik tema arasından seçim yapabileceğiniz gibi web sitenize uyacak yeni temalar da oluşturabilirsiniz. Farklı sayfalardaki aynı sekmeler için farklı temalar da kullanabilirsiniz. Sekmeleri yeniden oluşturmanıza gerek yok.
Temalar
 • 4 hiçbiri düzenlenemez
 • 12 adet düzenlenebilir (bunları temel olarak kullanabilir ve sınırsız sayıda varyasyon oluşturabilirsiniz)
 • BAasit düzenleyiciyi kullanarak kendi temalarını oluşturma imkanı

Sekmeler veya Akordeonlar​

Mevcut düzenlerin her biri, davranışının ve görünümünün uyarlanmasına olanak tanır. Hangi sekmenin veya akordeonun açılması gerektiğine, sekme açıldığında videonun otomatik olarak oynatılıp oynatılmayacağına, akordeonların tamamının kapalı mı yoksa açık mı olması gerektiğine, sekme değişikliğini neyin tetikleyeceğine (tıklama veya fareyle üzerine gelme), başlangıçta hangi sekmenin açılması gerektiğine karar verin ve çok daha fazlası.
 • Sekmeler
 • AkordeonYazar
LocalHost
İndirilme
27
Görüntüleme
45
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

 << BİZİ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
3,745
Mesajlar
4,400
Üyeler
400
Son Üye
tavuklupilav

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,581
İndirilme
27,298
Disk kullanımı
972.4 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1