• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

1692553935372.png
Görev Merkezi, Proje Yönetimi ve Görev Yönetimi, Şirket Hesapları veya Finans Yönetimi için hafif ve süper hızlı Tek Noktadan Çözümdür; proje yöneticilerinin (PM'ler), Ekip Üyelerinin, İK'ların ve Müşterilerin işbirliği yapmasını ve buluşmasını sağlayan Müşteri veri yönetimi aracıdır. Kaynakları yönetirken ve uygun maliyetli bir şekilde hedeflere zamanında ulaşın.

Görev Merkezi size proje yönetimi, görev dağıtımı, proje/görev ilerleme takibi, projenin ve görevin ilerleme takibi ve veri paylaşımı için aynı kontrol panelini müşterilerle paylaşma, tahminler ve faturalar oluşturup yönetme, harcamaların ve ödemelerin takibi, Kişiselleştirilmiş bildirimler, Duyurular, Etkinlik Takvimi, ekip üyeleri arasında gerçek zamanlı sohbet, ekip üyelerinin İzin İsteklerini yönetme, kaynak planlama, ekip/organizasyon işbirlikleri ve daha birçok özellik tek bir basit Proje Yönetim Yazılımı ile. Her şeyin nasıl göründüğünü ve çalıştığını kontrol etmek ve özellikler ve işlevler hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek için demomuzu keşfedin ve daha fazlasını öğrenmek için aşağıdan ilerleyin.

Görev Merkezi size proje yönetimi, görev dağıtımı, proje/görev ilerleme takibi, projenin ve görevin ilerleme takibi ve veri paylaşımı için aynı kontrol panelini müşterilerle paylaşma, tahminler ve faturalar oluşturup yönetme, harcamaların ve ödemelerin takibi, Kişiselleştirilmiş bildirimler, Duyurular, Etkinlik Takvimi, ekip üyeleri arasında gerçek zamanlı sohbet, ekip üyelerinin İzin İsteklerini yönetme, kaynak planlama, ekip/organizasyon işbirlikleri ve daha birçok özellik tek bir basit Proje Yönetim Yazılımı ile.

Tüm bunların dışında Taskhub, Arapça, Aramice, Azerice, İbranice, Farsça/Farsça, Urduca vb. diller için tüm web sitesi için RTL düzeni gibi bazı olağanüstü özellikler sunar.

Languages Taskhub ayrıca Özel Ayarlama gibi bazı benzersiz ve en iyi özelleştirme özelliklerini de sunar. Yazı Tipleri, Mağaza Para Birimini Yönetme, Saat Dilimi Ayarları, Logo Ayarları, E-posta Ayarları ve daha fazlası.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
1
Görüntüleme
13
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
10
Çevrimiçi ziyaretçiler
137
Toplam
147

Forum istatistikleri

Konular
3,127
Mesajlar
3,374
Görüntüleme
200,438
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,901
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,053
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,226
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0