• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR


    Artık kanyanklar sadece talep üzerine yüklenecek yada güncellenecektir.
    TALEP GÖNDER
Reward Loyalty.webp

Dijital Birikim Kartları için Nihai Çözüm​

Dijital tasarruf kartlarını zahmetsizce oluşturup dağıtmanıza olanak tanıyan çok kullanıcılı bir komut dosyası olan Reward Loyalty ile müşteri sadakati stratejinizi yükseltin. İş ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak tasarlanan Reward Loyalty, güçlü, manuel bir kullanıcı yönetim sistemi sunar. Bu özellik, otomatik bir aboneliğe veya ödeme hizmetine ihtiyaç duymadan kullanıcı tabanınız üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Farklı İş İhtiyaçları İçin İdeal​

İster sadık müşterilerinizi sadakat kartlarıyla ödüllendirmek isteyen bir şirket olun, ister tek bir kurulumda birden fazla işletmeyi yönetmek isteyen bir ajans olun, ister kapsamlı bir sadakat programını mevcut hizmetlere entegre etmek isteyen bir şirket olun, Reward Loyalty mükemmel seçiminizdir. Çok yönlü ve ölçeklenebilir mimarisi, ihtiyaçlarınıza göre geliştirme yapmanıza ve özelleştirmenize olanak tanır ve bu da onu markanız için gerçekten özelleştirilebilir bir çözüm haline getirir.Yazar
LocalHost
İndirilme
16
Görüntüleme
41
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

 << BİZİ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
3,745
Mesajlar
4,400
Üyeler
400
Son Üye
tavuklupilav

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,581
İndirilme
27,298
Disk kullanımı
972.4 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1