• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR


    Artık kanyanklar sadece talep üzerine yüklenecek yada güncellenecektir.
    TALEP GÖNDER
Sparic.webp
Spariclaravel vite önyükleme yönetici şablonu. Bu laravel çerçevesi Blade.php Sayfalarını ve 50'den fazla Eklentiyi içerir. Temiz, yaratıcı bir laravel blade şablonu, Harika harika renkler, grafikler, özel Tablolar ve takvimler içerir. Çok amaçlı php betiği blade şablonu için kullanılabilecek Premium Dashboard Laravel kullanıcı arayüzü vardır.

Bu laravel yönetici şablonu, Tarih seçiciler, Gelişmiş modern form öğeleri ve yönetici kullanıcı arayüzü kiti vb. Gibi Gelişmiş Form Öğeleri. Bootstrap 5 çerçevesini kullanan bu kontrol paneli php şablonu. Bu web tabanlı php admin şablonu Tamamen %100 Premium Şablonlar kalitesindedir. Bu laravel kontrol paneli HTML5, CSS3, Jquery'yi kullanmak için tasarlanmıştır. Satın aldıktan sonra Tüm PHP dosyalarını, CSS, SCSS Dosyalarını ve JS Dosyalarını alırsınız.

Bu laravel blade php şablonu süper temiz, basit, düz kullanıcı arayüzü, laravelui yönetici paneli arka uç tasarımı, kolay özelleştirilebilir bileşenler ve widget'lara sahiptir. Bu php betiği Blade laravel kontrol paneli şablonu harika ve benzersiz bir tasarımla birlikte gelir, ayrıca her türlü laravel yönetici paneli web uygulaması şablonunu kolayca tasarlayabilmenizi sağlarız. Bu, laravel mvc mimari desteğidir.

Tamamen temiz bir laravel önyükleme duyarlı php son sürümü html laravel yönetici şablonu, her tür cihaz için düz tasarım, tüm büyük web tarayıcılarında, Masaüstü, iPhone, iPad, Tablet ve diğer tüm akıllı telefon cihazlarında çalışır.

Bu php laravel şablonu harika ve benzersiz bir tasarımla birlikte gelir, ayrıca her türlü Arka Uç Web Uygulaması kontrol paneli şablonunu kolayca tasarlayabilmenizi sağlarız.Yazar
LocalHost
İndirilme
17
Görüntüleme
37
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

 << BİZİ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
3,745
Mesajlar
4,400
Üyeler
400
Son Üye
tavuklupilav

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,581
İndirilme
27,298
Disk kullanımı
972.4 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1