• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

SurveyClick - SaaS Survey Builder

SurveyClick - SaaS Survey Builder 1.0.1

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
SurveyClick.webp
SurveyClick bir PHP anket oluşturucu betiğidir. Çok sayıda seçenek, en karmaşık anketleri oluşturmanıza olanak tanır. Filtreleri kullanarak ihtiyacınız olan raporları oluşturabilir, karşılaştırabilir ve paylaşabilirsiniz.

Haritacı​

Anketler oluşturabilir. Bazı limitleri kaldırmak için anketörler hesaplarını web sitesi sahibinin eklediği ödeme planlarından birine yükseltebilirler. Kuponlar, para yatırma işlemlerine bonus vermek için kullanılabilir (tutarın yüzdesi veya sabit bir tutar olabilir). Anketörler, anketlerine yanıt toplamak için toplayıcı bağlantısını web sitelerinde, sosyal medya profillerinde vb. yayınlamayı tercih edebilir. Veya ücretli toplayıcıları kullanabilirler. Ücretli tahsilat, araştırmacının anketi yanıtlaması için katılımcıya ödediği ücrettir. Web sitesi sahibi, web sitesi ücretinin bir kısmını kendisinde tutabilir ve buna "web sitesi komisyonu" adı verilir.

Davalı​

Anket oluşturmak için kaydolmayan, ancak anketleri yanıtlayan web sitesi üyesi. Katılımcılara, anketleri yanıtlamaları için anketörler tarafından zamanları karşılığında ödeme yapılır. Komisyon (veya ücret) toplayabilir ve kazançlarını çekebilirler. Yanıtlayanlar ayrıca bazı özel anketleri yanıtlayarak bağlılık puanları toplayabilir. Sadakat puanları katılımcılar tarafından özel bir "Sadakat Mağazasında" harcanabilir. Sadakat mağazasındaki öğeler yöneticiler ve sahipler tarafından eklenebilir.

Sahip, yönetici ve moderatör​

Seviyeye bağlı olarak web sitesindeki seçenekleri yönetebilirler.Yazar
LocalHost
İndirilme
23
Görüntüleme
51
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

Forum istatistikleri

Konular
3,721
Mesajlar
4,348
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
27,054
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1