• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR


  Artık kanyanklar sadece talep üzerine yüklenecek yada güncellenecektir.
  TALEP GÖNDER
Toolset Types + Blocks – The Easiest Way to add Custom Types to WordPress + All addons

Toolset Types + Blocks – The Easiest Way to add Custom Types to WordPress + All addons 3.5.2

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
İndirmek İçin Giriş Yapın
toolset.webp

Toolset, temel HTML becerileri ve PHP yazmadan özel siteler geliştirmenize olanak tanır. Özel gönderi türleri, özel alanlar ve özel taksonomi ekleyecek ve bunları yönetim panelinde kullanarak benzersiz şekillerde ön yüzde görüntüleyeceksiniz.

Toolset ile şunları yapabilirsiniz:​

 • Kendi Özel Aramalarınızı Oluşturun
 • Özel WooCommerce Siteleri Oluşturun
 • Özel Dizin, Üyelik ve İlan Siteleri Oluşturun
 • Özel Şablonlar ve Listelerle Broşür Siteleri Oluşturun

Toolset Bileşenleri​

Toolset Types – Özel gönderi türleri, taksonomiler ve alanlar​

Types eklentisi özel gönderi türleri, özel taksonomiler ve özel alanlar kurar. Fields eklentisi, herhangi bir içerik türüne ve kullanıcılara alan eklemenizi sağlar. Types ile farklı içerik türleri arasında bağlantı kurabilir ve ilişkisel veritabanlarıyla çalışabilirsiniz.

Toolset Views – Ön yüzde içerik görüntüleme​

Views, içeriği sitenin ön yüzünde istediğiniz şekilde görüntüler. Views ile içerik listeleri, içerik için şablonlar tasarlayabilir ve arşiv sayfalarını tasarlayabilirsiniz.
Tüm tasarım işlemlerini, Views kullanarak basit HTML ve menüden alan seçerek yaparsınız.

Views, herhangi bir içerik türü için güçlü özel aramalar oluşturmanıza olanak tanır. Özel aramalar, ziyaretçilerin alan, taksonomi ve ilişkiye göre içerik bulmasına izin verir.

Toolset CRED – Ön yüzde içerik oluşturma formları​

CRED ile içerik ve kullanıcılar için ön yüz formları oluşturabilirsiniz. CRED formları, HTML stilinizle görünen içeriğe ait tüm alanları içerir. CRED formları girişleri doğrular ve formlar gönderildiğinde e-posta bildirimleri gönderir.
CRED formları kullanarak; ilanlar, dizinler, üyelik ve ön yüz içerik gönderimi gerektiren her şey için siteler oluşturabilirsiniz.

Toolset Layouts – Sayfa düzenleri için sürükle ve bırak Bootstrap tasarımı​

Layouts eklentisi, başlıktan alt başlığa kadar tüm sayfalar için duyarlı düzenler tasarlamanıza olanak tanır. Layouts ile Bootstrap'un gücünü ve tasarım seçeneklerini karmaşıklığıyla uğraşmadan kullanırsınız. Pratik sürükle ve bırak düzenleyici kullanarak tüm siteler için gelişmiş düzenler oluşturabilirsiniz.

Toolset Access – Erişim kontrolü ve roller yönetimi​

Access, özel roller eklemenize ve ayrıcalıklarını kontrol etmenize olanak tanır. Farklı rollerin ve kullanıcıların içerik üzerinde ne tür eylemler yapabileceğini ve hangi WordPress yönetici ekranlarına erişebileceğini kontrol edebilirsiniz.

Toolset Maps – Google Haritalar üzerinde herhangi bir şeyi işaretleme​

Toolset Maps ile Google Haritalar üzerinde herhangi bir şeyi görüntüleyebilirsiniz. Bu, 'bize ulaşın' sayfasında tek bir adres gibi basit şeyler için veya bir harita üzerinde arama sonuçlarını görüntülemek gibi karmaşık şeyler için kullanılabilir.
Toolset Maps ile herhangi bir içerik türüne ve kullanıcılara 'adres' alanları ekleyebilirsiniz. Herhangi bir içeriği Google Haritalar üzerinde işaretleyebilirsiniz.

Toolset Starter Theme – Toolset tabanlı siteler için optimize edilmiş minimal tema​

Toolset eklentileri herhangi bir WordPress teması ile çalışır. Kolaylık için, Toolset kendi Bootstrap teması ile birlikte gelir, bu da Toolset tabanlı siteler için harika bir başlangıç noktasıdır. Toolset Starter, bulabileceğiniz en minimal tema. Herhangi bir widget alanı içermez ve hatta gönderi başlıklarını bile göstermez. Toolset eklentileri kullanarak bunları tam olarak istediğiniz gibi kurabilirsiniz.Yazar
LocalHost
İndirilme
44
Görüntüleme
100
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

 << BİZİ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
3,745
Mesajlar
4,400
Üyeler
400
Son Üye
tavuklupilav

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,581
İndirilme
27,298
Disk kullanımı
972.4 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1