• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Trendy Baby - Bebek ve Çocuk Mağazası WordPress Teması

Trendy Baby - Bebek ve Çocuk Mağazası WordPress Teması 2023-12-05

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
trendy-baby-children-and-kids-st.webp

Trendy Baby – Çocuk Mağazası WooCommerce Elementor WordPress Teması​

Trendy Baby, özellikle bebek mağazaları için tasarlanmış güçlü ve güzel bir WordPress temasıdır. Çocuk moda butikleri, bebek giyim mağazaları, hediyelik eşya mağazaları ve çevrimiçi oyuncak mağazaları için mükemmel olan bu tema, çeşitli çocuk ürünlerini sergilemenize ve satmanıza olanak tanır.

Tema, Noel teklifleri ve satış promosyonları için özel ana sayfa ile birlikte kutudan çıktığı gibi 3 farklı ana sayfa düzeniyle birlikte gelir; tek tıklamayla demo içe aktarmayla çevrimiçi mağazanızı çalışır duruma getirin.

WooCommerce ve Elementor tarafından desteklenen Trendy Baby teması, işlevselliği estetikle kusursuz bir şekilde harmanlayarak bebek odaklı işletmeler için ideal bir platform sağlar. WooCommerce mağazasının güçlü işlevselliği, WooCommerce eklentileriyle daha da genişletilir:

Hızlı Görünüm ve İstek Listesi işlevi gibi kullanışlı özelliklerle kullanıcı deneyimini geliştirin . Ebeveynlerin ürünleri önizlemesine ve kolay ve gelecekteki satın alımlar için istek listeleri oluşturmasına izin verin.

Ürünleri Karşılaştırın – WooCommerce mağazanızı güçlendirmek için gerçekten keskin bir karşılaştırma aracı;

Ürün Varyasyonu Renk Örnekleri , farklı seçici türlerini kullanma yeteneği ile değişken ürünlerin nitelikleri için çeşitli stiller sunar.

WooCommerce Ürün Filtresi eklentisi, müşterilerin ürünlerinizi/öğelerinizi fiyata, kategorilere, etiketlere, taksonomiye ve özelliklere göre filtrelemesine olanak tanır.

Özel fırsatları ve yeni ürünleri tanıtmak için etkileyici zaman gecikmeli açılır pencereler oluşturun ve tuval tipi dinamik arabayı kullanarak sepet içeriğini görüntülemek için kolayca yan paneller ekleyin. Tema, her türlü içeriği görüntülemek üzere Elementor widget'larıyla şablonlar oluşturmak için Mega Menü işlevi sağlar.

Trendy Baby teması, Tekli Ürünler için 6 hazır şablon ve 5 kullanıma hazır Mağaza Sayfası düzeniyle birlikte gelir. Web sitesinin tamamını global ayarlarla birkaç tıklamayla özelleştirin ve şablon oluşturucuyu kullanarak herhangi bir düzen ve tasarım için şablonlar oluşturun.

Tema, Elementor sayfa oluşturucu kullanılarak tamamen özelleştirilebilir; ayrıca başlıklar, tekli gönderi türleri, girişler, kategori arşivleri vb. için çok sayıda format dahil olmak üzere ücretsiz ve hazır içerik şablonları için özel premium Elementor eklentisiyle birlikte gelir.

Duyarlı tasarımı ve sezgisel içerik düzenlemesiyle Trendy Baby teması, her türden çocuk mağazaları ve mağazalar için mükemmeldir.

Trendy Bebek Çocuk Mağazası WordPress Teması, ücretsiz olarak dahil edilen çeşitli premium eklentilerin yanı sıra, kilise web siteniz için her türlü içeriği oluşturmanıza olanak tanıyan geniş bir widget koleksiyonuna sahip özel premium Elementor eklentisiyle birlikte gelir.

Trendy Baby WordPress Teması ayrıca premium kaydırıcı eklentisiyle birlikte gelir: Slider Revolution dahildir, ücretsiz olarak kullanabilirsiniz!

Gutenberg Optimize EdildiEvet
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarFirefox , Safari , Opera , Chrome , Edge
İle uyumluElementor , Elementor Pro , WooCommerce 8.xx , WooCommerce 7.xx , WPML
Yazılım versiyonuWordPress 6.3.x , WordPress 6.2.x , WordPress 6.1.x , WordPress 6.0.x , WordPress 5.9.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları , CSS Dosyaları , JS Dosyaları
Sütunlar4+
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenResponsiveYazar
LocalHost
İndirilme
34
Görüntüleme
104
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

Forum istatistikleri

Konular
3,720
Mesajlar
4,347
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
26,927
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1