• Merhaba Ziyaretçi,

  Nasıl Yapılır bölümündeki makaleler bir topluluk projesidir.

  Buradaki tüm makalelere katkıda bulunabilir veya yeni makale açabilirsiniz. Makaleleriniz yayınlanmadan önce editörlerimiz tarafından incelenir.

  Yazar rütbesi almak için 100 içerik sahibi olmanız gerekmektedir. Makalelere yapılan katkılar ve ortak yazarlıklar bu sayıya dahildir. İçerik girmeden önce lütfen yazar kılavuzumuzu okuyun. >> Yazar Kılavuzu

İkiz alev nedir?​

İkiz alev, bazen "ayna ruh" olarak adlandırılan, kişinin diğer yarısı olduğu düşünülen biriyle yoğun bir ruh bağlantısıdır. Bazen bir ruhun iki bedene ayrıldığı fikrine dayanır. Bir başka deyişle bir elmanın iki yarısı hissidir. İkiz alev ilişkisinin temel özelliklerinden biri, hem zorlu hem de iyileştirici olmasıdır.

1 Rüyanızda Görürsünüz.​

Rüyanda Görüyorsun.jpg

İkiz alevlerin rüyalarda iletişim kurabildiğine inanılıyor.

Yoğun bir manevi bağı paylaşıyorlar; dolayısıyla ikiz alevinizi rüyalarınızda görebilirsiniz. Hatta onlarla konuşabilir veya onlara ait bir nesne, en sevdikleri çiçek veya size onları hatırlatan belirli bir eylem gibi dolaylı bir işaret bile görebilirsiniz. Ne olursa olsun, onları rüyanızda hissederseniz, bu onların sizi özlediklerinde ruhsal olarak iletişim kurmanın bir yolu olabilir.
 • Rüyaların bilinçaltınızın bir ürünü olması nedeniyle, uyanıkken nadiren gerçekleşen bir şekilde ikiz alevinizle duygusal olarak bağlantı kurmanıza yardımcı olduğuna inanılıyor.

2 Sürekli onu düşünürsün.​

İkiz alevlerin birbirlerine psişik mesajlar gönderdiğine inanılıyor.

Yani, onu düşünen siz olsanız bile, bu ikiz alevinizin de sizi özlediğinin bir işaretidir; size psişik bir mesaj göndermeye yetecek kadar. Ne zaman aniden düşüncelerinizde belirseler, bir dakika önce onları düşünmüyor olsanız bile, muhtemelen onların ince sinyallerini fark ediyorsunuz.
 • Örneğin, gününüzü geçirirken size ikiz alevinizi hatırlatan bir şey görebilirsiniz; ikinizin takıldığı bir yer, en sevdiği araba türü veya onunkine benzeyen bir saç kesimi gibi.

3 Pozitif enerji patlamaları hissedersiniz.​

İkiz alevler arasındaki bağlantı, onların iyi hisleri paylaşmalarına yardımcı olur.

Ani bir sevgi, sıcaklık veya rahatlık duygusu hissettiniz mi? Bu duyguların nereden geldiğini gerçekten bilmediğiniz zamanlar var mı? İkiz alevinizden ani bir pozitiflik dalgası geliyor olabilir; Böylesine güçlü bir duygusal bağı paylaştığınız için birbirinize pozitif enerji aktarabileceğinize inanılıyor.
 • Örneğin, kötü bir gün geçiriyor olabilirsiniz ve kendinizi kötü hissediyor olabilirsiniz. Daha sonra sanki her şey yoluna girecekmiş gibi kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan bir sakinlik ve sıcaklık kıvılcımı yaşarsınız.
 • Eğer ikiz aleviniz sizi özlüyorsa ve size karşı sevgi dolu hisler besliyorsa, bu düşünceler zihninizde olumlu bir aura yaratmanıza da yardımcı olabilir.

4 Tüyleriniz diken diken olur.​

Vücudunuz sizi düşündüklerinde fiziksel bir tepki verebilir.

İkiz alevler arasındaki bağlantının zihinsel olmaktan öte bir şey olduğu düşünülüyor; eğer ikiz aleviniz sizi şiddetle özlüyorsa, vücudunuz bunu hissedebilir. Cildinizde tüylerinizin diken diken olduğunu fark edebilir ve ellerinizde, bacaklarınızda veya ayaklarınızda karıncalanma hissedebilirsiniz. Bu, vücudunuzun size ikiz alevinizin sizi özlediğini söylemenin yolu olabilir!
 • Örneğin, tamamen normal hissettiğinizde (üşümediğiniz, korkmadığınız veya aşırı heyecanlanmadığınız) ancak yine de görünürde hiçbir sebep yokken tüyleriniz diken diken oluyorsa, gerçek sebep ikiz aleviniz olabilir.
 • İkiz alevinize tepki olarak midenizde sıcak veya soğuk bir his veya kelebekler bile hissedebilirsiniz.

5 Ani bir üzüntü veya yalnızlık hissedersiniz.​

İkiz aleviniz sizden uzakta olmakta zorlanırsa üzülebilirsiniz.

İkiz alev enerjisi kesinlikle kendinizi rahatlamış ve sevilmiş hissetmenizi sağlarken, ikiniz ayrı kaldığınızda size duygusal acı da getirebilir. Yani, eğer ikiz aleviniz sizi özlüyorsa ve orada siz olmadan yalnız hissediyorsa, o üzüntüyü ve yalnızlığı birbirinizle olan bağınız sayesinde hissedebilirsiniz.
 • Örneğin yoğun, açıklanamayan bir üzüntü hissetmeye başlayabilirsiniz. Bir dakika iyiyken bir sonraki dakika ruh halinizin kötüye gittiğini hissedebilirsiniz.

6 Rastgele düşünceler oluşur.​

Rastgele düşünceler oluşur.jpg

İkiz aleviniz bilinçaltınızda zihninizi etkiliyor olabilir.

İkiz alevlerin birbirlerinin düşüncelerini ve duygularını etkilediğine inanılır; bu nedenle kendinizi rastgele şeyler düşünürken bulursanız, bunun nedeni ikiz alevinizin zihnini yakalamanızdır. Onlarla çok fazla zaman geçirdikten sonra kendinizi tamamen senkronize hissedebilirsiniz, hatta aynı beyni paylaştığınızı hissedebilirsiniz ve ayrı olduğunuzda birbirinizi özlemek bu bağlantıyı güçlü tutabilir.
 • Örneğin, ilginizi çekmediğini düşündüğünüz bir TV programını yalnızca ikiz aleviniz bunu yapmayı düşündüğü için izlemeyi düşünmeye başlayabilirsiniz.

7 Aniden yeni şeyler denemek istersiniz.​

İkiz alevler ufuklarını genişletmek için birbirlerine ilham verir.

İkiz alev ilişkisinin faydalarından biri, genellikle hayatı yeni şekillerde deneyimlemenize ve heyecan verici yeni anılar oluşturmanıza olanak sağlamasıdır. İkiz alevinizi görmemiş veya onunla konuşmamış olsanız bile, eğer sizi özlerlerse yine de ondan pozitif enerji alırsınız ve bu pozitif enerji sizi yeni ve beklenmedik bir şey denemeye motive edebilir.
 • Örneğin, daha önce hiç gitmediğiniz bir yeri ziyaret etme veya daha önce bunu yapmayı hiç düşünmemiş olsanız bile örgü örmeyi öğrenme dürtüsüne kapılabilirsiniz.

8 Hayatta olumlu değişiklikler yaşarsınız.​

Eğer ikiz aleviniz değişikliklerden geçiyorsa siz de etkilenebilirsiniz.

İkiz aleviniz sizi özlediğinde ve yeniden sizinle birlikte olmak istediğinde, bu özlem ve sevgi hayatınızda olumlu değişimlerin kıvılcımını ateşleyebilir. Örneğin, kendinizi daha sağlıklı alışkanlıklar edinmek veya eski bir arkadaşınızla (hatta ikiz alevinizle) temasa geçmek isterken bulabilirsiniz. Hayatınızda değişiklik yapmak bir büyüme işaretidir ve bu büyümenin arkasındaki katalizör siz ve ikiz alevinizin birbirinizi özlemenizdir.
 • Bir egzersiz rutinine başlamak veya kendiniz için yeni mesleki hedefler belirlemek gibi hayatınızda değişiklikler yapma konusunda daha motive hissedebilirsiniz.
 • Ayrıca olumsuzluklara daha az odaklanabilirsiniz. İkiz alevinizden pozitif enerji alıyorsanız, bunu kucaklamak ve kötü şeyleri arkanızda bırakmak zorunda hissedeceksiniz.

9 Onların varlığını hissedebilirsiniz.​

Uzakta olsalar bile ikiz aleviniz ruhen her zaman yakınınızdadır.

İkiz alevinizle paylaştığınız güçlü bağın, fiziksel olarak her zaman aynı noktada olmamanıza rağmen sizi bağlı tuttuğuna inanılıyor. İkiz alevinizin enerjisinin etrafınızdaki havada olduğunu mu hissediyorsunuz, yoksa bir odada yalnız olduğunuzda bile onun yanınızda oturduğunu hissedebiliyor musunuz? Bu ikiz alevinizin sizi özlediğinin bir mesajı olabilir!
 • Hatta nedenini bilmeden kendinizi gülümserken bile yakalayabilirsiniz; bunun nedeni muhtemelen onların varlığını hissetmenin size rahatlık ve mutluluk hissi vermesidir.
 • Bu aynı zamanda ikiz alevinizin, ne kadar uzakta olursanız olun her zaman yanınızda olacağını söylemenin yolu da olabilir.

10 Tüy bulursunuz (veya görürsünüz).​

Tüyler evrenden gelen olumlu bir manevi işaret olarak kabul edilir.

Koruyucu meleğinizin sizi kolladığını gösterdiğine inanılır ama aynı zamanda ikiz alevinizin sizi özlediğini de gösterebilirler. Beyaz tüyler (ve pembe olanlar) özellikle önemlidir çünkü onlar ikiz alev bağınızın saf, yumuşak ve sevgi dolu enerjisini temsil ederler, ancak herhangi bir şekil, boyut veya renkteki tüyler yine de anlamlı olabilir.

11 Müzikle ulaşırlar.​

Müzikle ulaşırlar.jpg

İkiz aleviniz ikiniz için de önemli olan bir şarkı gönderebilir.

Müzik inanılmaz derecede anlamlı olabilir, özellikle ikiniz de benzer müzik zevklerine sahipseniz. İkiz aleviniz sizi özlediğinde, en sevdiğiniz şarkının bağlantısını veya sizinle paylaştığı değerli bir anıyı hatırlatan bir şarkının bağlantısını göndererek size nasıl hissettiğini göstermeye çalışabilir.
 • Örneğin, birlikte dans ettiğiniz ilk şarkının veya az önce dinledikleri ve hoşunuza gideceğini düşündükleri bir şarkının linkini size gönderebilirler.
 • Ayrıca ikiz alevinizin doğrudan size göndermediği müzik işaretlerini de bulabilirsiniz. Örneğin, en sevdikleri şarkıyı radyoda rastgele duyabilirsiniz. Bu aynı zamanda ikiz alevinizin sizi özlediğinin bir işareti.
 • Filmlerde veya TV şovlarında size ikiz alevinizi hatırlatan ve hazır hissettiğinizde sizi onlara ulaşmaya motive eden satırları bile fark edebilirsiniz.

12 Melek sayıları aracılığıyla iletişim kurarlar.​

Melek sayıları ruhunuzun durumunu yansıtan bir kehanet şeklidir.

Sizin ve ikiz alevinizin güçlü bir ruh bağlantısını paylaştığınıza inanıldığından, ruhları size sayısal mesajlar göndererek sizi ne kadar derinden özlediklerini iletebilir. Aynı sayıların birden fazla kümesini aynı anda görüyorsanız, ikiz aleviniz tekrar sizinle birlikte olmayı düşünüyor.
 • Bazı önemli ikiz alev sayı dizileri arasında 222 , 2222 , 333 , 444 , 555 , 1010 ve 1212 yer alır .
 • Ayrıca siz ve ikiz aleviniz arasında daha fazla sayı eşzamanlılığı keşfedebilirsiniz; yani sizin için anlam ifade eden sayılar gün geçtikçe daha çok karşınıza çıkacak.
  • Örneğin, gün boyunca ikiz alevinizin şanslı sayısının (veya sizin numaranızın) ortaya çıktığını görebilir veya onlar size mesaj atarken kendinizi onlara mesaj gönderirken bulabilirsiniz.

13 İletişimde kalmak isterler.​

İletişime öncelik vermek ikiz alevinizin sizi özlediğinin güçlü bir işaretidir.

Sık sık ayrı kalıyorsanız, size ne yaptıklarıyla ilgili güncellemeler gönderebilir veya sizi her gün arayabilir. İkiniz ayrılmış olsanız veya kavga etmiş olsanız ve konuşmuyor olsanız bile, mesaj yoluyla size ulaşıp nasıl olduğunuzu öğrenmeye çalışabilirler. Bu, ikiz alevinizin yeniden bağlantı kurmak istediğinin bir işaretidir; muhtemelen sizi çok özledikleri için!
 • Benzer şekilde, eğer ikiz aleviniz bir seyahatteyse (ve siz onunla değilseniz), size yaptıkları her şeyin tonlarca resim ve videosunu gönderebilirler.

14 Hayat güncellemeleri isterler.​

Güncelleme almak ikiz alevinizin size daha bağlı hissetmesinin bir yoludur.

Kendilerinden kısa bir süredir haber almadıysanız veya ikinizin yakın zamanda tartıştığı bir konu hakkında daha fazla bilgi almazsanız, bir güncelleme için sizinle iletişime geçtiklerini fark edebilirsiniz. Eğer ikiz aleviniz sizi özlüyorsa, sizinle olan bağlarını güçlendirmek isteyecektir ve bunu yapmanın yollarından biri de hayatınızda olup biten her şeyden haberdar olmaktır.
 • Örneğin, bir hafta önce işyerinde olası bir terfiden bahsettiyseniz şöyle bir mesaj alabilirsiniz: "Hey, bu terfide yeni bir şey oldu mu? Senin için parmaklarımı çapraz tuttum!

15 Sosyal medyada sizinle etkileşime girerler.​

Sosyal medya etkileşimi size ulaşmaya çalıştıklarını gösteriyor.

Eğer ikiz aleviniz sizi özlüyorsa ve son zamanlarda sizinle konuşmuyorsa, fotoğraflarınızı ve gönderilerinizi beğenerek, yayınladığınız tüm videoları izleyerek ve yorum bırakarak küçük bir başlangıç yapabilir (böylece sizi düşündüklerini anlarsınız). Daha önce sizinle "arkadaş" olmadıysa veya sosyal medya hesaplarınızı takip etmediyse, şimdi bunu size daha fazla iletişim kurmaya başlamak istediklerini göstermek için yapacaklar.
 • Örneğin, sırf sizi güldürmek için Instagram gönderileri gönderdiklerini veya her selfie paylaştığınızda “😍” (kalp-göz emojisi) ile yorum yaptıklarını görebilirsiniz.

16 Senin için aşırı endişelenirler.​

Senin için aşırı endişelenirler.jpg

İkiz alevlerin birbirlerine büyük bir sevgisi ve ilgisi vardır.

İkiz alevlerin birbirlerine derin bir ilgi duyması normaldir; bu ikiz alevinizin sizi her zaman kontrol edebileceği ve sizi özlediğinde iyiliğiniz için biraz fazla endişe duyabileceği anlamına gelir. Onlardan sürekli olarak "İyi misin?" gibi şeyler söyleyen mesajlar alabilirsiniz.
 • Bir yandan bu size biraz zorlayıcı gelebilir. Bunun ikiz alevinizin ne kadar derinden önemsediğinin bir işareti olduğunu unutmayın.

17 Arkadaşlarına aşk hayatını sorarlar.​

İkiz aleviniz mutlu olup olmadığınızı ve iyi durumda olup olmadığınızı görmeye çalışıyor olabilir.

Siz ve ikiz aleviniz ayrıysanız ve iletişim kurmuyorsanız, sizi gerçekten özledikleri zaman arkadaşlarınıza ulaşabilirler. Hayatınıza devam edip etmediğinizi veya yeni biriyle görüşüp görüşmediğinizi sorabilirler ya da gerçekten mutlu ve sağlıklı olduğunuzu bilmek isteyebilirler. Her iki durumda da, size doğrudan sormadan hayatınızda neler olduğunu keşfetmeye çalışıyorlar.
 • İkiz alevlerin her zaman romantik bir bağlantısı yoktur; bunun yerine ikiz alevinizle platonik bir ilişki kurmanız mümkün.
  • Bu durumda muhtemelen aşk hayatınızla ilgilenmeyeceklerdir; ancak bir süredir konuşmadıysanız ortak arkadaşlarınıza nasıl olduğunuzu sorabilirler.

18 Sana güvenir.​

Bir ikiz alev size daha yakın olabilmek için her şeyi paylaşabilir.

İkiz alevlerin benzersiz bir bağı vardır; sanki her biriniz daha büyük bir bütünün iki parçasısınız ve birbirinizi benzersiz bir şekilde anlıyorsunuz. Bu nedenle ikiz aleviniz size güvenmekte hiçbir zorluk çekmeyecektir; onların en derin sırlarını çözebileceğini biliyorlar. Seni özlüyorlarsa, o derin bağı sürdürmek için seninle daha fazlasını paylaşmak isteyeceklerdir.
 • Ayrıca en derin düşüncelerinizi ve duygularınızı da öğrenmeye çalışabilirler; bu nedenle, kendinizi rahat hissediyorsanız, kırılganlığı kabul etmeye ve kendiniz hakkında daha fazla bilgi vermeye hazır olun.

19 Seni anarlar.​

Ruhları o günleri özlüyorsa eski anıları gündeme getirebilirler.

İkiz aleviniz sizi içtenlikle özlediğinde, sizinle ilgili sahip oldukları tüm muhteşem anıları unutmaları zor olacaktır. Sonuç olarak, konuştuğunuzda bu anıları gündeme getirdiklerini ve en güzel anlarını sizinle yeniden yaşadıklarını görebilirsiniz. Muhtemelen onların sözlerindeki sevgiyi, şefkati ve saygıyı hissedeceksiniz; bunun nedeni sizi özledikleridir!
 • Örneğin, ikiz aleviniz bir araya gelip çıkmaya başladığınız günü veya birlikte paylaştığınız özellikle mutlu bir günü (unutulmaz bir tatil veya etkinlik gibi) hatırlayabilir.
 • İkiz alevinizle romantik bir ilişkiniz olmasa bile, arkadaşlığınızdaki önemli ve unutulmaz anları anımsatabilir.
 • Ayrıca ikiz aleviniz konuyu gündeme getirmeden kendinizi eski günleri anımsarken de bulabilirsiniz. Paylaştığınız bağlantı nedeniyle ilişkiyi hatırlamak, onun da bunu yaptığını ve sizi özlediğini gösteren incelikli, ruhsal bir işarettir.

20 İçten içe bir hissin var.​

Psişik bağlantınız size ikiz aleviniz hakkında fikir verebilir.

İkiz alevlerin ruhsal olarak bağlantılı olduğuna ve doğrudan iletişim kurmasalar bile birbirlerinin duygularını hissedebileceklerine inanılıyor. Yani, eğer sezgileriniz size ikiz alevinizin sizi özlediğini söylüyorsa ve güçlü bir içgüdüden başka bir kanıtınız yoksa, paylaştığınız bağlantı aracılığıyla onların özlemini hissediyor olabilirsiniz.

21 Yetenekli bir danışman bunu doğrular.​

Yetenekli bir danışman bunu doğr.jpg

Üstün yetenekli danışmanlar manevi konularda rehberlik sağlayabilirler.

Yani, ikiz alevinizin sizi gerçekten özleyip özlemediğini bilmek istiyorsanız, yetenekli bir danışman tüm işaretlere bakıp size kesin bir cevap verebilir. Ayrıca size kendi sezgileriniz hakkında daha fazla bilgi verebilir ve şu ana kadar fark ettiğiniz işaretler hakkında daha fazla bilgi sunabilirler. Unutmayın: Doğru yetenekli danışman size karşı empatik olmalı ve yargılayıcı olmamalıdır.
 • Yetenekli bir danışman, aynı zamanda manevi danışman olarak da adlandırılır, hayatınızda rehberlik, destek ve manevi yön sağlayabilecek kişidir.
 • Danışmanınız ayrıca ikiz alevinizle nasıl ilerleyeceğinizi ve kasıtlı olarak ayrıldıysanız yeniden bir araya gelmenizin sağlıklı olup olmayacağını anlamanıza yardımcı olabilir.

İkiz alev bağlantısının derinliklerine indiniz ve belki de kendi hikayenizi buldunuz. Deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşmak için aşağıya bir yorum bırakın. Diğer okuyucularla etkileşime geçmek ve birbirinizden destek almak için buradayız. Unutmayın, ikiz alev yolculuğunda yalnız değilsiniz!

Yazar hakkında
BilgiPlatosu
 • Okur, araştırır ve yazar.
 • BencahilCom konseptinin kurucusu.
 • Bildiğim tek şey hiç bir şey bilmediğimdir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak fikrinizi belirtebilirsiniz.

Çevrimiçi Yöneticiler

Online istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
269
Çevrimiçi ziyaretçiler
3,197
Toplam
3,466

Makale bilgisi

Yazar
BenCahil
Makale okuma süresi
8 dk
Görüntüleme
80
Son Güncelleme

BenCahil tarafından daha fazla makale

Forum istatistikleri

Konular
3,180
Mesajlar
3,449
Görüntüleme
204,296
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
7,195
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,103
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
121
Son 24 Saatteki İndirmeler
2

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,505
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0