Çözüldü Adsense hesabımı nasıl doğrulayabilirim?

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler

Durum
Bu konu kapanmıştır
B

bugrastar

Ziyaretçi
Android uygulamalarımda reklam şuan durduruldu nedeni ise adsense hesabımı bir türlü doğrulayamadım. Yada ben beceremedim çünkü adres kısmında ili seçiyorum ve adres kısmın sonuna da yaşadığım ilçeyi yazıyorum gönder diyorum. 3 4 Ay geçiyor ama doğrulama kodu bir türlü gelmiyor. Karşımızdaki bakkalın adresini yazdım yine gelmedi ilçeyi yazmadan yine gönder diyorum olmuyor. Kısaca her şey denedim olmadı acaba bu konuda farklı bir yöntem ne yapabilirim. Yada google adres kısmına adres farklı bir şekilde mi? yazılıyor. Yardımcı olursanız memnun olurum 🙂

Not: Aynı adresi alış veriş yaptığım internet sitelerine yazıyorum kargolarım başarılı bir şekilde geliyor. Ancak aynı adresi googleye yazıyorum PIN Kodu gelmiyor?

Pin kodunun gelmesş 3 4 ay sürebilir sürekli ades değiştirmek bunu geciktirir. Gerçek adresi yazıp bekleyin. Adres posta ile gelecektir. Bizimki 6 ay sürmüştü
6 Ay çokmuş ya ama yapacak bir şey yok o zaman son kez haftaya tekrar gönder deyip 6 ay bekliyim...

Normalde 3 ay ama malesef daha uuzb sürebiliyor ptt ile geliyor mektup olarak ondan
Peki ben belirli bir aralıklarla 3 4 kez denedim şimdi yine deniyecem. Hesabım bloke yada kapanma ihtimali var mı?

Durum
Bu konu kapanmıştır
<< Bizi Takip Edin

Forum istatistikleri

Konular
3,824
Üyeler
424
Son Üye
LovieSpeer

Kaynak istatistikleri

Kategoriler