• Merhaba Ziyaretçi,

Nasıl Yapılır bölümündeki makaleler bir topluluk projesidir.

İçerik girmeden önce lütfen Yazar Kılavuzumuzu okuyunuz.

Eğitim ve İletişim Komik, Bayağı ve Romantik Rizz Repliklerinin En İyi Koleksiyonu

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler

Hoşlandığınız kişinin ayaklarını yerden kesecek bir rizz repliği mi arıyorsunuz? "Rizz" (karizma kelimesinin kısaltması), çekici ve nazik göründüğünüz ve beğendiğiniz insanları tavlamakta sorun yaşamadığınız anlamına gelen bir argo terimdir. Rizz sadece görünüşle ilgili değildir; aynı zamanda özgüven ve şakalaşma yeteneğinizle de ilgilidir. Zamanında yazılmış bir rizz repliği, o özel kişiyle inanılmaz bir sohbet başlatmak için ihtiyacınız olan şey olabilir. En iyi rizz replikleri için okumaya devam edin.

1 - Pürüzsüz Rizz Replikleri​

Hayallerinizdeki kişiyi etkilemek için nazik, çeki.webp
Hayallerinizdeki kişiyi etkilemek için nazik, çekici bir cümle kullanın. Rizz, potansiyel partnerleri kendine çeken ve kendine güvenen, otantik bir çekiciliğe sahip olmakla ilgilidir. Gülümseyerek ve onlarla hafif göz teması kurarak cümlenizin kendiliğinden ve samimi görünmesini sağlayın.
  • "Balık tutmaya gitmiş olmalıyım... çünkü sen mükemmel bir avsın."
  • "Telefon numaramı kaybettim, seninkini ödünç alabilir miyim?"
  • "Seni sinemaya götürmeyi çok isterdim ama atıştırmalıklara izin verilmiyor."
  • “Kalem yok, kağıt yok...ama yine de dikkatimi çekiyorsun.”
  • "Ailem bana hayallerimin peşinden gitmemi söyledi. Sanırım bu, koşmaya başlaman gerektiği anlamına geliyor."
  • "Hayır, 14 yaşında değilim, ama ben senin 14'ünüm."
  • "Beni umursamayın! Ben sadece hayallerimin peşinden gidiyorum."
  • "Matematik çok kafa karıştırıcı. Her zaman X ve Y'den bahsediyor, asla S ve B'den bahsetmiyor."

2 - Komik Rizz Replikleri​

Esprili bir rizz repliğiyle hoşlandığınız kişiyi gülümsetin
Esprili bir rizz repliğiyle hoşlandığınız kişiyi gülümsetin. İkinizin gülüp şakalaşabileceği eğlenceli bir atmosfer yaratmak için bir konuşmanın başında komik bir replik kullanın.
  • "Alfabeyi yeniden düzenleyebilseydim, S ve B harflerini bir araya getirirdim."
  • "Sen bir Disney yolculuğu musun? Çünkü seni sonsuza kadar beklerim."
  • "Reddit hikayeleri misin? Çünkü seni her zaman dinleyeceğim."
  • "Tekilayı sevdiğini görüyorum. Bu bana bir şans vereceğin anlamına mı geliyor?"
  • "Sen okul merdivenleri misin? Çünkü nefesimi kesiyorsun."
  • "Başka bir tanışma cümlem yok ama beni saat 9'da alabilirsin."

3 - Bayağı Rizz Replikleri​

Bayağı bir rizz repliğiyle buzları kırın.webp
Bayağı bir rizz repliğiyle buzları kırın. Tanışma cümleleri genellikle oldukça ciddi göz devirmelerine yol açmasıyla bilinir, ancak aynı zamanda sohbeti doğru bir şekilde başlatmanın harika bir yolu da olabilir. Bu cümlelerden bazılarının ne kadar bayat olduğunu göz kırparak veya aptalca bir gülümsemeyle göstererek özgüveninizi ve ışıltılı mizah anlayışınızı gösterin.
  • "Bir öpücük ödünç alabilir miyim? Geri getireceğime söz veriyorum."
  • "Sen tavuk parmakları ve patates kızartması mısın? Çünkü başka ne kadar seçeneğim olursa olsun, her zaman seni seçeceğim."
  • "Sen bir Wi-Fi sinyali misin? Çünkü güçlü bir bağlantı hissediyorum."
  • "NASA'da mı çalışıyorsun? Çünkü güzelliğin bu dünyadan değil."
  • "Sen oksijen misin? Çünkü sensiz yaşayamam."
  • "Sen bir vape kalemi misin? Çünkü seni asla kullanmam."

4 - Flörtöz Rizz Replikleri​

Flörtöz Rizz Replikleri.webp
İçinizdeki rizz'i biraz cilveli bir hava katan bir cümle kullanarak ortaya çıkarın. En iyi rizz cümleleri sadece komik ve eğlenceli olmakla kalmaz, aynı zamanda sizinle ilgilendiğiniz kişi arasında biraz cilveli enerji yaratmaya da yardımcı olabilir. Siz ve hoşlandığınız kişi iyi vakit geçiriyor ise bu mücevherlerden birini ortaya atın.
  • "Öpüşmek bir aşk dilidir. Benimle bir sohbet başlatmak ister misin?"
  • "Bütün gün zihnimde koşuşturmaktan yoruldun mu?"
  • "Burası sıcak mı? Yoksa sadece sana mı öyle geliyor?"
  • "Sen benim notlarım mısın? Çünkü sen çok kötüsün."
  • "Sen bir sözlük müsün? Çünkü hayatıma anlam katıyorsun."
  • "Ayakkabılarını bağlasan iyi olur, başkasına aşık olmanı istemiyorum.

5 - Romantik Rizz Replikleri​

Romantik Rizz Replikleri.webp
Büyüleyici bir rizz cümlesiyle kalplerini eritin. Romantik bir açılış cümlesi söylemek eğlenceli ve cilveli olmakla ilgilidir. Siz ve hoşlandığınız tatlı kız flört ederken ve o an doğru hissediyorsanız, neşeli ve iyimser bir tavırla romantik bir cümle söyleyin.
  • "Sen benim en sevdiğim şarkı mısın? Çünkü seni kafamdan çıkaramıyorum."
  • "Sen sihirbaz mısın? Çünkü sana her baktığımda, herkes kayboluyor."
  • "Güzel olmak suç olsaydı, en çok arananlar listesinde olurdun."
  • "Eğer bir kedi olsaydım, 9 hayatımı seninle geçirirdim."
  • "Geçmiş bir yaşamda tanışmadık mı? Çünkü sensiz bir dünya hayal edemiyorum."
  • "Ben dindar değilim ama sen benim bütün dualarımın cevabısın."
  • "Bir adın var mı, yoksa sana benimki diyebilir miyim?"
  • "Sensiz geleceğimi hayal edemediğime göre, ben bir zaman yolcusu olmalıyım."

6 - Ateşli Rizz Replikleri​

Ateşli Rizz Replikleri.webp
Hoşlandığınız kişiyi utandıracak bir cümleyle ortamı ısıtın. İlişkinizin ilerleyen dönemlerinde, ikiniz birbirinizi biraz daha iyi tanıdıktan sonra bu cümlelerden birini kullanmayı deneyin. Cümleyi söylerken gülümseyin ve ardından birazcık kahkaha atarak araya biraz cinsel gerilim katın.
  • "Annen bir sanatçı mı? Çünkü bir şaheser yarattı."
  • "Odamda bir satış var - tüm kıyafetler %100 indirimli. Sipariş vermek ister misiniz?"
  • "Kore'den misin? Çünkü bence sen benim Seul'deki arkadaşımsın."
  • "Artık ödeme zamanı geldi, çünkü sen kafamın içinde kira ödemeden yaşıyordun."

<< Bizi Takip Edin

Forum istatistikleri

Konular
3,848
Üyeler
427
Son Üye
RosalinaCa

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
26
Kaynaklar