• Merhaba Ziyaretçi,

Nasıl Yapılır bölümündeki makaleler bir topluluk projesidir.

İçerik girmeden önce lütfen Yazar Kılavuzumuzu okuyunuz.

Felsefe Ve Din Paralel Evrende Kendinizle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler

Paralel dünyalarda kendinizle nasıl iletişim kuracağınızı bilmek ister misiniz? Bilim kurgu, rehberli meditasyonlar, görselleştirmeler ve yaratıcı egzersizlerle ilgileniyorsanız, bu makaleye geçin - alternatif dünyaları ve AU'yu kullanmak tamamen teorik ama çok eğlenceli! Burada solucan delikleri ve 5. boyut gibi heyecan verici kavramlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bölüm 1: Paralel evren nedir?​

v4-460px-Contact-Yourself-in-a-P2.webp

Paralel evren, sayısız alternatif gerçeklikten biridir.Bunların hepsi teorik bilim, ama üzerinde düşünmek ilginç! Bazı bilim insanları evrenimizin sonsuz olduğuna ve aslında bir "çoklu evren" olabileceğine inanıyor. Eğer evren sonsuzsa, o zaman uzay o kadar geniştir ki muhtemelen sonsuz sayıda paralel gerçeklik vardır.
  • Başka bir deyişle, paralel gerçeklikler mevcut gerçekliğinizin üstünde, altında ve yanında var olabilir.
  • New Age uygulamalarıyla ilgilenenler gibi gerçekten ruhani insanlar da "paralel dünyalardan" bahsederler. Genellikle rüyalarını gerçekleştirmekten ve kendilerini başka bir gerçeklikte görerek kendilerini tanımaktan bahsederler.

Bölüm 2: Paralel Evrende Kendinizle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?​

v4-460px-Contact-Yourself-in-a-P.webp

1 De Broglie Dalga Boyu ile uzayda yolculuk yapın.

Yüksek teknolojiye sahip bir alet, sizi alternatif benliğinize ulaştırabilir. Ekipmanlara erişim sağladığınız başka bir topluluğa uzanın; bu ekipman, sonsuz gerçekliklere ulaşabilen bir dalga boyu gönderebilir. Sinyalinizi alabilir ve sizi paralel bir evrene götürebilir.
  • De Broglie dalga boyu, "kinetik enerji" ve "ilişkilendirilmiş potansiyel enerji"nin çok yüksek bir değerine sahiptir, bu nedenle bazı bilim adamları, bu dalga boyunun sizi gerçekten hızlı bir şekilde paralel bir evrene taşıyabileceğine inanmaktadır.

2 Einstein-Rosen solucan deliğinden atlayın.​

Alternatif benliğinize hızla ulaşmak için bu kara deliğe düşün. Bir solucan deliğini veya kara deliği yüksek hızlı bir tren olarak düşünün; içinden geçtiğinizde milyonlarca ışık yılı uzaktaki paralel bir evrendeki kendinizin bir versiyonuyla anında temasa geçebilirsiniz.
  • Teknik olarak, bir solucan deliğinin üzerinize çökmeden güvenli bir şekilde geçmesini sağlayacak teknoloji geliştirildiğinde, ışık hızından daha hızlı seyahat edeceksiniz.

3 Alternatif bir evrene ulaşmak için gerekli mesafeyi, zamanı ve teknolojiyi bulun.

Alternatif benliğinizle nasıl tanışacağınızı açıklamak için özel bir formül oluşturun. Paralel evrenlerinizden birinin sorumluluğunu üstlenin ve kendinizi orada bulmanın özel bir yolunu tasarlayın. Hatta keşfinizle çoklu evreni değiştiren dahi bilim adamı olduğunuz alternatif bir evreni bile keşfedebilirsiniz.
  • Formül 1 : 'Alternatif benliğim, özel bir makineyle 1 saniyede 1 milyon ışıkyılı yol alacak.'
  • Formül 2 : 'Alternatif benliğim, astral projeksiyon aracılığıyla anında en yakın paralel evrene seyahat edecek.'
  • Formül 3 : 'Alternatif benliğim sihirli bir kitap okuyarak en uzak paralel evrene ulaşacak.'

2 2B olan alternatif bir gerçekliğe gidin.

Kendinizi bir çizgi film karakteri olarak görmek için düz bir evren hayal edin. Her şeyin iki boyutlu olduğu paralel bir evren düşünün. Biraz daha eğlenmek için, içinde yaşayacağınız çizgi romanı ve bu özel evrende nasıl bir karakter olacağınızı düşünün. Kendinizi ekstra yaratıcı hissediyorsanız, kendi çizgi romanınızı çizerek diğer benliğinizin maceralarını takip edin; bu eşsiz sihir türüne "aşırı mühür" denir, alternatif bir gerçekliği ortaya çıkarmanın bir yolu.
  • Çizgi Roman 1 : "Ben süper kahraman Holiday Hurricane'im ve masum mahallelerdeki kötü adamlara uçarken aynı zamanda akıl sağlığını da destekliyorum!"
  • Çizgi Roman 2 : "Ben herkesin bir NPC olduğunu düşündüğü, ama aslında onlara hayatlarını değiştirecek tavsiyeler veren rastgele bir baristayım."
  • Çizgi Roman 3 : "Ben herkesin kötü adam olarak gördüğü üst düzey bir büyücüyüm ama aslında gezegeni karşı lanetlerle kurtarıyorum!"

5 4. boyuta ulaşın.

Geçmişinizi veya geleceğinizi görmek için zamanda yolculuk yapın. 4. boyutu her paralel evrendeki uzaydaki her an olarak hayal edin. Nereye gitmek istediğinize veya kiminle iletişim kurmak istediğinize karar verin; 4 yıl önceki bu gerçeklikte kendinizle tanışmak isteyebilirsiniz. Belki de 10 yıl sonra kendinizi farklı bir gerçeklikte görmek istersiniz. 4'üncü boyutta zamanın her anına ulaşabilirsiniz.
  • 4 yıl önce, güncel gerçek : "Galada terk edilen kederli bir genç olarak kendi kendime, hayallerindeki işi bulduktan sonra gerçek bir prensle tanışacağını söyledim."
  • 10 yıl sonra gelecekte, alternatif gerçeklik : "Kendimle pazarda tanıştım ve alternatif bir dünyada meyve ve sebze yetiştirerek basit bir hayattan keyif alacağımı öğrendim."

6 Ruhunuzla temasa geçmek için 5. boyuta ulaşın.

Yüksek Benliğinizi bulmak için Ruhlar Dünyasına yükselin. 5. boyutta acı veya korku olmayan ve yalnızca saf sevgiyi deneyimleyen manevi bir varlık olan Yüksek Benliğinizi bulun. 5. boyutu veya '5D'yi hesaplamak için hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı etkinleştirin. En sevdiğiniz şarkıyı dinlemek veya meditasyon yapmak gibi basit şeyler 5D'yi bulmanıza yardımcı olabilir.
  • Titreşiminizi yükseltirseniz 5'inci boyuta ulaşma şansınız artar.
  • Duygularınızı işlediğinizde ve öz yansımayla meşgul olduğunuzda, daha yüksek frekansların alındığı 5B'ye ulaşmak için enerjinizi artıracaksınız.

7 Alternatif benliğinizi görmek için farklı renkte bir dünya hayal edin.

Farklı bir 'sizi' uyandırmak için alternatif bir evrenin parlak yeni renklerine odaklanın. Kendinizi paralel bir gerçeklikte görselleştirmenin hızlı ve eğlenceli bir yolu olarak renk düzeninizi değiştirebilirsiniz. Örneğin, belki yaratıcılıkla bağlantılı bir renk olan ay mordur ve gizemle bağlantılı bir renk olan güneş siyahtır. Bu dünyada, alternatif benliğiniz karanlık güneşin altında büyüler yapabilir ve sanatsal bereket için aya dua edebilir.
  • Alternatif evren 1 : Yeşil tenli kadınlar efsanevi güzellikler olarak kabul edilir, bu nedenle sevgilinizi etkilemek için yeşil fondöten satın alırsınız.
  • Alternatif Evren 2 : Yas tutarken herkes sarı giyer, bu yüzden annenizin cenazesine gitmek için altın bir kazak alırsınız.
  • Alternatif Evren 3 : Huzuru simgeleyen mavi bir aurayla parlıyorsunuz, böylece insanlar iyileşmeye ihtiyaç duyduklarında size geliyorlar.

8 Alternatif benliğinizle iletişim kurmak için bir mesaj yazın.

İçten bir mektup geçmiş, gelecek veya alternatif benliğinizle konuşmanıza yardımcı olabilir. Bu mektubu yazdığınızda, geçmişte neden belirli bir şekilde davrandığınızı, gelecekte kim olmak istediğinizi veya başka bir gerçeklikte kim olabileceğinizi açıklayan bir eser yaratıyorsunuz. Kalbinizi açtığınızda ve gerçekten samimi olduğunuzda, alternatif benlikleriniz birbirlerinden çok şey öğrenebilir.
  • Geçmişteki Bir Kendime Mektup : “Noel süslerinden nefret ettiğimi çünkü bayat olduklarını söylemiştim ama aslında o küçük kasabada kendimi yapayalnız hissettim ve tüm o güzel dekorasyonlar bunu hatırlatıyordu. Değişiklik olsun ve farklı bir grubun içinde yer alayım diye İstanbul'a bir bilet aldım.”
  • Gelecekteki Bir Benliğe Mektup : 'Hayatın beni nereye götüreceğini merak ediyorum. Her zaman istediğin gibi o kristal dükkanının yanında kek dükkanı açtın mı? Müşterileriniz süper büyülü ve eğlenceli mi? Tatlarınız bu kadar unutulmaz diye size bedava büyüler veya lanetler mi veriyorlar?'
  • Alternatif Bir Benliğe Mektup : 'Bana uzaylılar hakkında ne söyleyebilirsin? Pek çok farklı toplum türü var mıdır? Hepsi dost canlısı mı? Birbirleriyle iletişim kurabiliyorlar mı?'

Bölüm 3: Paralel evrenler gerçekten var mı?​

v4-460px-Contact-Yourself-in-a-.webp

Şu anda paralel evrenlerin gerçek olduğuna dair hiçbir kanıt yok.

Kesin araştırmalar alternatif gerçekliklerin ve çoklu evrenin var olduğunu belirleyene kadar paralel evrenleri bilim kurgu olarak görebiliriz. Yine de paralel evrenleri düşünmek, kaçmanın ve yaratıcı olmanın eğlenceli bir yolu olabilir. Örneğin şunları yapabilirsiniz:
  • Farklı bir kariyer yolunu görselleştirmek için paralel bir evren hayal edin.
  • Tekrar 'geçmişte' olduğunuzu hissetmek için zamanda geriye gittiğinizi hayal edin.
  • 'Yüksek Benliğinizi' görmek için beşinci boyuta, Ruh Dünyasına yükselme üzerine meditasyon yapın.

Sizce paralel evrenlerde nasıl iletişim kurabilirsiniz? Deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşın! Yorumlarınızı bekliyoruz, keşfetmeye birlikte devam edelim!

<< Bizi Takip Edin

Forum istatistikleri

Konular
3,842
Üyeler
426
Son Üye
medo

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
26
Kaynaklar