Teknolojide çeşitliliği artırmak için kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan All Raise'ın yeni bir CEO'su var

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler

LocalHost

CreabyGA
Admin
Yazar
TC Onaylı
Uzman
BPKoin
13,141
Mandela SH Dixon, kâr amacı gütmeyen kuruluşlara daha geniş bir katılım tanımı getirmek istiyor
Eki Görüntüle 165
Eki Görüntüle 166
Risk sermayesi anlaşmaları ve karar vericiler arasında çeşitliliği artırmaya odaklanan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan All Raise, Mandela Schumacher-Hodge Dixon'ı şirketin yeni CEO'su olarak atadı. Atama, Pam Kostka'nın startup dünyasına yeniden katılmak için kâr amacı gütmeyen kuruluşun yönetiminden istifa etmesinden beş ay sonra geldi.

Dixon, startup dünyasında temsili artırmak için 10 yıldan fazla çalıştı. All Raise'den önce Dixon, altı kıtada 18 kohortu yöneten, yeterince temsil edilmeyen kurucular için çevrimiçi bir eğitim merkezi olan Founder Gym'i yönetiyordu. Birkaç hafta önce Dixon, Founder Gym'in mevcut grubunun son mezun sınıfı olacağını duyurdu. Herhangi bir dış sermaye artırmadan Google ile büyük bir ortaklığa giren program kapanıyor.

Dixon, bu hafta TechCrunch'a verdiği röportajda "Hiçbir yere gitmiyorum" dedi. “Hala yaptığım şeyi yapıyorum, bu da daha adil bir ekosistem oluşturmaya çalışıyorum. Bu dünyaya girmeden önce Silikon Vadisi'nde kimseyi tanımayan bir altıncı sınıf öğretmeniydim. Ben tamamen köprüler kurmakla ilgiliyim.”

Dixon, toplu olarak “profesyonel yolculuklarımızda yeni bir sayfa açma” hedefinden hareketle, geri çekilmenin liderlik kurulu arasında oybirliğiyle alınan bir karar olduğunu söyledi. All Raise fırsatı kendini gösterdiğinde dükkânı kapatma sürecindeydi.

Dixon, özellikle daha fazla sermayeye erişim konusunda, şirketler kurma arayışlarında tarihsel olarak gözden kaçan girişimcileri güçlendirmek isteyen küresel bir şirket kurmak için yıllarını harcadı. Şimdi, risk sermayesi endüstrisine daha açık bir şekilde odaklansa da, aynı şeyi yapmak için daha büyük bir organizasyonda çalışıyor.

Şimdi 20.000'den fazla topluluk üyesiyle övünen All Raise, 2017 yılında kadınlardan oluşan risk sermayedarı kadrosu tarafından kuruldu. Orijinal kurucu ekip ve üyeler, Shauntel Garvey, Eurie Kim, Stacey Bishop, Theresia Gouw, Dayna Grayson, Kirsten Green, Nairi Hourdajian, Maha Ibrahim, Rebecca Kaden, Aileen Lee, Jess Lee, Jenny Lefcourt, Ann Miura-Ko'dan oluşuyor. , Sarah Nahm, Stephanie Palmeri, Heidi Patel, Megan Quinn, Renata Quintini, Elisa Schreiber, Kristina Shen ve Sarah Tavel.

Bay Area merkezli kar amacı gütmeyen kuruluş, piyasaya sürüldüğünden beri 11 milyon dolarlık fon topladı ve New York, Boston, Los Angeles ve Chicago'da bölgesel bölümler açtı ve yakında DC ve Miami'de merkezler başlatmayı planlıyor.

<< Bizi Takip Edin

Forum istatistikleri

Konular
3,842
Üyeler
426
Son Üye
medo

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
26
Kaynaklar