• BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik

DMCA

DMCA Bildirimi

Sanatçı ve içerik sahibi haklarına saygı duyduğumuz için, iddia edilen ihlal bildirimlerine 1998 Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası'na ("DMCA") uygun olarak yanıt vermek BilgiPlatosu'nun politikasıdır.

Telif hakkıyla korunan çalışmanızın, telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde kopyalandığına ve Hizmet aracılığıyla erişilebildiğine inanıyorsanız, lütfen DMCA'da belirtildiği şekilde BilgiPlatosu'nun telif hakkı temsilcisini bilgilendirin. Şikayetinizin DMCA kapsamında geçerli olabilmesi için aşağıdaki bilgileri yazılı olarak sağlamanız gerekir:

1. Telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin elektronik veya fiziksel imzası;

2. İhlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkıyla korunan eserin tespiti;

3. İhlalde bulunduğu iddia edilen materyalin ve Hizmet'te nerede bulunduğunun belirlenmesi;

4. Adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz gibi BilgiPlatosu'nun sizinle iletişim kurmasına izin verecek makul ölçüde yeterli bilgiler;

5. Materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığınıza dair bir beyan. 

6. Yalancı şahitlik cezası altında, yukarıdaki bilgilerin doğru olduğuna ve telif hakkı sahibi olduğunuza veya sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair beyan. Yukarıdaki bilgiler aşağıdaki DMCA Temsilcisine gönderilmelidir:

Dikkat: DMCA Bildirimi

BilgiPlatosu.
E-posta: Bize Ulaşın 
 

YASA KAPSAMINDA, ÇEVRİMİÇİ MATERYALİN HAK İHLALİ OLDUĞUNU BİLİYORSANIZ YANLIŞ İFADE EDERSENİZ, PARASAL ZARARLAR, MAHKEME MASRAFLARI VE AVUKATLIK ÜCRETLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE YALANCILIK VE HUKUKİ CEZALAR NEDENİYLE CEZAİ kovuşturmaya TABİ OLABİLİRSİNİZ.

Lütfen bu prosedürün yalnızca BilgiPlatosu'na ve bağlı kuruluşlarına telif hakkıyla korunan materyalinizin ihlal edildiğini bildirmek için olduğunu unutmayın. Yukarıdaki gerekliliklerin amacı, 17 USC §512(c) dahil olmak üzere BilgiPlatosu'nun DMCA kapsamındaki hak ve yükümlülüklerine uymaktır ancak hukuki tavsiye niteliğinde değildir. DMCA ve diğer geçerli yasalar kapsamındaki haklarınız ve yükümlülüklerinizle ilgili olarak bir avukatla iletişime geçmeniz tavsiye edilebilir. DMCA ve diğer geçerli yasalara uygun olarak BilgiPlatosu, sürekli ihlalde bulunduğu kabul edilen Kullanıcıların uygun durumlarda feshedilmesine yönelik bir politika benimsemiştir. BilgiPlatosu ayrıca tamamen kendi takdirine bağlı olarak Hizmete erişimi sınırlayabilir ve/veya ihlalin tekrarlanıp tekrarlanmadığına bakılmaksızın başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal eden Kullanıcıların hesaplarını sonlandırabilir.

Forum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,400
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0