ALIŞ limitsiz bir hosting hizmeti satın almak istiyorum

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler

Bir çok firma mevcut Tr de bu hizmeti veren ancak ben Güzel Hosting ile çalışıyorum, hem taksite limitsiz hem de limitsiz var. Aralarında tek fark, taksite limitsiz’de 1 site barındırılır, limitsiz hostingte istediğiniz kadar site barındırabilirsiniz link te bırakıyorum sizin için. https://www.guzel.net.tr/private-cloud.php

başlıktaki soruya bak içeriğe bak 😀

Bir çok firma mevcut Tr de bu hizmeti veren ancak ben Güzel Hosting ile çalışıyorum, hem taksite limitsiz hem de limitsiz var. Aralarında tek fark, taksite limitsiz’de 1 site barındırılır, limitsiz hostingte istediğiniz kadar site barındırabilirsiniz link te bırakıyorum sizin için. https://www.guzel.net.tr/private-cloud.php
Eski bir konuyu hortlatmak gibi olacak ama bilinenin aksine limitsiz diye bir şey maalesef yok.
Limitsiz diye belirtilen şeyde her şeyden önce iNodes limitleri mevcut olur paylaşımlı hostinglerde.
Aksi halde ne yedek alacak sunucu alanı ayırabilirler ne dosya kontrollerini sağlıklı yapabilirler hemde o kadar siteyi xeon gibi kötü sunucularda stabil çalıştırttırabilirler.

Güzel Hostingte SQL tarafı inanılmaz yavaş çalışıyor. Tabii yeni bir siteyseniz Güzel hosting ile başlamanızı bende öneririm.
Ama 1 yılı aşkın süredir verilerinizi ve emeklerinizi o siteye koyuyorsanız artık biraz diğer bilişimlere geçmenizi öneririm çünkü çok güncel teknolojilerle donatılmış ve hızlı hostingler mevcut.

Biraz daha uzun süredir sitelerinizi yöneten biriyseniz ve bilginiz varsa kendi paylaşımsız sunucunuza geçmenizin zamanı gelmiştir.
Fiyatı sizi zorlasa bile her limiti kendinizin belirlediği sadece kendi sitelerinizi barındırdığınız bir çözüm olur.
Ve bu çözüm size upload sitesi bile kursanız neden bu kadar trafik kullanıyorsun demeyecek olan bir çözümdür.
Ama bu konuda şunu üstüne basarak belirtmek isterim ki bu son çözümü gerçekten "bilginiz" varsa göze alın.
Çünkü bu çözümde sizden başka sizi koruyan / verilerinizi koruyan birisi yok, her şeyi sizler koruma altına almalısınız.

Sevgilerle iyi forumlar.

<< Bizi Takip Edin

Forum istatistikleri

Konular
3,824
Üyeler
424
Son Üye
LovieSpeer

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
26