Kitap

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
Kitap dünyasında sorularınızı paylaşın, deneyimlerinizi aktarın! Forumumuzda kitaplar hakkında keyifli sohbetlere katılın ve okuma tutkunuzu paylaşın.
Alt Kategori: Hepsini Göster ↓

E-Kitap

E-Kitap dünyasında sorularınızı paylaşın, deneyimlerinizi aktarın! Forumumuzda kitaplar hakkında keyifli sohbetlere katılın ve okuma tutkunuzu paylaşın.
Konular
1
Mesajlar
1
Konular
1
Mesajlar
1
Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar Listesi
Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar Neler? Şüphesiz kitaplar, hayal gücünün en iyi besleyicileri olarak hayatımızın başköşesinde yer etmeyi başarmış yegâne parçalardır. Kimi zaman soğuk bir kış akşamında sıcak bir battaniyenin altında, zihnimizi sıcak iklimlere taşıma gibi güzellikleri de vardır. Yolculuğunuzun rotasını da seçtiğiniz kitap belirler. Kitaplar, bizim bitmeyen yolculuğumuzdur. Biz okudukça yol uzar, mekân değişir, yeni insanlar tanırız. Kuşkusuz ve muhakkak gitmemiz gereken yerler ve tanımamız gereken insanlar olacaktır. Mutlaka okunması gereken kitaplar listemiz ile de ufkumuzu genişletmenin yolunu açıyoruz. Bu yolculukta hikâyeleriyle bizi büyüleyen romanlar, at gözlüklerini kenara atmamızı sağlayan kitaplar ve en...

Forum istatistikleri

Konular
3,721
Mesajlar
4,348
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
27,054
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1