• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
Aabcserv.jpg
Aabcserv – Çok Satıcılı İsteğe Bağlı Hizmet ve Tamirci Pazaryeri Platformu, isteğe bağlı hizmet satışı ve bulma için eksiksiz bir çözümdür. Aabcserv – Çok Satıcılı İsteğe Bağlı Hizmet ve Tamirci Pazaryeri Platformu'ndaki iyi hazırlanmış tasarımı ve Geliştirmesi ile size pazardaki maksimum özelliklerle hizmet verecektir. Aabcserv – Çok Satıcılı İsteğe Bağlı Hizmet ve Tamirci Pazaryeri Platformu, klima tamiri, Araba tamiri, Tesisatçı, Ev temizleyicisi, ev temizliği, temizlik hizmeti veya piyasada mevcut olan diğer hizmetlerle uğraşan tüm işletme veya hizmet satıcıları için uygundur. talebe dayanmaktadır.

Aabcserv – Çok Satıcılı İsteğe Bağlı Hizmet ve Tamirci Pazaryeri Platformu, popüler Laravel PHP çerçevesi kullanılarak yapılmıştır. Geliştirme sırasında güçlü güvenlik sağlandı ve SQL enjeksiyonu, XSS saldırısı, CSRF saldırısı mümkün değil. Bu platformda kullanıcıların veya satıcıların gereksinimleri dikkate alınarak çok daha fazla özellik mevcuttur.Yazar
LocalHost
İndirilme
4
Görüntüleme
24
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,399
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0