• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Advanced Shipment Tracking Pro.jpg
https://nullcave.club/data/siropu/!! KÜFÜR İÇEREN KELİME!!/user/165a0f63541032.gif

AST PRO (Gelişmiş Gönderi Takibi Pro)​

WooCommerce için En Güçlü Yerine Getirme Yöneticisi.
AST PRO, WooCommerce siparişlerine takip bilgilerini kolayca eklemek, yerine getirme akışlarını otomatikleştirmek ve müşterilerinizi mutlu ve bilgili tutmak için güçlü özellikler sunar.

Takip bilgilerini kolayca ekleyin ve siparişlerinizi yerine getirin​

AST Pro, siparişleri düzenlerken doğrudan Siparişler sayfasından kolayca takip eklemenizi ve siparişlerinizi yerine getirmenizi veya sipariş listesinden siparişleri yerine getirmenin hızlı bir yolunu sağlar. Müşterileriniz, e-posta onay e-postalarında ve Siparişi Görüntüle sayfasında gönderi takip bilgilerini ve gönderilerini takip edebilecekleri bir bağlantıyı alacaklardır.

Ürün Başına Takip - Siparişlerinizi birden fazla paket halinde veya farklı konumlardan gönderdiğinizde, ürün başına takip numaraları ekleyebilir ve takip numaralarını belirli satır öğelerine ekleyebilirsiniz.

Kargo sağlayıcılarını otomatik olarak algıla - Siparişlerinizi yerine getirirken zamandan tasarruf edin; Otomatik algılama teknolojisi, siparişlere takip numaraları eklediğinizde kargo sağlayıcılarını takip numarası formatına göre otomatik olarak algılar.

Yerine Getirme Kontrol Paneli​

Merkezi bir görünümde karşılama performansınızın anlık görüntüsünü ve gönderilmemiş tüm siparişlerinizin görünümünü alın.

Sipariş karşılama kontrol panelinde bir gönderim performansı widget'ı ve mağazanızda ilgilenmeniz gereken, yerine getirilmeyen siparişlerin bir listesi görüntülenir. Siz veya personeliniz, kontrol panelinden siparişleri hızlı bir şekilde yerine getirebilir ve sipariş yerine getirme iş akışını hızlandırabilirsiniz.

550'den Fazla Gönderi Sağlayıcısı ve Taşıyıcı​

Önceden tanımlanmış bir takip bağlantısıyla, dünya genelinde 550'den fazla kargo sağlayıcısı ve taşıyıcının yer aldığı listeden tercih ettiğiniz kargo sağlayıcılarını seçin; müşterileriniz, kargo sağlayıcı web sitesinde siparişlerini takip edebilecekleri doğrudan bir takip bağlantısına sahip olacak.

Beyaz Etiket Gönderi Sağlayıcıları - Gönderi sağlayıcının adını ve logosunu özelleştirin ve bir Beyaz Etiket gönderi deneyimi yaratın.

Özel Gönderi Sağlayıcıları Oluşturun - Kendi özel sağlayıcılarınızı oluşturun; özel bir gönderim sağlayıcı adı, özel takip bağlantısı ve resmi belirleyebilirsiniz.

E-posta Bildirimlerini Özelleştirin​

AST, özel e-posta şablonlarıyla birlikte gelir ve e-posta bildirimlerinin içeriğini tamamen özelleştirebilir, e-postalardan gereksiz bilgileri kaldırabilir ve müşterileriniz için yalnızca ilgili bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Gönderim onayı e-postalarınızın artık sıkıcı olmasına gerek yok. AST'nin yerleşik WooCommerce e-posta özelleştiricisi ile e-posta bildirimlerini özelleştirin, e-postalardan gereksiz bilgileri kaldırın ve müşterileriniz için yalnızca ilgili bilgileri görüntüleyin.

WooCommerce Gerçekleştirme İş Akışını Optimize Edin​

Özel sipariş durumlarıyla sipariş karşılama iş akışınızı kolaylaştırın. Müşterilerinize, siparişlerindeki öğelerin gönderildiğini bildirmek için Kısmen Gönderildi seçeneğini kullanın veya göndermediğiniz sanal siparişler için Tamamlandı durumunu kullanmak üzere Gönderildi durumunu etkinleştirin.

İzleme Bilgisi Widget'ı​

Her ekranda harika görünecek, tamamen özelleştirilebilir, duyarlı bir Takip Widget'ı ile müşterilerinize gönderi bilgilerini ve siparişlerini takip edebilecekleri bir yol gönderin . Takip bilgisi widget'ı, sipariş durumu e-postalarında ve Siparişi Görüntüle sayfasında (hesabım) görüntülenecektir. E-posta Bildirimlerinde ve müşteri hesaplarındaki Siparişi Görüntüle sayfasında gösterilecek duyarlı izleme bilgisi widget'ını özelleştirmek için canlı önizlemeli bir WordPress özelleştirici kullanın.

Gönderi Takip API'si​

3. taraf hizmetler tarafından oluşturulan takip numaralarını güncellemek ve harici sistemlerden gelen siparişleri yerine getirmek için Gönderi Takip API uç noktasını kullanın; ayrıca tüm öğeler gönderildiğinde izleme API'den güncellendiğinde siparişleri otomatik olarak tamamlayabilirsiniz.

Gönderim Sağlayıcısı API Adı Eşlemesi​

Gönderim hizmetiniz WooCommerce API'yi güncellediğinde bizim kullandığımızdan farklı bir gönderim sağlayıcı adı kullanabilir. Bu durumda kargo sağlayıcı adlarını eşleştirebilirsiniz.

Favori Gönderim Hizmetinizle Bütünleşir​

Gönderim sonrası siparişlere takip numaralarını manuel olarak ekleme ihtiyacını ortadan kaldıran Gelişmiş Gönderi Takibi Pro, önde gelen gönderi etiketi hizmetleri ve Ordoro, ShipStation, RoyalMail Click & Drop, WooCommerce Shipping, AliExpress ve Drop-Shipper'lar gibi yerleşik entegrasyonlarla birlikte gelir. çok daha fazlası ve yerine getirme iş akışını tamamen otomatikleştirmenize olanak tanır.

Takip bilgilerini PayPal'a aktarın​

PayPal Takip API'sini kullanarak takip numarasını, gönderim sağlayıcısını ve tarihi otomatik olarak PayPal işlemine aktarın. Takip bilgilerini PayPal'a göndermek, ters ibrazların azaltılmasına yardımcı olabilir ve PayPal ödeme bekletme işlemlerini hızla çözmenize yardımcı olur.

CSV içe aktarma takip numaraları​

Takip numaralarını CSV dosyalarından toplu olarak içe aktarabilir ve siparişlere takip numaraları ekleme gibi tekrarlayan çalışmalardan kurtulabilirsiniz; AST, birden fazla takip numarasını bir CSV'den toplu olarak siparişlere aktarmak için hızlı ve kolay bir arayüz sağlar.

Popüler WooCommerce Eklentileriyle Uyumlu​

Favori WooCommerce Eklentilerinizle Uyumlu! AST, özel sipariş numarası eklentileri, e-posta özelleştiricileri, PDF fatura eklentileri, Gönderi Hizmetleri eklentileri, SMS eklentileri ve daha fazlasıyla yerleşik uyumlulukla birlikte gelir…

English​

AST PRO (Advanced Shipment Tracking Pro)​

The Most Powerful Fulfilment Manager for WooCommerce.
AST PRO provides powerful features to easily add tracking info to WooCommerce orders, automate the fulfillment workflows and keep your customers happy and informed.

Easily add tracking information and fulfill your orders​

AST Pro allows you to easily add tracking and fulfill your orders straight from the Orders page while editing orders, or a quick way to fulfill orders from the orders list. Your customers will get the shipment tracking info and a link to track their shipment in the email confirmation emails and on the View Order page.

Tracking Per item - When you ship your orders in multiple packages or from different locations, you can add tracking numbers per item and attach tracking numbers to specific line items.

Auto-detect shipping providers - Save time when fulfilling your orders, the Auto-detection technology will automatically detect the shipping providers based on the tracking number format when you add tracking numbers to orders.

Fulfilment Dashboard​

Get a snapshot of your fulfillment performance and a view of all your unfulfilled orders in a centralized view.

The fulfillment dashboard will display a shipping performance widget and a list of unfulfilled orders in your store that require your attention. You, or your staff can quickly fulfil orders from the dashboard and expedite the order fulfillment workflow.

550+ Shipping Providers & Carriers​

Select your preferred shipping providers from a list of 550+ shipping providers & carriers across the globe with a predefined tracking link, your customers will get a direct tracking link to track their orders on the shipping provider website.

White Label The Shipping Providers - Customize the shipping provider's name and logo and create a White Label shipping experience.

Create Custom Shipping Providers - Create your own custom providers, you can set a custom shipping provider name, custom tracking link and image.

Customize the Email Notifications​

AST comes with custom email templates and you can fully customize the content of the email notifications, remove unnecessary information from the emails and display only the relevant information for your customers.

Your shipping confirmation emails no longer need to be bland. Customize the email notifications, remove unnecessary information from the emails and display only the relevant information for your customers with AST’s built-in WooCommerce email customizer.

Optimize the WooCommerce Fulfillment Workflow​

Streamline your fulfillment workflow with custom order statuses. Use the Partially Shipped to notify your customers that items from their order are shipped, or enable the Shipped status to use the Completed status for virtual orders that you do not ship.

Tracking Info Widget​

Send customers their shipping information and a way to track their order with a fully customizable responsive Tracking Widget that will look great on any screen. The tracking info widget will display in the order status emails and on the View Order page (my-account).

Use a WordPress customizer with a live preview to customize the responsive tracking info widget that will show on the Email Notifications and on the View Order page in customer accounts.

Shipment Tracking API​

Use the Shipment Tracking API endpoint to update the tracking numbers generated by 3rd party services and fulfil orders from external systems, you can also autocomplete orders when the tracking is updated from the API when all items are fulfilled.

Shipping Provider API Name Mapping

When your shipping service updates the WooCommerce API, they might use a different shipping provider name than the one we use. In this case, you can map the shipping provider names.

Integrates with Your Favorite Shipping Service​

Avoid the need to manually add tracking numbers to orders post-shipping, the Advanced Shipment Tracking Pro comes with built-in integrations with leading shipping label services and Drop-Shippers such as Ordoro, ShipStation, RoyalMail Click & Drop, WooCommerce Shipping, AliExpress and many more and allows you to fully automate the fulfillment workflow..

Export Tracking information to PayPal​

Automatically export the tracking number, shipping provider and date to the PayPal transaction using the PayPal Tracking API. Sending the tracking information to PayPal can help reduce chargebacks and will help you to quickly resolve PayPal payment holds.

CSV import tracking numbers​

You can bulk import tracking numbers to from CSV files and avoid the repetitive work of adding tracking numbers into orders, AST provides a quick and easy interface to import multiple tracking numbers to orders in bulk from a CSV.

Compatible With Popular WooCommerce Plugins​

Compatible With Your favorite WooCommerce Plugins! AST comes with built-in compatibility with custom order numbers plugins, email customizers, PDF invoices plugins, Shipping Services plugins, SMS plugins, and more…Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
6
Görüntüleme
30
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınEn Son Güncellemeler

  1. Advanced Shipment Tracking Pro 4.4.1

    Gelişmiş Gönderi Takibi Pro 4.4.104 Nisan 2024 - sürüm 4.4.1Düzeltme - Yakalanmayan Hata...

Çevrimiçi Yöneticiler

Online istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
46
Çevrimiçi ziyaretçiler
514
Toplam
560

Forum istatistikleri

Konular
3,122
Mesajlar
3,369
Görüntüleme
200,397
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,893
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,048
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,215
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0