• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Akeeba Admin Tools Pro

Akeeba Admin Tools Pro 7.5.4

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
Admin Tools Pro.jpg
Akeeba Admin Tools Pro, siteniz için gerçek bir İsviçre Çakısı'dır. Ücretsiz olarak kullanılabilen Yönetici Araçları Çekirdeğimiz, tek bir tıklamayla dosyalarınızın ve dizinlerinizin izinlerini düzeltir, yönetici dizininizi bir parola ile korur, eski etki alanınıza işaret eden bağlantıları anında taşır ve veritabanı bakımı gerçekleştirir.

En İyi Özellikler​

Bakım​

Veritabanı tablolarınızı optimize edin. Geçici dizininizi temizleyin. Veya sayısız diğer günlük bakım görevlerinden herhangi birini tek bir tıklamayla gerçekleştirin.

Kolayca yönlendir​

Yönlendirme bileşeninin kullanımını zor mu buluyorsunuz? URL'leri parametrelerle yeniden yönlendirememesi sizi şaşırttı mı? Sorun değil! Yönetici Araçlarının URL Yönlendirmesi bunu yapabilir.

İzinleri değiştir​

FTP veya SSH kullanmanıza gerek kalmadan dosya izinlerinizde ince ayar yapın.

Sitenizi koruyun​

Web Uygulaması Güvenlik Duvarımız sitenizi yaygın saldırıların büyük çoğunluğuna karşı korur. Bundan daha kapsamlı özelliklere sahip başka bir güvenlik aracı bulamazsınız.

.htaccess / web.config / NginX Yapılandırma Oluşturucu​

Sitenize en iyi genel korumayı sağlayın. Kolay bir GUI ile gelişmiş, güvenli bir .htaccess, web.config veya NginX yapılandırması oluşturun. Uzman olmanıza gerek yok. Hatta bu dosyaların nasıl çalıştığını bile bilmenize gerek yok.

İzle. Kokla. Yakala.​

Admin Tools'un PHP Dosya Değişikliği Tarayıcısı, sitenizin PHP dosyalarını değişikliklere karşı izleyecektir. Eğer bir şeyler ters giderse, size haber verecektir. Hatta hangi dosyaların saldırıya uğramış olabileceğini bile söyleyecektir.

Otomatikleştirin​

En faydalı bakım işlemlerinin otomatik olarak yürütülmesine izin verin. Siz derin uykudayken dosya değiştirme tarayıcısının çalışmasını sağlamak için bir CRON kullanın. Basit ve verimli.Yazar
LocalHost
İndirilme
29
Görüntüleme
65
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

En son güncellenenler

  1. Akeeba Yönetici Araçları Pro 7.5.4

    Değişiklik günlüğü Yeni özellikler Siteniz için uygun sunucu yapılandırma oluşturucusunu açmak...
  2. Admin Tools Pro Joomla 7.5.3

    Yönetici Araçları Pro Joomla 7.5.3 Değişiklik günlüğü Hata düzeltmeleri [ORTA] Joomla devre...

Forum istatistikleri

Konular
3,720
Mesajlar
4,347
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
26,927
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1