• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Admin Tools Pro.jpg
Akeeba Admin Tools Pro, siteniz için gerçek bir İsviçre Çakısı'dır. Ücretsiz olarak kullanılabilen Yönetici Araçları Çekirdeğimiz, tek bir tıklamayla dosyalarınızın ve dizinlerinizin izinlerini düzeltir, yönetici dizininizi bir parola ile korur, eski etki alanınıza işaret eden bağlantıları anında taşır ve veritabanı bakımı gerçekleştirir.

En İyi Özellikler​

Bakım​

Veritabanı tablolarınızı optimize edin. Geçici dizininizi temizleyin. Veya sayısız diğer günlük bakım görevlerinden herhangi birini tek bir tıklamayla gerçekleştirin.

Kolayca yönlendir​

Yönlendirme bileşeninin kullanımını zor mu buluyorsunuz? URL'leri parametrelerle yeniden yönlendirememesi sizi şaşırttı mı? Sorun değil! Yönetici Araçlarının URL Yönlendirmesi bunu yapabilir.

İzinleri değiştir​

FTP veya SSH kullanmanıza gerek kalmadan dosya izinlerinizde ince ayar yapın.

Sitenizi koruyun​

Web Uygulaması Güvenlik Duvarımız sitenizi yaygın saldırıların büyük çoğunluğuna karşı korur. Bundan daha kapsamlı özelliklere sahip başka bir güvenlik aracı bulamazsınız.

.htaccess / web.config / NginX Yapılandırma Oluşturucu​

Sitenize en iyi genel korumayı sağlayın. Kolay bir GUI ile gelişmiş, güvenli bir .htaccess, web.config veya NginX yapılandırması oluşturun. Uzman olmanıza gerek yok. Hatta bu dosyaların nasıl çalıştığını bile bilmenize gerek yok.

İzle. Kokla. Yakala.​

Admin Tools'un PHP Dosya Değişikliği Tarayıcısı, sitenizin PHP dosyalarını değişikliklere karşı izleyecektir. Eğer bir şeyler ters giderse, size haber verecektir. Hatta hangi dosyaların saldırıya uğramış olabileceğini bile söyleyecektir.

Otomatikleştirin​

En faydalı bakım işlemlerinin otomatik olarak yürütülmesine izin verin. Siz derin uykudayken dosya değiştirme tarayıcısının çalışmasını sağlamak için bir CRON kullanın. Basit ve verimli.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
11
Görüntüleme
30
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınÇevrimiçi Yöneticiler

Online istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
34
Çevrimiçi ziyaretçiler
429
Toplam
463

Forum istatistikleri

Konular
3,122
Mesajlar
3,369
Görüntüleme
200,397
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,893
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,048
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,215
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0