• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

 • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

  BilgiPlatosu aylık istatistik
Astra Premium Starter Templates - WordPress Plugin

Astra Premium Starter Templates - WordPress Plugin 3.5.6

astra-pro.jpg
Astra Premium Sites, içe aktarmaya hazır 200'den fazla web sitesinden oluşan bir dizidir! Şablonlar dönüşüm açısından optimize edilmiştir ve Astra Pro ve en sevdiğiniz sayfa oluşturucularla oluşturulmuştur. Kullanıma hazır başlangıç şablonları aşağıdaki sayfa oluşturuculardan biri kullanılarak oluşturulur: Elementor , Beaver Builder, Brizy veya Gutenberg. Astra Premium Sites, yeni başlayanların ilk web sitelerini oluşturmalarına ve uzmanların projeleri daha hızlı hayata geçirmelerine yardımcı olur.

Astra Premium Sitelerin Özellikleri​

 • Şablonları tek tıklamayla içe aktarın. Şablonları görüntüleyin ve uygun olanı bir tıklamayla içe aktarın. Web sitenizin tüm sayfalarını hazırladıktan sonra birkaç dakika içinde başlatın!
 • Şablonunuzu beğeninize göre özelleştirin ve dönüştürün. Şablonunuzu ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde resimler, metinler ve hatta tasarımlarla özelleştirin. Yalnızca nişinize uygun değil, aynı zamanda her şeyi beğeninize göre özelleştirmenize olanak tanıyan bir şablon mu istiyorsunuz? Bu hazır şablonlar istediğiniz şekilde değiştirilebilir.
 • WooCommerce çevrimiçi mağazaları için önceden hazırlanmış şablonlar. WooCommerce ile oluşturulan çevrimiçi mağazalar için birçok hazır şablon alacaksınız. Çok kısa sürede içe aktarabilir, özelleştirebilir ve kendinizinkini oluşturabilirsiniz.
 • Eklenti hemen hemen her niş için hazır premium şablonlar içerir. İster bir blog, yerel işletme web sitesi, restoran, emlak vb. olsun. Nişinize uyan ve proje gereksinimlerinize iyi uyan şablonlara sahip olacaksınız.

Astra Premium Siteleri hakkındaki popüler soruların bazı yanıtları:​

 • Bir demo sitesini/sayfasını mevcut bir siteye aktarabilir miyim? Ayarların ve sayfa tasarımının geçersiz kılınmasını önlemek için demo sitesini yeni bir WordPress kurulumuna veya boş bir siteye kurmanız ve içe aktarmanız önerilir. Ancak teorik olarak bir sayfa şablonu mevcut bir siteye de aktarılabilir.
 • Astra Premium Sites veya Astra Pro teması güncellenirse premium şablonların içe aktarılması işe yarayacak mı? Evet, Astra Pro temasının uyumlu bir sürümünü kullanıyorsanız , başlangıç premium şablonlarının içe aktarımı herhangi bir zaman veya güncelleme kısıtlaması olmaksızın çalışacaktır.Yazar
LocalHost
İndirilme
22
Görüntüleme
66
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,634
Mesajlar
4,188
Üyeler
383
Son üye
1957ambitious

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
240
Görüntüleme
18,877
Tıklamalar
68
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0