• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

binance_inline_preview.webp
Bu, Cryptitan ile kullanılabilecek 120'den fazla BEP20 (binance tabanlı) tokenden oluşan bir pakettir . Cryptitan çok özellikli bir kripto değişim yazılımıdır. Birden fazla kripto para biriminin desteğiyle kendi işinizi barındırabilir ve komisyonlar yoluyla pasif gelir elde edebilirsiniz. Desteklenen özellikler arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, doğrudan banka havalesi, kredi kartları veya diğer desteklenen ödeme ağ geçitleri ile Kripto Borsası, gerçek zamanlı sohbet desteği ile Eşler Arası Ticaret ve anlaşmazlık çözümü, Crypto Commerce (aka. Kripto Ödeme Ağ Geçidi) yer alır. e-ticaret işletmeniz için gelişmiş bir kripto ödeme çözümü (API ile) ve çok daha fazlası.

Öğe Sorumluluk Reddi​

Bu, Cryptitan yazılımı için bir eklentidir ve tek başına bir proje değildir. Demo, satılık olarak listelenen tüm eklentilerin toplamıdır ve bu öğenin satın alınmasına dahil değildir. Bu öğeden elde edeceğiniz şey, bu sayfada anlatılanlardan başka bir şey değildir.Yazar
LocalHost
İndirilme
25
Görüntüleme
38
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

Forum istatistikleri

Konular
3,721
Mesajlar
4,348
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
27,054
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1