• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

CardLab - Prepaid Card Selling Platform System

CardLab - Prepaid Card Selling Platform System 1.1

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
CardLab.webp
CardLab, işinizi bir üst seviyeye taşıyacak Premium özelliklerle birlikte gelen profesyonel bir Ön Ödemeli Kart Satış Portalıdır. Tüm özelliklerle birlikte gelen, normalde bir Kart Satış web sitesini sürdürmesi gereken eksiksiz bir premium üründür. Eksiksiz Ön Ödemeli Kart Satışı web siteleri, her türlü kartı, mobil kartı, VCC'yi, yardımcı programı, hediye kartını, amazon'u, playstore kartlarını ve istediğiniz her şeyi satabilen bir stok sistemi, 20'den fazla ağ geçidi ile birlikte gelir. Alıcılarımızdan çeşitli talepler alıyoruz. Ön Ödemeli Kart Satışı web sitenizi kurma fırsatına sahip olacağınız bu modelini RND ekibimiz hazırlıyor. Kart Satış web sitesini başlatmak isteyenler için geliştirilmiştir.

Sonraki Web Siteniz için eksiksiz bir Ön Ödemeli Kart Satış sistemi mi arıyorsunuz, o zaman doğru yerdesiniz. İndirme Web Sitenizi oluşturmaları için geliştiricileri işe almak üzere binlerce dolar ödemenize gerek yok. CardLab, sınırsız kartları, kategorileri, kullanıcıları, siparişleri, işlemleri, alıcıları, kartlar, kripto paralar ve mobil para aracılığıyla ödeme kabul edebilmenizi sağlamanıza yardımcı olabilir. Kullanıma hazır çözüm, web sitenizi sistemimizle kurmak yalnızca birkaç dakika sürer. İhtiyacınız olursa size en iyi desteği, kurulumu ve özelleştirmeyi sağlamak için de buradayız. Acele edin, kopyanızı alın ve Ön Ödemeli Kart Satışı web sitenizi başlatın. Daha iyi performans ve kabul için çeşitli tesisleri, GDPR açılır pencerelerini ve stok sistemlerini tutuyoruz.

Vurgulanan Özellikler​

 • Her türlü Ön Ödemeli kartı destekleyin.
 • 20'den fazla Ödeme Ağ Geçidi ve 250'den fazla para birimi kurulumu.
 • İşlevsellik Basittir ve tüm Dinamik Özelliklerdir.
 • Kolay Belgeleme, Gizlilik, Hizmet Şartları ve GDPR Politikası.
 • Sınırsız kart Kategorisi, alt kategori imkanı.
 • Modern tarayıcı ve tarayıcılar arası uyumluluğu destekleyin.
 • Güçlü ve güçlü yönetici arayüzü.
 • Temiz ve modern bir kullanıcı arayüzü.Yazar
LocalHost
İndirilme
23
Görüntüleme
58
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

Forum istatistikleri

Konular
3,721
Mesajlar
4,348
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
27,054
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1