• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

 • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

  BilgiPlatosu aylık istatistik
ClanVent.png

ClanVent, envanterinizi daha verimli bir şekilde yönetmenize ve potansiyellerinizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan bir Envanter Yönetim Sistemidir. KOBİ'lerden büyük işletmelere kadar envanter yönetimi her zaman aşılması gereken bir zorluktur. ClanVent tüm bu sorunları çözebilir ve bundan potansiyel olarak yararlanabilecek kullanıcılar için üretkenliğin sağlanmasını sağlamak üzere doğru kutuları işaretleyebilir.

Detaylı Özellikler​

 • Kontrol Paneli: Kullanıcının yararlanabileceği duyarlı ve etkileşimli merkezi bir Kontrol Paneli. Kontrol Panelindeki bazı araçlar, iş açısından kritik önem taşıyan yararlı bilgiler sağlayabilir. Kullanıcılar, verimli ve zaman tasarrufu sağlayan gerçek zamanlı verilerden yararlanmak için kontrol panelinde filtreler uygulayabilir. Kontrol Panelindeki widget'lardan bazıları, kullanıcının bu bilgiyi tek bir tıklamayla doğrudan görüntüleyebileceği kadar etkileşimlidir.
 • Ürün Yönetimi: Ürün yönetimi için eksiksiz bir iş akışı. Kullanıcılar, farklı özellik türlerini uygulama seçeneğiyle ürünleri yönetebilir
 • Depo ve Tedarikçi Yönetimi: Hem depoların hem de tedarikçilerin kritik bilgilerini yönetmek için Depo ve Tedarikçi modüllerini dinamik olarak kullanın.
 • Ödeme Ağ Geçidi: ClanVent, nakit, elektronik ve banka havalesini içeren esnek bir ödeme seçeneğiyle kullanıcının ödeme bağlantılarını doğrudan müşteriye göndermesine olanak tanır. Bu ödemeler birden fazla işlemde kısmen de yapılabilmektedir. Kullanıcı, birden fazla alıcıya sahip olma seçeneğiyle müşterilere fatura gönderebilir. Ödeme tamamlandıktan sonra kullanıcı yine de geri ödeme işlemini gerçekleştirebilir. Kullanıcılar maksimum rahatlık için Ayarlar modülünü kullanarak ödemeyle ilgili bilgileri kendi başlarına yapılandırabilirler.
 • Fatura: ClanVent, fatura özelliği açısından diğer ürünlerden öne çıkıyor. Tamamen Kullanıcı tarafından özelleştirilebilir ve özelleştirme düzeyi, KOBİ'lerin veya büyük işletmelerin üretkenliklerine daha fazla odaklanmasını kolaylaştıracak seçeneklerle zenginleştirilmiştir.
 • Raporlar: Satış Raporu, kullanıcının kritik karar verme sürecini tamamlaması için dinamik ancak güçlü, veriye dayalı senaryolar oluşturmasına olanak tanır. Bu özel rapor, evrensel verilere veya belirli bir veriye genişleyerek farklı dosya formatlarında dışa aktarılabilen veriler üretir. ClanVent, kullanıcının ihtiyaçlarının çoğunu karşılayacak birçok rapora sahiptir.Yazar
LocalHost
İndirilme
17
Görüntüleme
32
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,634
Mesajlar
4,188
Üyeler
383
Son üye
1957ambitious

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
240
Görüntüleme
18,877
Tıklamalar
68
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0