• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

CloudOnex Business Suite System

CloudOnex Business Suite System 8.5.5

İndirme İzniniz Yok / İndirmek için Giriş Yapın
business-suite-dashboard.jpg

CloudOnex Business Suite​

İş paketi, işinizi yürütmek ve büyütmek için her türlü bileşen paketiyle birlikte gelir. İşletmenizin finansmanını yönetmek, satışları yönetmek, müşterilerle ilişkileri sürdürmek ve size ihtiyaç duyduklarında onlara yardım etmek gibi her şeye sahiptir.

Daha iyisini yapmanız için sizi yönlendiren ve motive eden içgörülerle İşletme Muhasebesi!​

Business Suite'in kullanımı kolay muhasebe, işletmenizin tam bir görünümünü sunar. Muhasebe modülü, Satış, Faturalama, Projelerinize yerel olarak bağlanır. Örneğin işlemleri doğrudan Faturanızdan kaydedebilirsiniz. Ve size İşletme Hesaplarınızın, yani İş Sağlığınızın anlık görüntüsünü verir. Böylece hangi ürünlerinizin veya hizmetlerinizin daha iyi performans gösterdiğini, neyi optimize etmeniz gerektiğini bileceksiniz. Grafik size gelir ve giderlerinizin aydan aya karşılaştırmasını verecek ve sizi önümüzdeki aylarda daha iyisini yapmaya motive edecektir.

Üstün İlişki Yönetimi​

Müşterilerinizin her etkileşimini kaydedin. Doğru ürünü ve daha iyi hizmeti sunabilmek için müşterinizi daha iyi tanıyın. Müşterileriniz sizinle iletişime geçtiğinde, geçmiş satın alma işlemleri, faturalar, etkileşimler, destek biletleri, işlemler ve daha fazlası gibi müşterilerinizin tam görünümüne sahip olursunuz.

Güvenli Faturalar, Fiyat Teklifleri ve Sipariş Yönetimi ile Satış Yapın!​

Fiyat teklifi oluşturmaktan faturaları dönüştürmeye kadar her şey çok kolaydır. Buna ek olarak, paketi size Faturayı E-posta veya SMS yoluyla gönderme olanağı sağlar. Ayrıca, müşterinizin oturum açmaya gerek kalmadan görüntüleyebilmesi ve ödeme yapabilmesi için her Fatura için benzersiz bir bağlantı oluşturur.

Müşteri Desteği Sağlayın​

Bilgi Bankası, Müşteri Portalı ile Biletleme sistemi, her şeyi tek bir pakete entegre ediyoruz. Böylece müşteriniz destek için size ulaştığında geçmiş işlemler, satın alma geçmişleri gibi tüm veriler zaten parmaklarınızın ucunda.

E-posta ve SMS Pazarlama

Potansiyel müşteri yakalama formları oluşturun ve potansiyel müşterileri yakalayın. Veya müşterilerinizi gruplandırın ve onlara E-posta ve SMS gönderin. API ve Web Kancalarını kullanarak üçüncü taraf sistemleri bağlayın veya API aracılığıyla özel pazarlama çözümleri oluşturun.

Eklentiler/Uygulamalar​

İş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin ve uyarlayın.
Özel özelliklere veya entegrasyona mı ihtiyacınız var? Eklenti pazarımızdan özel uygulamalar/eklentiler yükleyin veya kendinizinkini oluşturun. Özel eklentiler oluşturmak size güncellemeleri kaybetmeden istediğiniz şeyi oluşturma özgürlüğü verecektir.
API
Business Suite yerel API'yi desteklediği için olanaklar sınırsızdır. Üçüncü taraf sistemlere bağlanabilir, özel entegrasyonlar oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerinizi Yönetin​

Hangi sektörde çalışıyor olursanız olun ve müşterilerinize ne tür ürün veya hizmetler sunuyor olursanız olun. Bunu yönetebilir, sipariş oluşturabilir, ürünleri takip edebilir, müşterilere çevrimiçi satış yapabilirsiniz.

Yerleşik Esneklik​

İş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin ve uyarlayın.
Ölçek büyütün, yeni iş modellerini benimseyin. İş paketi uygulama esnekliğimiz her şeyi hızlı ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlar. Her türlü iş türü, her sektör için kullanabilirsiniz.
İhtiyacınız olanı etkinleştirin ve diğer her şeyi devre dışı bırakın.
Herhangi bir özelliğe ihtiyacınız yoksa Ayarlar'dan devre dışı bırakabilirsiniz. Para birimi, dil, saat dilimi gibi her şey Ayarlar'dan değiştirilebilir. Destekleyen yok, telif hakkı bağlantısı yok, lisansın sona ermesi yok, bu sizindir.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilme
1
Görüntüleme
10
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınÇevrimiçi Yöneticiler

Online istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
337
Çevrimiçi ziyaretçiler
4,079
Toplam
4,416

Forum istatistikleri

Konular
3,180
Mesajlar
3,449
Görüntüleme
204,318
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
7,196
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,103
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
121
Son 24 Saatteki İndirmeler
2

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,506
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0