• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
Construction PRO - İnşaat ve Yenileme Hizmetleri WordPress Teması

Construction PRO - İnşaat ve Yenileme Hizmetleri WordPress Teması 2023-12-05

construction-pro-building-and-re.jpg

Construction PRO – İnşaat ve Yenileme Hizmetleri İnşaat İşletmesi WordPress Teması​

İnşaat PRO - İnşaat ve Yenileme Hizmetleri İnşaat WordPress Teması, bireysel marangozlar ve sıhhi tesisat uzmanları için marangoz, sıhhi tesisat, elektrik mühendisliği, bakım ve yenileme hizmetleri sağlayan herhangi bir inşaat şirketine yönelik bir web sitesi oluşturmaya yönelik hepsi bir arada bir araçtır. Büyük bir inşaat şirketi web sitesi de oluşturabilirsiniz; tema gerekli tüm işlevselliğe sahiptir. Özel Profiller gönderi türü, ekip üyelerinizi (ana inşaat mühendisi, tesisatçı uzmanı, elektrik ustası, marangoz ve diğer bina ve yenileme ekibi uzmanları) sergilemenize olanak tanır. Ayrıca temada, web sitesi ziyaretçilerinin bina ve yenileme maliyetlerini hızlı bir şekilde hesaplamasına olanak tanıyan bir form olan tam stil Canlı Maliyet Hesaplayıcısı bulunur. Construction PRO WordPress teması, görsel arayüze sahip özel bir yönetici panelinde yüzden fazla özel kısa kod içerir ve WooCommerce uyumluluğuna sahiptir. İnşaat ve marangozluk aletleri, ev yenileme aletleri ve sıhhi tesisat detayları için çevrimiçi bir mağaza oluşturabilirsiniz.

Özel Yönetici paneli – size çok çeşitli seçenekler ve ayarlar içeren ve inşaat, inşaat, yenileme web siteleri oluşturmanıza yardımcı olacak maksimum özelleştirme esnekliği sağlayan daha fazla işlevsellik sağlamak için ilk WordPress yöneticisini büyük ölçüde genişlettik.

Geçerli CSS3 ve HTML5 – geçerli kod ve optimize edilmiş yapı, arama motorları tarafından başarıyla taranacak ve dizine eklenecek başarılı bir web sitesi için kilit noktalardan biridir.

Faydalı Müşteri desteği – Desteğimiz müşterilerimiz tarafından her zaman hızlı, yardımcı ve profesyonel olarak değerlendirilmektedir. Bu durumu önemsiyoruz ve etkili sorun giderme sağlayarak web sitesi bakımını sizin için kolaylaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Ayrıntılı Tema Bilgi Bankası – tema dokümantasyonu olası tüm soruları kapsar, böylece yeni başlayan biri bile makul bir sürede harika bir web sitesi oluşturmayı başarabilir. Bunu daha da kolaylaştırmak için yönetici panelinden ve ön uçtan birçok ekran görüntüsü.

Özel Widget'lar - tema, daha fazla içerik yönetimi olanağı sağlayan ve Flickr, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar için gelişmiş seçenekler sunan geniş bir özel widget koleksiyonu içerir.

Katman Kaydırıcısı ve Devrim Kaydırıcısı - Şirket ve Ofis WordPress Teması teması, her ikisi de üstün işlevselliğe ve nefes kesici efektlere sahip olan iki popüler kaydırıcı eklentisi ile birlikte gelir: Katman ve Devrim Kaydırıcısı. Bunları satın almanıza gerek yok, hepsi içeride!

99+ Özel Kısa Kod – 99+ Özel Kısa Kod, sayfalarınız için harika yapı taşları olarak çalışır. Çok çeşitli ve yönetimi kolay, onları seveceksiniz!

Özel Gönderi Türleri – Özel Projeler ve Profiller gönderi türü, her kategori ve amaçtaki web siteleri için mükemmel bir kombinasyondur!

Google Yazı Tipleri – Yüzlerce Google yazı tipi, web sitesinin görünümünü tamamen özelleştirmenize olanak tanır, eklenmesi kolaydır ve her yerde kullanılabilir.

Duyarlı Düzen - Dil Okulu - Kurslar ve Öğrenim Yönetim Sistemi Eğitim WordPress Teması, ekran genişliğinize yanıt verecek ve içerik görünümünün büyük masaüstü ekranlardan cep telefonlarına ve tabletlere kadar tüm cihazlarda mükemmel olmasını sağlayacak duyarlı bir düzene sahiptir.

WordPress için Retina Hazır Tema – Retina ekranlar, web sitelerinden özel talepler getirir ve iyi günler teması, tüm retina ekranlarda üstün performansa sahip olacak şekilde geliştirilerek web sitesi öğeleriniz için üstün sunum kalitesi sağlar.

Özel Sayfa Arka Planları – web sitenizdeki herhangi bir sayfa ve gönderi için özel bir arka plan ayarlayabilir, ayrıca genel olarak tüm web sitesi için tanımlayabilirsiniz. Renk veya görüntü arka planını seçin ve tekrar türünü ve konumlandırmayı buna göre ayarlayın.

Sınırsız Menü Renkleri – ana navigasyonunuz ve diğer birçok web sitesi öğesi için sınırsız renk olanakları, web sitenizin görünümünü şirketinizin tarzına uyarlamanıza olanak tanır. Menü öğelerinizin her birine istediğiniz rengi ayarlayabilirsiniz.

Bir inşaat, yenileme binası web sitesi oluşturuyorsanız İnşaat PRO sizin için mükemmel bir temadır. Marangozlar, tesisatçılar, inşaat uzmanları ve inşaat acenteleri için en iyisi!

Not: Tüm içerik görselleri ana indirmeye dahil değildir.

Gutenberg Optimize EdildiEvet
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarFirefox , Safari , Opera , Chrome , Edge
İle uyumluWooCommerce 7.xx , WooCommerce 6.xx , WPML
Yazılım versiyonuWordPress 6.2.x , WordPress 6.1.x , WordPress 6.0.x , WordPress 5.9.x , WordPress 5.8.x, WordPress 5.7.x , WordPress 5.6.x , WordPress 5.5.x , WordPress 5.4.x , WordPress 5.3.x , WordPress 5.2.x , WordPress 5.1.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları , CSS Dosyaları , JS Dosyaları
Sütunlar4+
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenDuyarlı



Yazar
LocalHost
İndirilme
42
Görüntüleme
65
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı Paylaşın



Forum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,340
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0