• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR


  Artık kanyanklar sadece talep üzerine yüklenecek yada güncellenecektir.
  TALEP GÖNDER
Content Views Pro - Grid & Filter for WP

Content Views Pro - Grid & Filter for WP 6.3.0.1

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
İndirmek İçin Giriş Yapın
Content Views Pro.webp
Content Views Pro, WordPress içerik grid eklentileri arasında öne çıkan bir premium uzantıdır, ve 100,000'den fazla web sitesi tarafından kullanılan ücretsiz Content Views eklentisinin gelişmiş sürümüdür. Bu eklenti, WordPress içeriğinizi 3 basit adımda filtreleme ve görüntüleme imkanı sağlar:
1. İçerik Seçimi:
 • Gönderiler, sayfalar, resimler, ürünler, portföyler, etkinlikler, ekip üyeleri, kitaplar, özellikler ve özel gönderi türleri dahil olmak üzere çeşitli içerik türlerini seçebilirsiniz.
 • Özel alan, özel taksonomi, kategori, etiket, tarih, yazar, durum, anahtar kelime, ID gibi bir dizi kriterle içeriği filtreleyebilir ve arayabilirsiniz.
 • Sürükle ve bırak, özel alan, rastgele sıra, başlık, tarih gibi ölçütlere göre içeriği sıralayabilirsiniz.
2. Düzen Seçimi:

2-layouts-min.webp
 • Çeşitli güzel düzenler arasından seçim yapabilir ve sütunlar, resim boyutları, renkler, yazı tipleri, iç boşluk, dış boşluk gibi birçok özelleştirmeyi uygulayabilirsiniz.
3. Siteye Ekleme:
 • İçerik ve düzen, kolaylıkla blok düzenleyiciye, klasik düzenleyiciye, sayfa oluşturucusuna (Visual Composer, SiteOrigin, Divi, Elementor, Beaver, Oxygen vb.), widget'a, kenar çubuğuna ve tema dosyalarına eklenebilen bir kısa koda dönüştürülür.
Content Views Pro, ziyaretçilere istedikleri içeriği hızlı ve kolay bir şekilde bulmalarında yardımcı olan özellikleriyle öne çıkar. Filtreleme seçenekleri, ön yüz filtreleri ve içerik kontrolü ile içeriği isteğinize göre şekillendirmenize olanak tanır. Tasarım açısından ise CSS yazmadan, renk seçenekleri, yazı tipi seçenekleri, boyut ayarları gibi bir dizi özelleştirme seçeneği sunar. Content Views Pro, WordPress sitenizde içeriği hızlı ve etkili bir şekilde göstermek için güçlü, güvenilir ve yüksek performanslı bir çözümdür.Yazar
LocalHost
İndirilme
36
Görüntüleme
81
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

En son güncellenenler

 1. İçerik Görünümleri Pro 6.3.0.1

  = 6.3.0.1 = * Düzeltme: [Kısa kod] kısa kodu görüntülemek için bazı kalıpları (diğer gönderiler...
 << BİZİ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
3,745
Mesajlar
4,400
Üyeler
400
Son Üye
tavuklupilav

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,581
İndirilme
27,298
Disk kullanımı
972.4 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1