• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
Credit Lite - Multi Branch Loan & Savings Management System

Credit Lite - Multi Branch Loan & Savings Management System 1.5.5

Credit Lite - Multi Branch Loan & Savings Manageme.png
Credit Lite, her türlü finans, bankacılık veya kooperatif kuruluşu için eksiksiz bir çevrimiçi kredi çözümüdür. Bu komut dosyası, kredileri, geri ödemeleri ve krediyle ilgili diğer tüm görevleri yönetmek için gerekli tüm araçlarla birlikte gelir. aksine bu sistem, tasarruf hesabı, çek hesabı gibi birden fazla hesap özelliği içerir ve ayrıca her bir müşteri için farklı türde başka hesaplar oluşturabilirsiniz. Bu sistem PayPal, Stripe, Razorpay, PayStack, Flutterwave, BlockChain(Bitcoin), VoguePay, CoinPayments(Crypto), InstaMojo ve Mollie gibi 10 popüler çevrimiçi ödeme ağ geçidiyle birlikte gelir. Ödeme ağ geçitleri çoğunlukla müşterilerin hesabına anında otomatik para yatırmak için kullanılır. Bu komut dosyası ayrıca 4 popüler SMS ağ geçidiyle birlikte gelir; böylece SMS bildirimleri için istediğiniz SMS ağ geçidini kolayca entegre edebilirsiniz.

Bu sistemi herhangi bir kod düzenlemeden kolayca çevirebilirsiniz. Bu scripti sunucunuza kurmak için ekstra bir kodlama bilgisine ihtiyacınız yoktur. Bu sistemi yerleşik tek tıklamayla otomatik yükleyiciyi kullanarak kurabilir ve ayrıca dil yönetimi aracımızı kullanarak onu diğer dillere çevirebilirsiniz.Yazar
LocalHost
İndirilme
4
Görüntüleme
19
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,340
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0