• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
CRM PRO - All in One CRM in Laravel for cPanel

CRM PRO - All in One CRM in Laravel for cPanel 1.0

CRM PRO - All in One CRM in Laravel for cPanel.png
Satış ve müşteri yönetimi ihtiyaçlarınızda devrim yaratan, hepsi bir arada Laravel ve React.js tabanlı müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı olan CRM PRO ile tanışın. Şirket ve Kişi yönetiminden Fırsat ve Teklif yönetimine kadar son teknoloji ürünü CRM çözümümüz günlük operasyonlarınızı kolaylaştırır. İster küçük bir işletme ister büyük bir şirket yönetiyor olun, yazılımımız şirketler, kişiler, teklifler, müşteri etkileşimleri, görev yönetimi ve dahili çalışan yönetimi gibi temel CRM görevlerinizi verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

CRM Pro'nun en dikkat çekici özelliklerinden biri, Progresif Web Uygulaması (PWA) yeteneğidir . Bu son teknoloji, web uygulamamızı Mobil Uygulama (hem Android hem de iOS ile uyumlu ) ve Masaüstü Uygulaması olarak yüklemenize olanak tanır . Işık hızında tek sayfa yükleme navigasyonu ile ihtiyacınız olan tüm özelliklere anında erişebilirsiniz.

PWA özellikli CRM yazılımımızla benzersiz özgürlük, kontrol ve taşınabilirliği deneyimleyin. Müşteri bilgilerinize her zaman, her yerden gerçek zamanlı erişimle bilgi sahibi olun ve veriye dayalı kararlar alın. Kapsamlı CRM yazılımımız bir kontrol paneli, iletişim yönetimi, şirket yönetimi, fırsat takibi, fiyat teklifi yönetimi, görev yönetimi ve analiz işlevlerini içerir. Tüm müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) gereksinimleri için nihai çözüm olan CRM PRO ile satış süreçlerinizi optimize edin, müşteri ilişkilerini geliştirin ve üretkenliği artırın.Yazar
LocalHost
İndirilme
4
Görüntüleme
25
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,400
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0