• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Cryptitan.jpeg
Cryptitan çok özellikli bir Kripto para değişim yazılımıdır. Birden fazla Kripto para birimi desteğiyle, doğrudan banka havalesi, kredi kartları veya desteklenen diğer ödeme ağ geçitleriyle alım ve satımı gerçekleştirebilirsiniz .

Cryptitan, hem yerel para çekme hem de para yatırma işlemleri için Banka Hesabı listesiyle dünyadaki hemen hemen tüm yerel para birimlerini (FIAT) destekler ve sistemdeki desteklenen Kripto para birimleriyle ticareti yapılabilir. Her yerel para biriminin döviz kurları manuel olarak ayarlanabilir veya güvenilir bir döviz kurları sağlayıcısından otomatik olarak alınabilir.

Yerel KYC ve AML yasalarınıza uymak için, kullanıcılarınızın esnek KYC doğrulamasını ve doğrulama durumuna göre işlem hacimlerini sınırlama yeteneğini destekler. Bu sistem için hedefimiz, kripto yatırımcıları için uygun olduğunu düşündüğümüz kadar çok özellik sunmaktır; bu nedenle, ilk lansmanla birlikte , kripto ticareti ödeme hesabını kullanan, ödeme ve ödeme gerçekleştirme özelliğine sahip, tam işlevli bir Hediye Kartı

pazarını tanıtıyoruz . Yani başka bir deyişle, hediye kartı kriptoyla takas edilebilir!

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER​

Kripto Cüzdanları

Saklama cüzdanı sağlayıcılarını (örn. BitGo) kullanan Cryptitan, benzersiz alıcı adreslerine sahip kayıtlı kullanıcılara cüzdan işlevleri sağlar.

Kripto Alım ve Satım

Cryptitan, isteğe bağlı döviz ücretleri ayarıyla, doğrudan banka havalesi veya ödeme ağ geçitleri ile Kripto para birimlerinin alım satımını destekler.

Ödeme Hesapları

Kullanıcının ödeme işlemleri, desteklenen her para birimi için, yerel para yatırma ve çekme işlemlerine ilişkin Banka hesap listesiyle birlikte izlenir.

Giftcard Marketplace

Cryptitan, kullanıcıların mevcut ödeme hesabını kullanarak ödeme yapma ve ödeme gerçekleştirme ile hediye kartı pazar yeri listelemeyi destekler.

KYC Doğrulaması

Gerekli belgeleri belirtme ve isteğe bağlı olarak doğrulama durumuna göre işlem limitleri belirleme yeteneği ile esnek KYC doğrulamasını destekler.

Rol Tabanlı Yönetim

Süper yönetici (ilk kayıtlı kullanıcı), yönetim etkinlikleri delegasyonu için seçilen kullanıcılara belirli yönetim rolleri atayabilir.

Gerçek Zamanlı Bildirimler

Cryptitan, kullanıcılara faaliyetleri hakkında otomatik olarak E-posta, SMS ve platform bildirimleri gönderir. Bu isteğe bağlı olarak açılıp kapatılabilir.

Piyasa Grafiği

Desteklenen her Kripto para birimi için geçmiş piyasa grafiği dahil edilmiştir.

Coğrafi Konum

Kullanıcısının etkinlikleri, coğrafi konumlarına göre otomatik olarak izlenir; bu, kullanıcılarınızın ülke demografisini belirlemek için kullanılır.

Özelleştirme ve Yerelleştirme

Cryptitan birden fazla renk şemasını, açık ve koyu modu ve RTL düzenini destekler. Sistem herhangi bir ISO yerel ayarına yaklaşık %99 oranında çevrilebilir.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
6
Görüntüleme
14
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
35
Toplam
35

Forum istatistikleri

Konular
3,127
Mesajlar
3,374
Görüntüleme
200,438
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,899
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,053
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,223
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0