• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

DJ-MediaTools

DJ-MediaTools 2.17.9

İndirme İzniniz Yok / İndirmek için Giriş Yapın
dj-mediatools.jpg

DJ-Medya Araçları​

En İyi Premium Joomla Galerisi ve Slider Uzantısı. Dakikalar İçinde Joomla'nız için Güzel, Duyarlı Fotoğraf ve Video Galerileri Oluşturun.

Çok Yönlü ve Özelleştirilebilir​

11 farklı düzen arasından seçim yapabilir ve resimlerinizi, görsellerinizi ve videolarınızı galeri, kaydırıcı, slayt gösterisi veya sekmeli görünüm olarak görüntüleyebilirsiniz. Her düzen, açıklama kutusunun konumu, özel simgeler, yazı tipleri, arka planlar ve çok daha fazlasını içeren zengin özelleştirme olanaklarına sahiptir.

Sürükle ve bırak + çoklu yükleme​

DJ-MediaTools duyarlı Joomla galerisi aynı anda birden fazla görüntü yüklemenize, sürükle ve bırak özelliğiyle sıralamalarını değiştirmenize ve tek görünümde görüntüler için adlar girmenize olanak tanır. Gerçek zaman tasarrufu!

Slayt özelleştirme ve InfoBox konumu​

Düzensiz şekiller ve slaydın her öğesi için özelleştirilmiş renklerle yaratıcı bir slayt gösterisi yapın. Kenarlık yarıçapı özelliğini, arka plan rengini, başlık yazı tiplerini, daha fazlasını okumak için yazı tiplerini, açıklamayı kullanarak slaydın genel görünümünü değiştirebilir ve renklerini + daha birçok özelliği özelleştirebilirsiniz.

Yüksek Performans ve görüntü optimizasyonu​

DJ Media Tools, galeri ızgarası, slayt gösterisi, küçük resimlerle slayt gösterisi, tabber, modern kaydırıcı düzenleri için Resmushit ve tembel yükleme ile görüntü optimizasyonu sağlar + ekran genişliğine bağlı olarak farklı görüntü boyutları sunar (srcset+sizes). DJ-MediaTools, görüntüleri otomatik olarak ölçeklendirir ve bunları en iyi çözünürlükte sunar; böylece bant genişliğinden tasarruf edebilir ve galerileri kullanıcılarınıza daha hızlı görüntüleyebilirsiniz.

Görselleri, youtube'u, Vimeo'yu veya yerel videoları kullanın​

DJ-MediaTools galerisi ile görüntüleri yükleyebilir veya yerel olarak depolanan videoları (.mp4) veya Youtube veya Vimeo, Dailymotion, MetaCafe, Liveleak, Yahoo filmleri gibi harici kaynakları kullanabilirsiniz. Her öğe Albümlerde görüntülenebilir.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
11
Görüntüleme
34
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
12
Çevrimiçi ziyaretçiler
242
Toplam
254

Forum istatistikleri

Konular
3,122
Mesajlar
3,369
Görüntüleme
200,397
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,893
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,048
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,215
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0