• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

 • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

  BilgiPlatosu aylık istatistik
Duplicator Pro – WordPress Site Migration & Backup (Business Package)

Duplicator Pro – WordPress Site Migration & Backup (Business Package) 4.5.17.2

Duplicator Pro – WordPress Site Migration & Backup (Business Package)
Duplicator Pro, Snap Creek geliştiricilerinden Geçiş ve Yedekleme için bir WordPress eklentisidir. Şimdi yedekleme veya planlama işlevine sahip, planlanmış yedeklemelerle diğer benzer eklentilerden öne çıkıyor. Arızalardan dakikalar içinde kurtulun; WordPress'i kolaylıkla taşıyabilir, böylece sitenizi bir pakette toplayabilir, paketi yeni ana makineye/etki alanına kopyalayabilir, kurulum sihirbazına göz atabilirsiniz; Güvenli depolama için Dropbox, FTP, Google Drive veya Amazon S3'e yedeklemek için bulut yedeklemeleri. Ayrıca bu eklenti yeniden çalışmayı da ortadan kaldırır; dolayısıyla tüm WordPress sitelerinize aynı temayı, eklentileri veya içeriği yüklerseniz Duplicator size çok zaman kazandırabilir. Aynı temaları ve eklentileri tekrar tekrar manuel olarak yapılandırmak yerine, yalnızca bir siteyi yapılandırın ve onu bir Duplicator paketinde paketleyin. İstediğiniz sayıda konumda önceden yapılandırılmış bir site oluşturmak için paketi yükleyin.

Eklentinin ana özellikleri:​

Çoklu Site Desteği. Duplicator Pro, standart tek site özelliğinin yanı sıra çok bölgeli ağ yedeklemesini ve geçişini destekler ve hatta bağımsız bir site olarak bir alt site bile kurabilir.

Büyük Veritabanı Desteği. Bir SQL dosyasını manuel olarak içe aktarma yeteneği, artık çok büyük veritabanlarının desteklendiği anlamına gelir.

Yedekleme Sınırları. Saklanan yedekleme sayınızı sınırlayın. Böylece Dropbox'ınızı önceki 423 yedeklemeyle doldurmazsınız ve uç noktalarınızın temiz kalmasına yardımcı olursunuz.

Verileri Filtrele. Yalnızca yedeklemek istediğiniz dizinleri, dosyaları, uzantıları ve veritabanı tablolarını filtreleyin.

Otomatik Veritabanı Oluşturma. Mevcut cPanel veritabanlarını ve kullanıcılarını kolayca seçin veya yükleyiciden ayrılmadan yenilerini oluşturun.

E-posta Bildirimleri. Duplicator'ın yedeklemeyle ilgili sorunları olduğunda, zaman aşımına uğradığında veya biraz bakıma ihtiyaç duyduğunda hemen bilgi sahibi olun.

Büyük Site Desteği. Yenilenen paket motoru daha hızlıdır ve daha büyük sitelerde daha iyi çalışır. Bütçeye uygun çoğu ana bilgisayarda 2 GB+ ve üst düzey ana bilgisayarlarda 10 GB+.

Veritabanı Dosyası. Yalnızca bir veritabanını geri yüklemeniz gerektiğinde, yalnızca veritabanı dosyasına kolay erişim.

Gelişmiş seçenekler. WordPress yedeklemenizi ve kurulumunuzu özelleştirmek için tonlarca gelişmiş seçenek.Yazar
LocalHost
İndirilme
5
Görüntüleme
26
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınEn Son Güncellemeler

 1. Duplicator Pro 4.5.17.2

  https://duplicator.com/knowledge-base/changelog/
 2. Duplicator Pro 4.5.17

  Sürüm 4.5.17 – 18 Nisan 2023 PHP Versiyonu: 5.6.20+ WordPress Versiyonu: 4.0 veya üstü Test...

Forum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,339
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0