• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

eco-nature-environment-ecology-w.jpg

Eco Nature Wordpress Teması, dünya çevresini daha temiz hale getirmenize ve doğayı korumanıza yardımcı olmak için yaratılmıştır. Ayarların ve kısa kod seçeneklerinin büyük esnekliği sayesinde sınırsız tasarım çözümleri oluşturulabilir. Eco Nature teması, öğeler için değişken dolgulara sahip herhangi bir ızgara veya Duvarcılık bulmacasına ayarlanabilecek bir Portföy'e sahiptir; Blog'un da birkaç farklı düzeni olabilir. Özel Profiller ve Projeler gönderi türleri, ekoloji içeriğinizi sunmanın en uygun yolunu sunar.

Ekolojiyi koruma hareketi, Yeşil Dünya organizasyonu, her türlü organik yaşam projesi, hayvanları kurtarma bağış toplama etkinliği için bir web sitesi gibi her türlü Çevre web sitesini oluşturabilirsiniz. Eco Nature, bir Özel Mega Menü eklentisi ile birlikte gelir ve premium Revolution ve Layer Slider eklentileri ücretsiz olarak dahildir. Çok dilli, RTL'ye hazır, eklenti uyumlu ve profesyonelce desteklenen tema, web sitenizle çalıştığınız her günü harika bir deneyime dönüştürecek! Özel Bağışlar işlevsellik desteğiyle, doğayı, hayvanları ve organik yaşamı kurtarmak amacıyla ekoloji projeniz için PayPal bağışları toplayabilirsiniz.

Eco Nature teması, kar amacı gütmeyen bir ekolojik veya doğa kaynakları organizasyonu için bir web sitesi, bir çevre koruma şirketi, yeşil barış veya eko enerji için bir bağış toplama etkinliği gibi ekoloji ile ilgili bir web sitesini kolayca oluşturmanıza olanak tanıyan mükemmel bir çözümdür.

Gutenberg Optimize EdildiEvet
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarIE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge
İle uyumluEtkinlik Takvimi, Etkinlik Takvimi Pro, Etkinlik Takvimi Pro 3.x, Etkinlik Takvimi Pro 3.12.x, Etkinlik Takvimi Pro 3.11.x, Etkinlik Takvimi Pro 3.10.x, Etkinlik Takvimi Pro 3.9.x, Etkinlik Takvimi Pro 3.8.x, Etkinlikler Takvim Pro 3.7.x, Etkinlik Takvimi Pro 3.6.x, WooCommerce 3.5.x, WooCommerce 3.4.x, WooCommerce 3.3.x, WooCommerce 3.2.x, WooCommerce 3.1.x, WooCommerce 3.0.x, WooCommerce 2.6.x, WPML
Yazılım versiyonuWordPress 5.1.x, WordPress 5.0.x, WordPress 4.9.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları, CSS Dosyaları, JS Dosyaları
Sütunlar4+
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenduyarlıYazar
BilgiPlatosu
İndirilme
18
Görüntüleme
46
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınÇevrimiçi Yöneticiler

Online istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
229
Çevrimiçi ziyaretçiler
2,592
Toplam
2,821

Forum istatistikleri

Konular
3,180
Mesajlar
3,449
Görüntüleme
204,296
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
7,195
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,103
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
121
Son 24 Saatteki İndirmeler
2

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,505
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0