• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
eCommerce CMS | Laravel eCommerce script Premium

eCommerce CMS | Laravel eCommerce script Premium 4.7

eCommerce CMS.jpg
Lisansı etkinleştirmek için herhangi bir değer girin (ör. 111111-222222 ).

OmniMart – Hepsi Bir Arada e-Ticaret Alışveriş Platformudur. Tek satıcılı bir e-Ticaret alışveriş platformu satın almayı planladıysanız. Tek satıcılı e-ticaret için en uygun platform olarak OmniMart'ı seçebilirsiniz.

Şunlar için kullanabilirsiniz: Erkek ve Kadın Moda Mağazası, Elektronik ve Bilgisayar Mağazası, Oyuncak ve Çocuk Mağazası, Yiyecek ve Bakkal Mağazası, Alet ve Parça Mağazası, Güzellik ve Sağlık Mağazası, Saat ve Takı Mağazası, Ev ve Mobilya Mağazası, Spor ve Dış Mekanlar Mağaza, Dijital Pazaryeri, Dijital Ürün Mağazası. Affiliate Ürün Mağazası, Yazılım Lisans Anahtarı Mağazası vb.

Ticaret platformları günümüzde giderek daha popüler hale geliyor ve kullanıcılarımızın tüm taleplerini karşılamaya devam ediyoruz. Script sınırsız kategoriye, markaya, ürüne, özelliğe sahiptir. Kuponlar, siparişler, kategori oluşturma seçenekleri. 12 ödeme ağ geçidi, tam içerik yönetim sistemi, SEO, sipariş takip sistemi ve daha fazlasıyla birlikte gelir… Vurgulanan özellikleri aşağıdan okuyun.

Fiziksel Ürün Satışı :​

Fiziksel ürün, Tanımlanmış Ürün ve tüketicilere gönderildiği veya teslim edildiği şekliyle ambalajı anlamına gelir.
Omnimart her türlü fiziksel ürünü satmanıza olanak tanır. Ürün özelliklerini ekleyebilirsiniz. Özellik bazında fiyat ekleyebilirsiniz. Ayrıca nitelik açısından stok da ekleyebilirsiniz.

Dijital Ürün Satışı :​

Dijital ürün, çevrimiçi olarak tekrar tekrar satılabilen ve dağıtılabilen maddi olmayan bir varlık veya medya parçasıdır.
Omnimart, lisans kodu olmadan dijital ürün (web temaları ve şablonları, kod, video, ses, grafik, fotoğraf, 3D dosyalar vb.) satmanıza olanak tanır.

Ortak Ürün Satışı :​

Omnimart, bağlı kuruluş bağlantılarını kullanarak bağlı kuruluş ürünlerini satmanıza olanak tanır. (Amazon, Shopify, eBay, Alibaba vb.) satış ortağı bağlantısıyla ürün ekleyebilirsiniz. Kullanıcılar eklediğiniz ürüne tıkladıklarında ortaklık bağlantınızı yönlendireceklerdir.

Yazılım Lisans anahtarı Satışı:​

Omnimart lisans anahtarını satmanıza olanak tanır. Yazılım veya oyun lisans anahtarlarını satabilirsiniz. Örnek: Windows 11 için birçok benzersiz lisans anahtarı ekleyebilirsiniz. Kullanıcı Windows 11 lisans anahtarını satın alırsa. Kullanıcı benzersiz bir Windows 11 lisans anahtarı alacaktır. Aynı şekilde diğer yazılım lisans anahtarlarını da satabilirsiniz.

Ürün Özellik Seçeneği :​

Omnimart tamamen işlevsel bir özellik yönetim sistemine sahiptir. Sınırsız ürün özelliği ekleyebilirsiniz. Sınırsız özellik seçeneği ekleyebilirsiniz. Öznitelik açısından ürün fiyatı ekleme seçeneği. Akıllı ürün stoğu ekleme seçeneğini belirtin.

CSV Ürün Yüklemesi :​

Omnimart CSV ürünlerini yüklemenize olanak tanır. Bunun için örnek CSV dosya yapımızı takip etmeniz gerekiyor. Ürün CSV yükleme sayfasında örnek CSV indirme seçeneğini göreceksiniz. Bu butona tıklayın ve dosyayı indirin.

English​

To activate license, put in form any value, (ex. 111111-222222).

OmniMart – is All in One eCommerce Shopping Platform. If you have planned to buy a single vendor eCommerce shopping platform. You can choose OmniMart as the most suitable platform for single vendor eCommerce.

You can use it for : Man & Women Fashion Shop, Electronics & Computers Shop, Toys & Kids Shop, Food & Grocery Shop, Tools & Parts Shop, Beauty & Health Shop, Watch & Jewelry Shop, Home & Furniture Shop, Sports & Outdoors Shop, Digital Marketplace, Digital Product Shop. Affiliate Product Shop, Software Licence key Shop, etc.

eCommerce platforms are gaining more and more popularity nowadays and we keep maintaining all the demands of our users. The script has unlimited category, brands, products, attribute. coupons, orders, category create options. It comes with 12 payment gateways, full content management system, SEO, order tracking system, and more… Read highlighted features from down.

Physical Product Sell :​

Physical product means an Identified Product and its packaging as shipped or delivered to consumers.
Omnimart allows you to sell any kind of physical product. You can add product attributes. You can add attribute-wise price. You can also add the attribute-wise stock.

Digital Product Sell :​

A digital product is an intangible asset or piece of media that can be sold and distributed repeatedly online.
Omnimart allows you to sell digital product (web themes & templates, code, video, audio, graphics, photos, 3D files, etc) Without licence code.

Affiliate Product Sell :​

Omnimart allows you to sell affiliate products using affiliate links. You can add product with affiliate link from (Amazon, Shopify, eBay, Alibaba, etc like this). When users clicks on your added product they will redirect your affiliate link.

Software License key Sell :​

Omnimart allows you to sell license key. You can sell software or games license keys. Example: You can add many unique license keys for windows 11. If the user buys windows 11 license key. The user will get a unique Windows 11 license key. Same you can sell other software license keys.

Product Attribute Option :​

Omnimart has fully functional attribute management system. You can add unlimitade product attribute. You can add unlimitade attribute options. Attribute wise product price add option. Attribute wise product stock add option.

CSV Product Upload :​

Omnimart allows you to upload CSV products. For that you need to follow our sample CSV file structure. In product CSV upload page you will see sample CSV download option. Click this button and download file.Yazar
LocalHost
İndirilme
10
Görüntüleme
54
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,340
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0