• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Emitech PHP Invoice System

Emitech PHP Invoice System 1.6

İndirme İzniniz Yok / İndirmek için Giriş Yapın

Emitech PHP Invoice System.jpg

Fatura Sisteminin ne olduğunu merak mı ediyorsunuz?​

Fatura sistemi, işletmelerin fatura oluşturmasına ve yönetmesine yardımcı olan bir yazılım uygulamasıdır. İşletmelerin profesyonel faturalar oluşturmasına, ödemeleri takip etmesine ve müşteri bilgilerini yönetmesine olanak tanır. İşletmeler bir fatura sistemiyle faturalandırma süreçlerini düzene sokabilir, hataları azaltabilir ve nakit akışını iyileştirebilir. Ek olarak fatura sistemleri, işletmelere finansal performanslarına ilişkin öngörüler sunabilir ve verilere dayalı kararlar almalarına yardımcı olabilir.

Evde, tatilde, toplantıda veya herhangi bir yerde olun, gittiğiniz her yerde, istediğiniz zaman fatura oluşturun. Fatura oluşturmanın eski yolu, bilgisayarınıza bir yazılım yüklemek veya dizüstü bilgisayarınızla herhangi bir yere gitmektir. Bu yeni teknoloji ile fatura sisteminin esnek olması gerekmektedir. İşte bu nedenle Bige Web çözümü, yükünüzü hafifletmek için bu fatura sistemini kendi yararınıza geliştirmiştir. Bige fatura sistemi ile günlük satış kaydınızı ve vadesi geçmiş faturalarınızı ofisinize veya mağazanıza gitmeden akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.

Her işletme sıfırdan başlar ve daha da büyümeye isteklidir. Fatura Sistemi bu amaca yönelik en önemli faktörlerden biri olma eğilimindedir çünkü fatura sistemi işletme sahiplerinin müşteri kayıtlarını, satış ve işlem geçmişini tutmasına yardımcı olur.

Bu fatura sistemi, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ve büyük işletme kuruluşlarının, müşterileri için kolayca bir onarım fişi, fiyat teklifi ve fatura düzenleyebilmelerine yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Fiyat teklifini veya onarım fişini faturaya manuel olarak girmenize gerek yoktur, tek tıklamayla bunları kolayca faturaya dönüştürebilir, WhatsApp veya e-posta yoluyla pdf dosyası olarak gönderebilirsiniz.

Evde, tatilde, toplantıda veya herhangi bir yerde olun, gittiğiniz her yerde, istediğiniz zaman fatura oluşturun. Fatura oluşturmanın eski yolu, bilgisayarınıza bir yazılım yüklemek veya dizüstü bilgisayarınızla herhangi bir yere gitmektir. Bu yeni teknoloji ile fatura sisteminin esnek olması gerekmektedir. Bu nedenle Bige Web çözümü, yükünüzü hafifletmek için bu fatura sistemini kendi yararınıza geliştirmiştir. Bigeinvoice sistemi

ile günlük satış kaydınızı ve vadesi geçmiş faturalarınızı ofisinize veya mağazanıza gitmeden akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
2
Görüntüleme
15
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
10
Çevrimiçi ziyaretçiler
137
Toplam
147

Forum istatistikleri

Konular
3,127
Mesajlar
3,374
Görüntüleme
200,438
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,901
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,053
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,226
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0