• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
ERC20 Token Bundle Plugin for Cryptitan

ERC20 Token Bundle Plugin for Cryptitan 1.0

ethereum_inline_preview.png
Bu, Cryptitan ile kullanılabilecek 120'den fazla ERC20 (ethereum tabanlı) tokenden oluşan bir pakettir . Cryptitan çok özellikli bir kripto değişim yazılımıdır. Birden fazla kripto para biriminin desteğiyle kendi işinizi barındırabilir ve komisyonlar yoluyla pasif gelir elde edebilirsiniz. Desteklenen özellikler arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, doğrudan banka havalesi, kredi kartları veya diğer desteklenen ödeme ağ geçitleri ile Kripto Borsası, gerçek zamanlı sohbet desteği ile Eşler Arası Ticaret ve anlaşmazlık çözümü, Crypto Commerce (aka. Kripto Ödeme Ağ Geçidi) yer alır. e-ticaret işletmeniz için gelişmiş bir kripto ödeme çözümü (API ile) ve çok daha fazlası.

Öğe Sorumluluk Reddi​

Bu, Cryptitan yazılımı için bir eklentidir ve tek başına bir proje değildir. Demo, satılık olarak listelenen tüm eklentilerin toplamıdır ve bu öğenin satın alınmasına dahil değildir. Bu öğeden elde edeceğiniz şey, bu sayfada anlatılanlardan başka bir şey değildir.Yazar
LocalHost
İndirilme
10
Görüntüleme
28
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,634
Mesajlar
4,188
Üyeler
383
Son üye
1957ambitious

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
240
Görüntüleme
18,877
Tıklamalar
68
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0