• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
ERP OS - ERP, POS, Inventory, Invoice Software.png
İşletme yönetimi ihtiyaçlarınızı basitleştiren hepsi bir arada Node.js ve React.js tabanlı ERP yazılımı olan ERP OS ile tanışın . Envanter ve fatura takibinden personel ve mağaza yönetimine kadar modern ERP çözümümüz günlük operasyonlarınızı kolaylaştırır. İster küçük bir işletme ister büyük bir işletme yönetiyor olun, yazılımımız mağazanızı veya mağazanızı, envanterinizi, satışlarınızı, satın alımlarınızı, müşterilerinizi, tedarikçilerinizi, faturalarınızı, ödemelerinizi ve daha fazlasını verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

ERP OS'nin en dikkat çekici özelliklerinden biri, Progressive Web App (PWA) yeteneğidi. Bu son teknoloji, web uygulamamızı Mobil Uygulama (hem Android hem de iOS ile uyumlu ) ve Masaüstü Uygulaması olarak yüklemenize olanak tanır . Işık hızında tek sayfa yükleme navigasyonu ile ihtiyacınız olan tüm özelliklere göz açıp kapayıncaya kadar erişebilirsiniz. PWA özellikli ERP yazılımımızla benzersiz özgürlük, kontrol ve taşınabilirliği deneyimleyin. İş bilgilerinize istediğiniz zaman, istediğiniz yerden gerçek zamanlı erişim sağlayarak bilgi sahibi olun ve veriye dayalı kararlar alın. Kapsamlı ERP yazılımımız bir gösterge tablosu, ürün, satın alma, satış, müşteri, tedarikçi, satın alma ve satış iadesi, muhasebe ve mali tablo işlevlerini içerir. Tüm işletme yönetimi gereksinimleriniz için nihai çözüm olan ERP OS ile süreçlerinizi optimize edin ve üretkenliği artırın.Yazar
LocalHost
İndirilme
3
Görüntüleme
19
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,339
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0