• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
eShop Web - Multi Vendor eCommerce Marketplace / PHP CMS System

eShop Web - Multi Vendor eCommerce Marketplace / PHP CMS System 2.9.0

eShop Web - Multi Vendor eCommerce Marketplace / PHP CMS System
eShop Web – Çok Satıcılı e-Ticaret Pazaryeri / CMS

Satıcıların, Mağaza Sahiplerinin, Perakendecilerin ve Tüm Satıcıların ürünlerini tek bir platformda sergileyebilecekleri veya satabilecekleri, daha önce hiç olmadığı kadar modern, çok satıcılı bir pazar yeri.

Zarif Ana sayfa
Arama seçeneklerini, kaydırıcıları, çeşitli satıcıları, dinamik ürün bölümlerini, kategorileri ve daha fazlasını görüntüleyebileceğiniz göz alıcı ve erişimi kolay ana ekran.

Dinamik Ürünler Bölümleri
Yeniler, eklenen ürünler, İndirimdeki Ürünler, En Beğenilen Ürünler, En Çok Satan Ürünler ve Tümü veya Belirtilen kategorilerden Özel Ürünler gibi geniş seçeneklere sahip dinamik ürünler bölümleri oluşturabileceğiniz en sevilen ve talep edilen özellik.

Ürün Listeleme
Liste görünümü ve tablo görünümü görüntüleme seçenekleri, Gelişmiş Filtreleme Ölçütü ve Sıralama Ölçütü seçeneklerine sahip güçlü ürün listeleme sayfası. Ürün Detayları Müşterilerinize ürün hakkında eksiksiz bilgi veren çekici ve bilgilendirici ürün ayrıntıları görünümü. Ürün resimleri ve videoları, Ürün özellikleri, ürün çeşitleri ve fiyatları, müşteri yorumları, satıcı bilgileri ve ilgili ürünler listesi gibi tüm bilgiler güzel bir şekilde organize edilmiş bir şekilde görüntülenir.

Ürün Örnekleri
İlgi çekici ve ayırt edilmesi kolay ürün çeşitleri oluşturmak için Renk Örnekleri, Görüntü Örnekleri ve Metin Örnekleri.

Ürün Özellikleri, Etiketler ve Filtreler
Ürünlerinizin bölümlerde, ürün listelerinde, arama sonuçlarında ve daha fazlasında verimli bir şekilde filtrelenmesine olanak sağlamak için sınırsız özellikler oluşturun. Renkler, Bedenler, Markalar, Ağırlıklar, Saklama Alanı ve çok daha fazlası için özellikler oluşturabilirsiniz. Ayrıca genel arama deneyimini daha sorunsuz ve doğru hale getirmek için ürünlerle farklı etiketleri ilişkilendirebilirsiniz.

Posta kodları
Aradığınız ürünü sepete eklemeden önce, bulunduğunuz bölgede teslim edilebilir olup olmadığını kontrol edin.

Kategoriler

Sınırsız seviyeler için sınırsız kategorileri yönetin ve görüntüleyin, ayrıca kullanıcının etkinliklerine, istediğiniz kategorilere ve diğer tüm kategorilere göre popüler kategorileri kolaylıkla gösterir.

Promosyon kodları
Müşterilerinizin mevcut promosyon kodları arasından seçim yapmasına olanak sağlamak için promosyon kodlarını kolayca listeleyebileceğiniz promosyon kodu bölümünün geliştirilmiş versiyonu.

Sepete At ve Daha Sonra İçin
Ürünlerinizi sunucu sepetinde depolayın ve yönetin ve bunlara platformlar ve cihazlar üzerinden erişin. Mevcut ödeme sırasında devam etmek istemiyorsanız, ürünlerinizi daha sonraki ödemeler için sepetten kaydedebilirsiniz.

Çoklu Adresler
Birden fazla adresinizi yönetin; ister ev adresiniz ister ofis adresiniz olsun, ödeme sırasında birden fazla adres arasından kolayca seçim yapın.

Çıkış yapmak
Adresler, Tercih Edilen Teslimat Tarihi Saat seçenekleri, Seçilebilecek Çeşitli Ödeme yöntemleri ve sipariş özeti satıcılara, satıcılara ve sistem yöneticilerine verilecek sipariş hakkında yeterli ayrıntıyı verir.

Ödeme yöntemleri
Müşterilerinize tek tıklamayla kolayca yönetilebilecek birden fazla ödeme seçeneği sunun. Teslimatta Nakit, PayPal, Razorpay, Paystack, Flutterwave, Stripe, Paytm ve Doğrudan Banka Transferi ödeme seçeneklerimiz bunlardan birkaçıdır.

Siparişler ve Faturalar
Alınan durumdan teslim durumuna kadar mevcut olan kesin bilgilerle her sipariş öğesini bulun ve takip edin. Ayrıca faturalarınızı istediğiniz zaman bulabilir veya indirebilirsiniz.

Cüzdanlar Sipariş
verme deneyimini daha hızlı hale getirmek için yerleşik cüzdan işlevi. Cüzdanınızı yeniden şarj edin ve ayrıca her cüzdan işlemini kolayca takip edin.

Diller, Temalar ve daha fazlası
Tüm bu mükemmel özelliklerin yanı sıra eShop, çok dilli destek (LTR ve RTL dil desteği), açık ve koyu tema desteği, Müşteri destek sistemi, Tavsiye Et ve Kazan ve daha fazlası gibi daha birçok önemli özelliğe sahiptir.

Güçlü Yönetici
Kontrol Paneli Satıcıları, ürünleri ve kategorileri, siparişleri, kaydırıcıları ve teklif banner'larını yönetmek, öne çıkan bölümleri yönetmek ve çok daha fazlasını yönetmek için modül bazında izinler özelliğine sahip birden fazla yöneticiye sahip güçlü Yönetici Kontrol Paneli.

Satıcı paneli
Satıcıları kontrol panelinden kolayca yönetin. Kayıt isteklerini onaylayın/reddedin, ürünlerini görüntüleyin/yönetin.

Ürünler ve Varyantlar
Nitelikler, Vergiler ve Toplu Yükleme ve güncelleme özellikleri gibi çok çeşitli seçeneklerle ürünleri ve varyantlarını yönetin.

Sistem ayarları
Ödeme yöntemlerini, zaman aralıklarını, SMTP e-posta ayarlarını, tek tıklamayla otomatik sistem güncelleme özelliğini, bildirimi ve çok daha fazlasını yönetmeye yönelik birçok seçenekle sistem sahiplerine harika özelleştirilebilirlik seçenekleri sunan geniş mağaza ayarları seçenekleri.

Kaydırıcılar ve Teklifler
Kaydırıcıların ve teklif banner'larının yardımıyla özel tekliflerin öne çıkan ürünlerini veya kategorilerini vurgulayın.

Destek Bilet Sistemi
Müşterilerin doğrudan mobil uygulamadan destek bileti oluşturmasına ve ilgili ekip üyelerinin talepleri işleme koymasına olanak tanır.

Promosyon Kodu
Promosyon kodlarını verimli bir şekilde yönetin. Özel koşullarla eşleşecek şekilde sınırlamak için birçok seçenek ve koşulla akıllı promosyon kodları oluşturun.

Delivery Boys
Teslimatçıları ve ödemelerini ve siparişlerini verimli bir şekilde yönetin

Web Ayarları
Birçok özelliği ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için Web ayarları seçenekleri. Genel ayarları, Temaları, Kullanıcı Arabirimi Dillerini ve Firebase Kimlik Doğrulama ayarlarını yönetme seçenekleri

Sistem Kullanıcıları
Yönetici, müdür, editörler gibi farklı görev rollerine sahip sistem kullanıcıları oluşturun ve yönetin ve onlara her modül için istediğiniz izinleri atayın.

Satıcı Paneli
Ürün ve Kategorilerini, Siparişlerini, kendi Medya dosyalarını, Cüzdan işlemlerini ve Para Çekme Taleplerini web tarayıcısından kolayca yönetebilmeleri için özel bir Satıcı paneli verilmiştir.

Teslimatçı Paneli Teslimatçıya yönelik, siparişlerini kolayca yönetebilecekleri ve kazançlarını görebilecekleri kullanımı ve yönetimi basit panel.Yazar
LocalHost
İndirilme
6
Görüntüleme
34
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınEn Son Güncellemeler

  1. eShop Web 2.9.0

    Sürüm 2.9.0 (19 Mart 2024'te güncellendi) [Eklendi] Şehir veya posta kodu yoluyla teslim...

Forum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,340
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0