• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
Fancy Product Designer | jQuery Script

Fancy Product Designer | jQuery Script 5.3.1

Fancy Product Designer jquery.jpg

Türkçe​

jQuery için Ürün Tasarımcısı eklentisi​

Entegre eklentimiz, yalnızca çevrimiçi hizmet veren birçok işletmenin ve bunların son ürün tekliflerinin eksik halkasıdır. Örneğin talep üzerine baskı hizmetleri, büyük miktarlarda toptan stok satın almak zorunda kalmadan veya depolama ya da nakliye maliyetlerini düşürme endişesi duymadan işinizi yürütmenin ve ürünleri satmanın harika bir yoludur. Bununla birlikte, birçok talep üzerine baskı işletmesi temel bir husustan yoksundur: kişiselleştirme. Bu sonuçta ürün yelpazelerini sınırlamak anlamına geliyor. Fancy Product Designer eklentisi, müşterilerinize sunabileceğiniz çok sayıda özelleştirilebilir ürün için sonsuz olanaklar sunar! Bu web eklentisi yalnızca çevrimiçi operasyonlarınızı basitleştirmekle ve manuel veri girişi ihtiyacını en aza indirmekle kalmayacak, aynı zamanda müşterinizin çevrimiçi deneyimini de büyük ölçüde geliştirecektir. Bu sezgisel yazılımı kullanmak, müşterilerinizin web sitenizde sunduğunuz ürünlerden herhangi birini hızlı ve verimli bir şekilde özelleştirebileceği anlamına gelir.

Gelişmiş Renk Sistemi​

Müşterilere, renk seçme aracını kullanarak istedikleri rengi tek tek katmanlara uygulama özgürlüğü tanınabilir veya aralarından seçim yapabilecekleri önceden tanımlanmış bir renk aralığı verilebilir . Farklı metin ve görüntü katmanlarının renkleri birbirine bağlanabilir , böylece birindeki renk değişikliği diğer öğelere de yansıtılır. Elbette müşteri üzerinden renk seçimlerini de devre dışı bırakabilirsiniz.

Metin Dönüşümleri​

Metin öğeleri çeşitli seçeneklerle değiştirilebilir. Özel, sistem veya Google yazı tiplerini kullanarak kendi yazı tipi kitaplığınızı oluşturabilirsiniz . Hatta kavisli metin oluşturabilir veya bir taslak veya desen uygulayabilirsiniz. Elbette kalın, italik, altı çizili ve hizalama gibi standart değişiklik seçenekleri de desteklenmektedir. Eklenti olayı, bir metin öğesi için karakter ve satır sayısını sınırlamaya olanak tanır.

Dönüşümler​

Metinler, resimler ve grafikler çeşitli seçeneklerle dönüştürülebilir. Müşteriler konumu, boyutu, döndürmeyi ve opaklığı değiştirebilir. Görüntüler için gri tonlamalı veya iki farklı sepya filtresi uygulanabilir. Ayrıca , ürünü yalnızca belirli bir alanda özelleştirmenize olanak tanıyan öğeler için sınırlayıcı kutular da ayarlayabilirsiniz.

English​

The Product Designer plugin for jQuery​

Our integrated plugin is the missing link for many online-only businesses and their end product offering. Print-on-demand services, for example, are a great way to operate your business and sell products without having to buy in large amounts of wholesale stock or worry about storage or drop shipping costs. However, many print-on-demand businesses lack one fundamental aspect — customization. This ultimately means limiting their product ranges. The Fancy Product Designer plugin opens up endless possibilities for the number of customizable products that you can offer your customers! This web plugin will not only simplify your online business operations and minimize the need for manual data input but will also drastically improve your customer’s online experience. Utilizing this intuitive software means that your customers can quickly and efficiently customize any of the products you offer on your website.

Advanced Colour System​

Customers can be given the freedom to apply any colour they wish to individual layers using the colour picker tool or given a pre-defined range of colours to choose from. The colour of different text and image layers can be linked, so that a change in colour for one will be mirrored for the other elements. Of course you can also disable colour choices through the customer.

Text Transformations​

Text elements can be modified with various options. You can set up an own font library using custom, system or Google fonts. You can even create curved text or apply an outline or pattern. Of course standard modification options like bold, italic, underline and alignment are also supported. The plugin event allows to limit the number of characters and lines for a text element.

Transformations​

Texts, images and graphics can be transformed with various options. Customers can change the position, size, rotation and opacity. For images a grayscale or two different sepia filters can be applied. You can also set bounding boxes for elements, that allows to customize the product only in a given area.Yazar
LocalHost
İndirilme
14
Görüntüleme
27
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,634
Mesajlar
4,188
Üyeler
383
Son üye
1957ambitious

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
240
Görüntüleme
18,877
Tıklamalar
68
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0