• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

FileRun - Selfhosted File Sync and Share

FileRun - Selfhosted File Sync and Share 2023.1.0

İndirme İzniniz Yok / İndirmek için Giriş Yapın
filerun.png
FileRun - Dosya Paylaşımı: Kendi kendine barındırılan güvenli bulut depolama, dosya yedekleme ve fotoğraflarınız, videolarınız, dosyalarınız ve daha fazlası için paylaşım yoluyla dosyalarınıza her yerden erişin. Kolay paylaşım için büyük dosyaları yükleyin ve indirin. Google Drive'ın kendi kendine barındırılan alternatifi.

İçe aktarma/tarama gerekmez​

Tıpkı bir FTP sunucusunda yaptığınız gibi, FileRun'u dosyaları sunucunuzda tuttuğunuz yere yönlendirin ve onlara anında web erişimi sağlayın. Dosyalarınıza FTP, SMB veya WebDAV (sunucu dahil) aracılığıyla da erişmek ister misiniz? Sorun değil. Aynı dosyaları yükleyin, indirin veya yönetin. FTP veya başka bir yöntem kullanılarak dosyalarda yapılan tüm değişiklikler gecikmeden FileRun aracılığıyla yansıtılır.

Masaüstü senkronizasyonu​

Masaüstü uygulamalarını kullanarak dosyaları senkronize edin. Uyumlu mobil uygulamaları kullanarak dosyalarınıza dilediğiniz yerden erişin. WebDAV aracılığıyla erişin. FileRun kendi yerleşik WebDAV sunucusuyla birlikte gelir. Sunucu yapılandırmasına gerek yok.

Fotoğraflar için harika​

Hızlı küçük resim ve önizleme oluşturma. Anında, klasörlere göz atarken. Zaman çizelgesinde gezinme, fotoğrafları ve videoları kronolojik olarak sıralama. Video dosyaları dahil aklınıza gelebilecek tüm dosya türlerini destekler. Çeşitli klasörlerdeki fotoğrafları çevrimiçi olarak paylaşabileceğiniz sanal albümlerde gruplandırın.

Meta veri desteği​

Exif, XMP ve IPTC bilgilerini otomatik olarak çıkarır ve indeksler; böylece fotoğrafları anahtar kelimelere, tarihlere, yazara ve daha fazlasına göre arayabilirsiniz. Resimlere eklemek istediğiniz ek bilgiler için özel meta veri alanları ekleyin. Bu bilgiler dosyalardan otomatik olarak çıkarılabilir veya sizin tarafınızdan manuel olarak yazılabilir.

Sanal Sürücü​

Yeni sanal sürücü, tüm disk alanınızı etkilemeden dosyalara doğrudan bilgisayarınızdan erişmenizi sağlar.
Dosyaların senkronize edilmesini beklerken daha az, üretken olmaya daha fazla zaman harcayın.

Konuk kullanıcılar​

Başkaları adına hesap oluşturmadan onlarla işbirliği yapın. Belgeler, fotoğraflar veya herhangi bir dosya türü hakkında geri bildirim almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dosya isteklerini gönder​

Dosya istekleri, yalnızca bir bağlantıyla doğrudan FileRun kullanıcı hesabınıza herkesten dosya toplayıp almanızı sağlar.
Dosya istekleri, büyük bir dosya veya dosya koleksiyonu almak, özel bir etkinlikten sonra fotoğraf toplamak ve arkadaşlarınızdan ve müşterilerden gönderim talep etmek için idealdir.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
4
Görüntüleme
19
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
2
Çevrimiçi ziyaretçiler
135
Toplam
137

Forum istatistikleri

Konular
3,127
Mesajlar
3,374
Görüntüleme
200,438
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,901
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,053
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,226
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0