• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

preview.jpg

Fitmas – Spor Salonu ve Fitness Merkezi WordPress Teması​

Fitmas – Bir spor salonu ve fitness web sitesi oluşturma planınız var mı? Profesyonel bir Spor Salonu ve fitness teması olduğu için Fitmas WordPress temasını kullanmalısınız . Aynı zamanda Spor Salonu eğitmenleri, spor salonu fitness eğitmeni merkezleri, Sağlık kulüpleri, Yoga öğretmenleri veya spor salonu ve fitness ile ilgili her türlü web sitesi için de çok uygundur.

Fitmas , gelişmiş tema özelliklerine sahip, tamamen duyarlı, son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır. Mega Menü, tek tıklamayla demo içeriği, güçlü tema seçenekleri paneli ve WPML ile uyumludur. Fitmas ile web sitenizi Elementor sayfa oluşturucu ile kodlama deneyimi olmadan kolayca özelleştirebilirsiniz.

En duyarlı SCSS Tabanlı CSS dosyaları, Çerçeve, Bootstrap 5 ve daha geçerli HTML koduyla oluşturulmuştur. Fitmas ayrıca güncelleme sırasında ana temanızı protesto ettiğiniz bir alt tema da içeriyor.

Fitmas'ın Öne Çıkanları​

 • 3 Başlık Düzeni: Yapılarımızdan mükemmel başlığı seçebilir ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Gelişmiş başlık seçenekleri dahil.
 • 02 Alt Bilgi Düzenleri: Fitmas – Spor Salonu ve Fitness Merkezi WordPress Teması Yapılarımızdan mükemmel alt bilgiyi seçebilir ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Dahil edilen 5 varsayılan altbilgi düzenini kullanın.
 • Elementor sayfa oluşturucu: En popüler Sürükle ve Bırak Elementor Sayfa Oluşturucu eklentisini kullanıyoruz ; WordPress için sayfa düzeninizi ve içeriğinizi zahmetsizce kurup düzenlemenize olanak tanıyan harika bir görsel sayfa oluşturucu.
 • Üstbilgi Altbilgi Oluşturucu : Elementor'u kullanan Tam Desteklenen bir üstbilgi ve altbilgi oluşturucumuz var. Unlimited'ın kendi Üstbilgisini ve altbilgisini kullanmanın keyfini çıkarın.
 • WooCommerce Entegre: Çevrimiçi mağaza, modern web'in çok önemli bir parçasıdır. Ve tabii ki tema tam WooCommerce entegrasyonu ve özel mağaza tasarımıyla birlikte geliyor. Kolayca ve hızlı bir şekilde mağazanızı oluşturun ve Fitmas ile internetten para kazanmaya başlayın.
 • Çocuk Teması Entegre: Fitmas, bir alt tema kullanarak tema şablonlarını veya sayfa dosyalarını kolayca geçersiz kılmanızı sağlar. Ayrıca temanızı güvenli bir şekilde güncellemenizi sağlar!
 • Süper Kolay Kurulum ve Kurulum: Fitmas – Spor Salonu ve Fitness Merkezi WordPress Teması Temayı WordPress yüklemesi veya FTP yoluyla hızlı bir şekilde yükleyin, ardından demo sayfalarını, gönderileri, kaydırıcıları, widget'ları, tema seçeneklerini vb. ayarlamak için harika 1 Tıklamalı Demo İçe Aktarıcımızı kullanın. Kolay 2 -dakikalık kurulum!
 • İletişim Formu 7: İletişim formları için iletişim formu 7 eklentisini kullanıyoruz. Sizin için kurulumu zaten yaptık, iletişim formu 7 güzel ve kolay! Ayrıca kendi formunuzu da oluşturabilirsiniz.
 • Tek Tıklamayla Demo İçe Aktarıcı: Fitmas – Spor Salonu ve Fitness Merkezi WordPress Teması Temaya eklenen çok kullanışlı bir özellik, canlı önizlemeyi yalnızca tek tıklamayla içe aktarabilirsiniz. Her şeyi sıfırdan yaratmak yerine, içeriğinizi eklemekten ve tasarımla oynamaktan keyif alırsınız.
 • Duyarlı Düzen: Fitmas – Spor Salonu ve Fitness Merkezi WordPress Teması, ekran genişliğinize yanıt verecek ve büyük masaüstü ekranlardan cep telefonlarına ve tabletlere kadar tüm cihazlarda içerik görünümünü mükemmel hale getirecek duyarlı bir düzene sahiptir.
 • Güçlü Tema Seçenekleri: Fitmas – Spor Salonu ve Fitness Merkezi WordPress Teması , çeşitli web tasarımı ve geliştirme ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlayabilen esnek tema seçeneklerinin mükemmel bir örneğidir.
 • Bootstrap 5.x Çerçevesi: Bootstrap, web üzerinde duyarlı, mobil odaklı projeler geliştirmek için en popüler HTML, SCSS, CSS ve JS çerçevesidir.
Gutenberg Optimize EdildiHAYIR
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarIE11 , Firefox , Safari , Opera , Chrome , Edge
İle uyumluBlok Düzenleyici , İletişim Formu 7 , Elementor , WooCommerce 7.xx , WooCommerce 6.xx , WooCommerce 5.xx , Bootstrap 5.x , Bootstrap 4.x
ÇerçeveAlt çizgi
Yazılım versiyonuWordPress 6.2.x , WordPress 6.1.x , WordPress 6.0.x , WordPress 5.9.x , WordPress 5.8.x, WordPress 5.7.x , WordPress 5.6.x , WordPress 5.5.x , WordPress 5.4.x , WordPress 5.3.x , WordPress 5.2.x , WordPress 5.1.x , WordPress 5.0.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları , HTML Dosyaları , CSS Dosyaları , SCSS Dosyaları , JS Dosyaları
Sütunlar4+
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenDuyarlıYazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
17
Görüntüleme
40
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
12
Çevrimiçi ziyaretçiler
243
Toplam
255

Forum istatistikleri

Konular
3,122
Mesajlar
3,369
Görüntüleme
200,397
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,893
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,048
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,215
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0