• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

flatnews-responsive-magazine-wor.jpg

FlatNews, en esnek duyarlı editoryal ve dergi Wordpress temalarından biridir. Bu temanın koda dokunmadan çalışması çok kolaydır. FlatNews tamamen duyarlıdır ve sayfa oluşturucuyu destekler, böylece kendi ev tasarımınızı oluşturmak için sürükleyip bırakabilirsiniz.

Tema, hem mobil hem de masaüstünde başlık için reklam alanını destekler. Ayrıca istediğiniz kadar reklam görüntüleyebileceğiniz çok sayıda kenar çubuğu alanı da vardır. Özel kenar çubukları, reklam kampanyalarınız için en iyi stratejinizi belirlemenize de olanak tanır.

FlatNews WordPress teması, özellikle Google Arama olmak üzere arama motorları için optimize edilmiştir. Google Arama Motorunun içeriğinizi kolayca anlayabilmesi ve elbette insanların sitenizi daha kolay bulabilmesi için gerekli tüm mikro verileri ve meta içeriği temaya eklemeye odaklandık. SEO Paradır ve FlatNews oldukça SEO dostudur.

İnternet kullanıcılarının %80'inden fazlası artık web'lere telefonlarını kullanarak erişiyor ve Google da daha iyi bir arama sıralamasına sahip olmak için sitenizin mobil uyumlu olmasını şart koşuyor. Yani Reponsive ve Retina FlatNews'te sizlere sunduğumuz en önemli özelliklerden biridir. En iyi ve en mobil dostu WordPress Temalarından biri.

Renkleri değiştirmek ister misiniz? 100 Google Yazı Tipi yeterli değil mi? Onları unut. FlatNews'e istediğiniz rengi kullanabilir veya kendi yazı tipinizi yükleyebilirsiniz. Yazı tipi görüntünüz iyi olmadığı için işinizi mahvetmeyin. FlatNews'i kullanın, yalnızca istediğiniz yazı tiplerini seçebilir ve ayrıca Resmi WordPress Özelleştirici'deki canlı önizlemeyle diğer birçok ayarı değiştirebilirsiniz.

FlatNews Sayfa Oluşturucu, her şeyi kolayca sürüklemenize, bırakmanıza, eklemenize, kaldırmanıza ve değiştirmenize olanak tanıyan Sneeit Framework tarafından desteklenmektedir. Diğer karmaşık sayfa oluşturuculardan farklı olarak FlatNews sayfa oluşturucu basit, minimal ve sıradandır, böylece yeni başlayan herkes herhangi bir belge hazırlamaya gerek kalmadan anlayabilir ve çalışabilir.

Tartışma, sitenizi viral hale getirmenin önemli bir yoludur. Ziyaretçilerinizin sitenizle yorum yapması ve etkileşimde bulunması için birden fazla esnek yol sağlamak, web sitenizi pazarlamak için odaklanmanız gereken en önemli görevlerden biridir. FlatNews WordPress teması, 3'ü 1 arada yorum sistemiyle size daha da fazlasını sağlar: WordPress, Facebook, Disqus.

FlatNews esnek bir inceleme sistemini destekler, böylece ürünleri WordPress web sitenizde istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Sistem ayrıca, gönderilerinizde bu seçeneği etkinleştirirseniz ziyaretçilerin derecelendirmelerini eklemelerine de olanak tanır. İnceleme sistemi Google Arama Motoru ile uyumludur ve arama sonuçlarında sitenizin giderek daha fazla organik trafik kazanmasına yardımcı olacak yıldızları gösterecektir.

 • %100 Duyarlı
 • Sayfa Oluşturucu'yu kullanarak ekleme / sürükleme / bırakma yoluyla ev düzeni oluşturun (makale kutularını sıralamak, tekrarlamak veya çoğaltmak çok kolaydır)
 • Canlı önizlemeyle Wordpress Özelleştiriciyi tam olarak destekleyin
 • Otomatik Küçük Resim Seçici (Video ve Youtube'dan video küçük resmini otomatik olarak indirin)
 • Google Fonts'u destekleyin (1 tıklamayla değiştirin) ve ayrıca özel yazı tiplerinizi de yükleyebilirsiniz
 • Yerelleştirmeye Hazır (sitenizi kolayca çevirin, yerelleştirmeyle ilgili tam belge, RLT dillerini destekleyin)
 • Sosyal simgeleri destekleyin
 • Hem mobil hem de masaüstü cihazlar için hazır reklam alanı
 • Çok amaçlı esnek tasarımlarla mega menüyü destekleyin
 • Kompakt iletişim formu da dahil olmak üzere tüm temel kısa kodlar hazır
 • 404 sayfa hazır
 • İlgili gönderiler hazır.
 • Kuyu Dokümantasyonu
Gutenberg Optimize EdildiHAYIR
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarIE8 , IE9 , IE10 , IE11 , Firefox , Safari , Opera , Chrome , Edge
İle uyumlubbPress 2.6.x , bbPress 2.5.x , Elementor , WooCommerce 6.xx , WooCommerce 5.xx , WPML
Yazılım versiyonuWordPress 6.3.x , WordPress 6.2.x , WordPress 6.1.x , WordPress 6.0.x , WordPress 5.9.x, WordPress 5.8.x , WordPress 5.7.x , WordPress 5.6.x , WordPress 5.5.x , WordPress 5.4.x , WordPress 5.3.x , WordPress 5.2.x , WordPress 5.1.x , WordPress 5.0.x , WordPress 4.9.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları , CSS Dosyaları , JS Dosyaları
Sütunlar2
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenDuyarlıYazar
BilgiPlatosu
İndirilme
17
Görüntüleme
70
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
15
Çevrimiçi ziyaretçiler
238
Toplam
253

Forum istatistikleri

Konular
3,217
Mesajlar
3,492
Görüntüleme
205,592
Üyeler
2,772
Son üye
fyska

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
7,285
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,139
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
122
Son 24 Saatteki İndirmeler
0

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,584
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0