• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
FoodScan - Qr Code Restaurant Menu Maker and Contactless Table Ordering System with Restaurant POS
FoodScan ile tanışın - Temassız masa sipariş sistemi ve QR Menü Oluşturucu . Müşterilerin sadece bir QR kodunu taratması, menüye göz atması, sipariş vermesi ve keyfini çıkarması yeterlidir. Güvenli ve kusursuz bir yemek deneyimi.

KULLANICI YOLCULUĞU​

Restoran POS'lu Qr Kodlu Restoran Menü Oluşturucu ve Temassız Masa Sipariş Sistemi Verimli ve Kolay Dijital Menü Siparişi ve Kurum İçi Yemek için Temassız Ödeme Sistemi.

QR KOD MENÜ YAPICI​

Bu özellik, restoranların QR kodları biçiminde dijital menüler oluşturmasına olanak tanıyor. Restoranlar menü öğelerini, açıklamaları, fiyatları ve muhtemelen görselleri bir sisteme girebilir. Sistem, her masa veya restoranın tamamı için bir QR kodu oluşturur. Temassız Masa Sipariş Sistemi Müşteriler, akıllı telefonları üzerinden masalarındaki QR kodu okutarak dijital menüye yönlendirilebiliyor. Dijital menü, müşterilerin doğrudan cihazlarından ürünler arasında gezinmesine, seçim yapmasına ve sipariş vermesine olanak tanıyor. Siparişler mutfağa veya bara gönderilerek fiziksel menülere, kağıt sipariş fişlerine ve garsonlarla doğrudan etkileşime olan ihtiyaç azalır.

RESTORAN POS ENTEGRASYONU​

Restoranın POS sistemi ile entegrasyon, temassız sistem üzerinden verilen siparişlerin sorunsuz bir şekilde işleme alınmasını sağlıyor. POS sistemi ayrıca ödeme işlemlerini de gerçekleştirerek müşterilerin uygulama veya diğer temassız yöntemler aracılığıyla ödeme yapmasına olanak tanır.Yazar
LocalHost
İndirilme
3
Görüntüleme
43
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,399
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0