• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

  • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

    BilgiPlatosu aylık istatistik
Genius HYIP - All in One Investment Platform

Genius HYIP - All in One Investment Platform 3.1

Genius HYIP - All in One Investment Platform
Genius HYIP, Çevrimiçi Yatırım Platformu için eksiksiz bir çözüm ve otomatikleştirilmiş HYIP yatırım komut dosyasıdır. Genius HYIP, Çevrimiçi Yatırım alanında işini başlatmak ve geliştirmek isteyen işletme sahipleri için yaratılmıştır. Devasa gelişmiş ve standart özelliklere sahip, şüphesiz en büyük Yatırım senaryosudur.

Kullanıcılar ücretsiz olarak kayıt olabilir ve farklı planlara yatırım yapabilirler. Plana göre kullanıcılar yatırım sonrasında sistemden bonus alacak. Genius HYIP, Para Çekme, Para Yatırma, Yatırım Planları, Bonus, Referans Komisyonu, Para Transferi, Para Transferi Talebi, Para Talebi Gönderme, 2FA vb. özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca Kullanıcı, tüm işlem ayrıntılarını uygun şekilde alacaktır. Yönetici Para Transferinden ve para çekme yüzdesinden kar elde edecektir. Her şey dinamiktir ve yönetici panelinden ayarlanabilir. Bu sistemi hackerlardan uzak tutacak güçlü bir SQL enjeksiyon koruma sistemine sahiptir.

Bu komut dosyası, ödemeyi daha kolay, esnek ve rahat hale getirmek için bilinen birçok çevrimiçi ödeme ağ geçidiyle mükemmel bir şekilde oluşturulmuştur. Genius HYIP kolayca kurulabilir ve kullanıcı dostu özellikleri ve tamamen duyarlı tasarıma sahip etkileşimli arayüzü ile bu komut dosyasını daha kolay yönetebilirsiniz. Kullanıcı teknik olsun ya da olmasın herkes için tasarlanmıştır. Herkes arayüzle kolay ve rahat bir şekilde etkileşime girebilir.

Genius HYIP, Çevrimiçi Yatırım İşi alanında sizi kesinlikle Başarılı kılacak ve aynı zamanda Pazarlama maliyetinizden de tasarruf sağlayacaktır, ayrıca bunun için herhangi bir Kodlama Becerisine ihtiyacınız yoktur. Genius HYIP, sınırsız kullanıcı ve yatırımları yönetmenize, çok sayıda ödeme ağ geçidini, kriptoyu kabul etmenize, Çoklu Dil ve Çoklu Para Birimini Desteklemenize yardımcı olabilir. Hangi para biriminin kabul edilip edilmeyeceğini kolayca yönetebilir, ayrıca sistemin temel para birimini de ayarlayabilirsiniz.

İşletmenizi bir sonraki seviyeye taşıyacak En İyi HYIP yatırım senaryosunu arıyorsanız Genius HYIP sizin için doğru seçim olacaktır. Web sitenizi sistemimizle kurmak sadece birkaç dakikanızı alır. Öyleyse Yatırım Platformunuzu Genius HYIP ile Başlatalım.Yazar
LocalHost
İndirilme
2
Görüntüleme
21
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınForum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,399
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0