• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

GeniusCart - Single or Multi vendor Ecommerce System witGeh Physical and Digital Product Marketplace

GeniusCart - Single or Multi vendor Ecommerce System witGeh Physical and Digital Product Marketplace 4.0

İndirme İzniniz Yok / İndirmek için Giriş Yapın
GeniusCart.jpg
E-Ticaret Sektöründe başarılı olmak, Girişimcilerin planlamasına, Sıkı Çalışmasına, Mağaza Özelliklerine, İyi desteğe ve çoğunlukla yeni müşterileri çekmek için pazarlama maliyetine bağlıdır.

Tek e-Ticaret mağazası veya Çok Satıcılı e-Ticaret Mağazası arıyorsanız, Bu Çevrimiçi Mağaza sizin için hepsi bir arada çözümdür. Bu Yazılım, her şeyi satabilecek bir çevrimiçi mağaza oluşturmak isteyenler için geliştirildi! Normal çevrimiçi mağaza, fiziksel ürün, Dijital Ürün veya Lisans anahtarı ürünü gibi yalnızca tek bir ürün türünü satabilir. Ancak bu yazılımda her şeyi tek bir MegaStore'da satma olanağına sahip olacaksınız veya her kategori için ayrı Mağaza oluşturabilirsiniz. Böylece Moda Mağazası, Kuyumcu Mağazası, Elektronik Mağazası, Market Mağazası, E-kitap Mağazası, Yazılım lisans anahtarı mağazası gibi herhangi bir türde veya çevrimiçi mağazayı veya tüm ürünleri tek bir e-Ticaret mağazasında çalıştırabilirsiniz.

Bu Çevrimiçi Mağaza, girişimcilerin her ziyaretçiyi veya müşteriyi kendi bağlı kuruluş pazarlamacısına dönüştürebileceği, mağaza sahibi için harika bir bağlı kuruluş pazarlama özelliklerine sahiptir. Ortaklık geliri için herkes e-Ticaret mağazanıza farklı kanallarda katılabilir ve tanıtımını yapabilir ve bu özellik her dakika tonlarca yeni ziyaretçi getirecektir ve binlerce dolar harcamanıza gerek yoktur!

Bu son değil! Tüm yaygın e-Ticaret özelliklerinin yanı sıra, Bu E-Ticaret Komut Dosyası, çoğu e-Ticaret mağazasında bulunmayan birçok özel özelliğe sahiptir ve ekibimizin sunduğu en güçlü komut dosyasıdır! Bu sistemi tek satıcılı bir mağaza olarak kullanabilir ve gelecekte işletmenizi çok satıcılı bir mağaza olarak büyütmek istiyorsanız yönetici panelinden mağazanızı bir dakika içinde tek satıcılı mağazaya dönüştürebilirsiniz. Toptan satış, Komisyona dayalı ürün satışı, Aboneliğe dayalı ürün satışı, Sipariş takibi, Dinamik kupon, Ürün stoğu, Fatura yönetimi, Premium Paketleme, Gerçek zamanlı bildirim, Çoklu yönetici ve öğeler, Gizli oturum açma gibi başka tonlarca ayrıcalıklı özellik vardır. admin, Çoklu Para Birimi, Çoklu Dil, Mesajlaşma Sistemi, Gerçek müşteri derecelendirmesi vb.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilme
6
Görüntüleme
15
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
10
Çevrimiçi ziyaretçiler
289
Toplam
299

Forum istatistikleri

Konular
3,217
Mesajlar
3,492
Görüntüleme
205,607
Üyeler
2,772
Son üye
fyska

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
7,295
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,139
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
122
Son 24 Saatteki İndirmeler
0

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,585
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0