• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

 • BilgiPlatosuna göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.

  BilgiPlatosu aylık istatistik
Grow CRM - Laravel Project Management Script

Grow CRM - Laravel Project Management Script 2.5

Grow CRM - Laravel Project Management Script
Grow, tam proje tam proje yönetimi özelliklerine sahip bir müşteri ilişkileri yönetimi uygulamasıdır. Grow, ihtiyaç duyduğunuz çeşitli araçların çoğunu kullanımı kolay tek bir uygulamada birleştirir. Bunlara görev, faturalar, potansiyel müşteriler, tahminler ve çok daha fazlası dahildir.

Midnight - Grow CRM Dark Theme - Eklenti - 32519235
Prestige - Grow CRM Theme - 36182509

CRM Özellikleri​

Her tasarım unsuruna önem verdik. Nihai sonuç, son derece kullanıcı dostu bir uygulama olduğuna inandığımız şeydir. Uygulama, projeler üzerinde işbirliği yapmak için size ve müşterilerinize tek bir iletişim noktası sağlar.

Proje Yönetimi​

Artık işi bitirmek için birden fazla araç kullanmanıza gerek yok. Uygulama, projelerinizi yönetmenize yardımcı olacak çok gelişmiş özelliklerle birlikte gelir. Proje şablonları özelliğinin yanı sıra proje klonlama özelliğinden yararlanarak hayatınızı daha da kolaylaştırın.

Görev Yönetimi

Görevlerinizi zamanında tamamladığınızdan emin olarak işi bitirin. Çalışmanızı daha kolay ve verimli hale getirmek için uygulamanın görev klonlama, görev zamanlayıcıları, görev hatırlatıcıları ve çok daha fazlası gibi gelişmiş özelliklerini kullanın. Ekip üyelerinize ve ayrıca müşterilerinize görevler atayabilirsiniz.

Zaman Takibi​

Projelerinize harcadığınız süreyi takip edin, CRM tam özellikli bir zaman takip çözümüyle birlikte gelir. Zamanlayıcınızı başlatıp durdurabilir veya bir görev üzerinde çalışırken harcanan zamanı manuel olarak kaydedebilirsiniz. Daha sonra müşterilerinize kaydedilen süreye göre kolayca fatura kesebilirsiniz.

Faturalar ve Ödemeler​

Kullanımı çok kolay bir faturalandırma sistemi oluşturduk. Artık üçüncü taraf faturalama uygulaması kullanmanıza gerek yok. CRM, zaman faturalandırma, ürün faturalandırma, görev faturalandırma vb. gibi birçok seçenekle fatura oluşturmanıza olanak sağlar. Müşterilerinize faturaları e-posta yoluyla otomatik olarak gönderilir ve kredi kartı veya PayPal aracılığıyla kolaylıkla ödeme yapabilirler.

Abonelikler​

Bu özellik, müşterilerinize ürünleriniz ve hizmetleriniz için otomatik olarak faturalandırmanıza olanak tanır. Faturalandırma döngüsünü haftalık, aylık, yıllık vb. olarak ayarlayabilirsiniz. Sistem otomatik olarak yeni bir fatura oluşturacak ve müşterinizin kredi kartından otomatik olarak çekim yapacaktır.

Tahminler/Teklifler​

Müşteriler, toplam maliyet hakkında bir fikre sahip olduklarında bir projeye katılmaya daha istekli olurlar. Uygulama, tahminleri oluşturmanız ve müşterilerinize e-postayla göndermeniz için kullanımı çok kolay bir araçla birlikte gelir. Müşteriniz daha sonra tahminlerinizi çok kolay bir şekilde inceleyebilir ve kabul edebilir.

Teklifler​

İlk izlenimler önemlidir. Potansiyel müşterilerinizi güzel hazırlanmış proje teklifleriyle etkileyin. Kullanımı kolay arayüzümüz sayesinde hiçbir tasarım becerisi gerektirmez.

Yinelenen Faturalandırma​

Günlük, haftalık, aylık ve hatta yıllık olarak yinelenen faturalar oluşturabilirsiniz. Sistem otomatik olarak yeni bir fatura oluşturacak ve bunu müşterinize e-postayla gönderecektir.

Potansiyel Müşteriler ve Fırsatlar​

Fırsatlarınızı takip edin ve potansiyel müşterilerinizi ödeme yapan müşterilere dönüştürün. Oldukça gelişmiş form oluşturucumuzu kullanarak kolayca yeni potansiyel müşteriler yakalayabilirsiniz. Daha sonra potansiyel müşteri yakalama formlarınızı herhangi bir web sitesine gömebilirsiniz.
Bilgi tabanı
Müşterilerinize self-servis bilgi ve yardım havuzuna erişim olanağı sunarak müşteri destek sürenizi kısaltın. Bilgi tabanının YouTube video galerisi özelliğini kullanarak bir video bilgi tabanı bile oluşturabilirsiniz.

İş Akışı Otomasyonu​

Proje ve tahmin akışı otomasyonları, tekrarlanan görevleri otomatikleştirmenize olanak tanır. Bir tahmin müşteriniz tarafından kabul edildiğinde veya bir proje tamamlandı olarak işaretlendiğinde ne olacağını belirleyebilirsiniz. Otomasyonlar ekibinizin verimliliğini artırır ve iş akışınızda hiçbir şeyin kaçırılmamasını sağlamaya yardımcı olur.

Görev Bağımlılığı Yönetimi​

İşin belirlenen sırayla tamamlanmasını sağlamak için görevleriniz arasında ilişkiler oluşturmak. Bir görevin, bağımlı olduğu görev tamamlanana kadar başlatılmasını veya tamamlanmasını kilitleyebilirsiniz. Bağımlılık yönetimi, çeşitliliğe sahip ekibinizin çalışmalarını senkronize etmesine olanak tanır. • Beğen
Tepkiler: nidakiziltepe
Yazar
LocalHost
İndirilme
4
Görüntüleme
33
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

LocalHost Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınEn Son Güncellemeler

 1. Grow CRM 2.5

  Sürüm 2.5 – 3 Nisan 2024 Eklendi - Destek biletleri - Hazır mesajlar Eklendi - Sözleşmeleri...

Forum istatistikleri

Konular
3,502
Mesajlar
3,948
Üyeler
380
Son üye
altıntakı

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
239
Görüntüleme
17,399
Tıklamalar
66
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0