• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

01-cover.jpeg

GymPress, spor salonu, fitness, kişisel antrenör ve diğer tüm benzer işler için mükemmel, son derece özelleştirilebilir yeni bir WordPress temasıdır.

Sezgisel Sayfa Oluşturucu
GymPress, tüm ağır işleri sizin için yapan entegre bir Sayfa Oluşturucuya sahiptir. Sezgisel sürükle ve bırak arayüzüyle sayfa oluşturmak bir zevke dönüşür.

Gerçek Zamanlı WP Özelleştirici ve Sayfa Düzenleri
Gerçek zamanlı önizleme WordPress özelleştiriciyle GymPress'in görünümünü ve hissini değiştirin. Değişiklikleri yayınlamadan önce web sitenizin nasıl göründüğüne bakın. Tema aynı zamanda Özelleştirici aracılığıyla değiştirebileceğiniz birçok farklı sayfa düzenini de içerir (örn. ön sayfa düzeni, normal sayfa, mağaza, blog ve daha fazlası!).

Tek Tıklamayla Demo Yükleyici
Temanızı çalışır hale getirmek için web sitemizden demo içeriğini tek tıklamayla içe aktarın. Bu içerik, stressiz ve ağrısız web sitesi oluşturmak için web sitenizi oluşturmanızda size rehberlik edecektir!

Kenar çubukları ve widget'lar
GymPress'in birçok özel widget'ı ve kenar çubuğuyla kendi benzersiz düzeninizi yaratın.

WooCommerce uyumlu
Ürünlerinizi çevrimiçi satmak ister misiniz? WooCommerce, GymPress temasıyla tamamen entegre olduğundan mağazanızı hızla oluşturabilir ve hemen satışa başlayabilirsiniz!

Desteklenen popüler WordPress eklentileri
GymPress, varsayılan olarak en popüler WordPress eklentilerini destekler. İletişim Formu 7, ProteusThemes'in Özel Kenar Çubukları, WooCommerce ve WP Featherlight bunlardan sadece birkaçıdır. Eklentiler WordPress'i o kadar güçlü ve popüler kılıyor ki, sizi uyumlu olanlardan oluşan kısa bir listeye hapsetmek yerine, tüm potansiyelin kilidini açmanıza olanak tanıyan temayı seçtiğinizden emin olun.

Duyarlı ve retinaya hazır
GymPress, mobilden masaüstüne ve ötesine kadar her cihazda harika görünür. Duyarlı tasarımımız her ekrana sığar ve temiz kod, özellikle mobil cihazlarda hızlı yüklenmesi anlamına gelir. İnsanların yeni web sitenizde yaşayacakları hızlı deneyimin tadını çıkarmasına izin verin. Üstelik Google hızlı sayfaları da seviyor!

Sağlam temeller
Temanın görselliği kadar uyumluluk ve kod kalitesi de önemlidir. WordPress Standartlarına göre kodlanan GymPress, geliştirici dostudur ve özelleştirilmesi veya yeni işlevler eklenmesi kolaydır.

Uzun süre dayanacak şekilde tasarlandı
GymPress teması, benzersiz dış mekan işletme web sitenizin temelini oluşturur. GymPress'in merkezinde sitenizin hem bugün hem de gelecekte iyi çalışacağını ve harika görüneceğini garanti ediyoruz.

Gutenberg Optimize EdildiHAYIR
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarIE11 , Firefox , Safari , Opera , Chrome , Edge
İle uyumluWPML
ÇerçeveAlt çizgi
Yazılım versiyonuWordPress 6.0.x , WordPress 5.9.x , WordPress 5.8.x , WordPress 5.7.x , WordPress 5.6.x , WordPress 5.5.x , WordPress 5.4.x , WordPress 5.3.x , WordPress 5.2.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları , CSS Dosyaları , JS Dosyaları
Sütunlar4+
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenDuyarlıYazar
BilgiPlatosu
İndirilme
20
Görüntüleme
54
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınÇevrimiçi Yöneticiler

Online istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
330
Çevrimiçi ziyaretçiler
4,033
Toplam
4,363

Forum istatistikleri

Konular
3,180
Mesajlar
3,449
Görüntüleme
204,318
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
7,196
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,103
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
121
Son 24 Saatteki İndirmeler
2

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,506
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0