• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

GymPress - Fitness için WordPress Teması

GymPress - Fitness için WordPress Teması 1.8.0

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
01-cover.jpeg

GymPress, spor salonu, fitness, kişisel antrenör ve diğer tüm benzer işler için mükemmel, son derece özelleştirilebilir yeni bir WordPress temasıdır.

Sezgisel Sayfa Oluşturucu
GymPress, tüm ağır işleri sizin için yapan entegre bir Sayfa Oluşturucuya sahiptir. Sezgisel sürükle ve bırak arayüzüyle sayfa oluşturmak bir zevke dönüşür.

Gerçek Zamanlı WP Özelleştirici ve Sayfa Düzenleri
Gerçek zamanlı önizleme WordPress özelleştiriciyle GymPress'in görünümünü ve hissini değiştirin. Değişiklikleri yayınlamadan önce web sitenizin nasıl göründüğüne bakın. Tema aynı zamanda Özelleştirici aracılığıyla değiştirebileceğiniz birçok farklı sayfa düzenini de içerir (örn. ön sayfa düzeni, normal sayfa, mağaza, blog ve daha fazlası!).

Tek Tıklamayla Demo Yükleyici
Temanızı çalışır hale getirmek için web sitemizden demo içeriğini tek tıklamayla içe aktarın. Bu içerik, stressiz ve ağrısız web sitesi oluşturmak için web sitenizi oluşturmanızda size rehberlik edecektir!

Kenar çubukları ve widget'lar
GymPress'in birçok özel widget'ı ve kenar çubuğuyla kendi benzersiz düzeninizi yaratın.

WooCommerce uyumlu
Ürünlerinizi çevrimiçi satmak ister misiniz? WooCommerce, GymPress temasıyla tamamen entegre olduğundan mağazanızı hızla oluşturabilir ve hemen satışa başlayabilirsiniz!

Desteklenen popüler WordPress eklentileri
GymPress, varsayılan olarak en popüler WordPress eklentilerini destekler. İletişim Formu 7, ProteusThemes'in Özel Kenar Çubukları, WooCommerce ve WP Featherlight bunlardan sadece birkaçıdır. Eklentiler WordPress'i o kadar güçlü ve popüler kılıyor ki, sizi uyumlu olanlardan oluşan kısa bir listeye hapsetmek yerine, tüm potansiyelin kilidini açmanıza olanak tanıyan temayı seçtiğinizden emin olun.

Duyarlı ve retinaya hazır
GymPress, mobilden masaüstüne ve ötesine kadar her cihazda harika görünür. Duyarlı tasarımımız her ekrana sığar ve temiz kod, özellikle mobil cihazlarda hızlı yüklenmesi anlamına gelir. İnsanların yeni web sitenizde yaşayacakları hızlı deneyimin tadını çıkarmasına izin verin. Üstelik Google hızlı sayfaları da seviyor!

Sağlam temeller
Temanın görselliği kadar uyumluluk ve kod kalitesi de önemlidir. WordPress Standartlarına göre kodlanan GymPress, geliştirici dostudur ve özelleştirilmesi veya yeni işlevler eklenmesi kolaydır.

Uzun süre dayanacak şekilde tasarlandı
GymPress teması, benzersiz dış mekan işletme web sitenizin temelini oluşturur. GymPress'in merkezinde sitenizin hem bugün hem de gelecekte iyi çalışacağını ve harika görüneceğini garanti ediyoruz.

Gutenberg Optimize EdildiHAYIR
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarIE11 , Firefox , Safari , Opera , Chrome , Edge
İle uyumluWPML
ÇerçeveAlt çizgi
Yazılım versiyonuWordPress 6.0.x , WordPress 5.9.x , WordPress 5.8.x , WordPress 5.7.x , WordPress 5.6.x , WordPress 5.5.x , WordPress 5.4.x , WordPress 5.3.x , WordPress 5.2.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları , CSS Dosyaları , JS Dosyaları
Sütunlar4+
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenDuyarlıYazar
LocalHost
İndirilme
35
Görüntüleme
87
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

Forum istatistikleri

Konular
3,721
Mesajlar
4,348
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
27,054
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1