• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Happy Elementor Addons Pro

Happy Elementor Addons Pro 2.11.1

İndirme İzniniz Yok / İndirmek için Giriş Yapın
happy-addons.jpg
Happy Elementor Addons Pro ile yaratıcı web tasarım hayallerinizi gerçeğe dönüştürün - her seviyedeki kullanıcı için bir tam paket. Olağanüstü özellikleriyle sadece profesyonellerin yapabildiği şeyleri şimdi siz de yapabilirsiniz:

Hazır Ayarlar: Herhangi bir happy bileşen için önceden yapılmış tasarım setlerini seçin ve farklı görünümler arasında özelleştirin. Hazır ayarları açılır menüden seçin ve sihirli bir şekilde değişiklikleri görün.

Çapraz Alan Kopyala Yapıştır: Birden fazla web sitesinde mi çalışıyorsunuz? Artık bir siteden herhangi bir şeyi kopyalayabilir ve farklı alanlardaki diğer sitelere yapıştırabilirsiniz, tekrarlayan işlerden kendinizi kurtarın. Bu ne kadar harika!

**Bölüm Yerleştirme: Elementor'da aynı anda birden çok bölüm kullanmak istemez misiniz? HappyAddons ile artık yapabilirsiniz. İstediğiniz kadar bölüm oluşturun ve öğelerinizi daha etkili bir şekilde düzenleyin.

Canlı Kopya: Genellikle kişisel bir web sitesinde tam demo gibi tasarım yapmanın imkansız olduğu bir şikayet vardır. Artık durum böyle olmayacak. LiveCopy ile şimdi HappyAddons Demo sitesinden herhangi bir tasarımı sitenize kopyalayabilirsiniz. Sihir şu ki, bu işlemi frontend'den elementor düzenleme paneline kopyalayabileceksiniz. Bu harika değil mi?

Yüzen Animasyon Efekti: HappyAddons, dahili hareket efektleri bölümüne güçlü özellikler sunar. Nesneleri x ekseni, y ekseni ve z ekseni etrafında animasyonlandırmanıza yardımcı olur ve web sitelerinizin diğerlerinden sıyrılmasına yardımcı olacak güzel efektler getirir.

Şablon İçe Aktarma: Happy Elementor Addons, Elementor Düzenleme Panelinizden doğrudan en üst düzey şablon içe aktarma özelliği ile birlikte gelir. Başlangıçta, size 400'den fazla hazır benzersiz blok/kesit sunduk.

Benzersiz Çizgi İkon Kütüphanesi: Elementor, kullanıcılar için 1500+ font harika ikon sunar. Ancak bunlar çoğunlukla dolgu ikonlardır. HappyAddons, tüm kullanıcılar için varsayılan olarak 500+ çizgi ikon içerir. Çizgi ikon trendi günümüzde çok popüler olduğundan ve kullanışlı olduğundan, bu benzersiz ikon paketini web siteniz için estetik bir tasarım oluşturmak için ekledik.

Alev Hızında Deneyim: On-Demand Asset Loading özelliği ile web sitenizin hızı üzerinde daha fazla kontrol elde edin. Widget'larınızı ihtiyacınıza göre açın veya kapatın. HappyAddons, sitenin hızlı ve hafif kalması için dikkatlice kodlanmıştır.

Tüm Widget'lar İçin Global Uzantı: Bu, Elementor için harika bir ek. Şu anda birkaç widget'ın arka plan rengi veya görüntüsünü girmek için fırsatı vardır. Ancak herkes için arka plan üst örtü rengini kullanma fırsatı yoktur. HappyAddons, Elementor ve tüm üçüncü taraf widget'lar dahil olmak üzere tüm widget'lar için global arka plan üst örtü seçeneğini duyuruyor.Yazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
11
Görüntüleme
47
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınEn Son Güncellemeler

  1. Happy Elementor Addons Pro 2.11.1

    v2.11.1 - 4 Nisan 2024 = - Güncelleme: WordPress 6.5 ve Elementor 3.20 ile Uyumlu Hale Getirildi

Online istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
2
Çevrimiçi ziyaretçiler
136
Toplam
138

Forum istatistikleri

Konular
3,127
Mesajlar
3,374
Görüntüleme
200,438
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,901
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,053
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,226
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0