• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

  Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

  DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Happy Elementor Addons Pro

Happy Elementor Addons Pro 2.12.0

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
happy-addons.jpg
Happy Elementor Addons Pro ile yaratıcı web tasarım hayallerinizi gerçeğe dönüştürün - her seviyedeki kullanıcı için bir tam paket. Olağanüstü özellikleriyle sadece profesyonellerin yapabildiği şeyleri şimdi siz de yapabilirsiniz:

Hazır Ayarlar: Herhangi bir happy bileşen için önceden yapılmış tasarım setlerini seçin ve farklı görünümler arasında özelleştirin. Hazır ayarları açılır menüden seçin ve sihirli bir şekilde değişiklikleri görün.

Çapraz Alan Kopyala Yapıştır: Birden fazla web sitesinde mi çalışıyorsunuz? Artık bir siteden herhangi bir şeyi kopyalayabilir ve farklı alanlardaki diğer sitelere yapıştırabilirsiniz, tekrarlayan işlerden kendinizi kurtarın. Bu ne kadar harika!

**Bölüm Yerleştirme: Elementor'da aynı anda birden çok bölüm kullanmak istemez misiniz? HappyAddons ile artık yapabilirsiniz. İstediğiniz kadar bölüm oluşturun ve öğelerinizi daha etkili bir şekilde düzenleyin.

Canlı Kopya: Genellikle kişisel bir web sitesinde tam demo gibi tasarım yapmanın imkansız olduğu bir şikayet vardır. Artık durum böyle olmayacak. LiveCopy ile şimdi HappyAddons Demo sitesinden herhangi bir tasarımı sitenize kopyalayabilirsiniz. Sihir şu ki, bu işlemi frontend'den elementor düzenleme paneline kopyalayabileceksiniz. Bu harika değil mi?

Yüzen Animasyon Efekti: HappyAddons, dahili hareket efektleri bölümüne güçlü özellikler sunar. Nesneleri x ekseni, y ekseni ve z ekseni etrafında animasyonlandırmanıza yardımcı olur ve web sitelerinizin diğerlerinden sıyrılmasına yardımcı olacak güzel efektler getirir.

Şablon İçe Aktarma: Happy Elementor Addons, Elementor Düzenleme Panelinizden doğrudan en üst düzey şablon içe aktarma özelliği ile birlikte gelir. Başlangıçta, size 400'den fazla hazır benzersiz blok/kesit sunduk.

Benzersiz Çizgi İkon Kütüphanesi: Elementor, kullanıcılar için 1500+ font harika ikon sunar. Ancak bunlar çoğunlukla dolgu ikonlardır. HappyAddons, tüm kullanıcılar için varsayılan olarak 500+ çizgi ikon içerir. Çizgi ikon trendi günümüzde çok popüler olduğundan ve kullanışlı olduğundan, bu benzersiz ikon paketini web siteniz için estetik bir tasarım oluşturmak için ekledik.

Alev Hızında Deneyim: On-Demand Asset Loading özelliği ile web sitenizin hızı üzerinde daha fazla kontrol elde edin. Widget'larınızı ihtiyacınıza göre açın veya kapatın. HappyAddons, sitenin hızlı ve hafif kalması için dikkatlice kodlanmıştır.

Tüm Widget'lar İçin Global Uzantı: Bu, Elementor için harika bir ek. Şu anda birkaç widget'ın arka plan rengi veya görüntüsünü girmek için fırsatı vardır. Ancak herkes için arka plan üst örtü rengini kullanma fırsatı yoktur. HappyAddons, Elementor ve tüm üçüncü taraf widget'lar dahil olmak üzere tüm widget'lar için global arka plan üst örtü seçeneğini duyuruyor.Yazar
LocalHost
İndirilme
28
Görüntüleme
99
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

En son güncellenenler

 1. Happy Elementor Addons Pro 2.12.0

  # v2.12.0 - 12 Haziran 2024 = - Yeni: Gelişmiş Karşılaştırma Tablosu Widget'ı.
 2. Happy Elementor Addons Pro 2.11.4

  # v2.11.4 - 8 Mayıs 2024 = - Düzeltme: Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.
 3. Happy Elementor Addons Pro 2.11.2

  # v2.11.2 - 18 Nisan 2024 = - Güncelleme: Elementor 3.21 ile Uyumlu Hale Getirildi
 4. Happy Elementor Addons Pro 2.11.1

  v2.11.1 - 4 Nisan 2024 = - Güncelleme: WordPress 6.5 ve Elementor 3.20 ile Uyumlu Hale Getirildi

Forum istatistikleri

Konular
3,720
Mesajlar
4,347
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
26,927
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1