• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

HostBilling - Web Hosting Billing and Automation Software by CloudOnex

HostBilling - Web Hosting Billing and Automation Software by CloudOnex 2.0.1

Dil Seç :
Hızlı Kategoriler
 
hostbilling.webp
HostBilling NULLED , WHMCS'ye kendi kendine barındırılan bir alternatiftir ve hostbilling.io, web barındırma ve dijital hizmet ajansı işinizi yönetmenizi çok kolaylaştırır. Sağlam özellikler müşterilerinizin tüm yaşam döngüsünü otomatikleştirir. Daha fazla satış yapmanıza ve müşterilerinizi mutlu etmenize yardımcı olacak güçlü otomasyon özellikleriyle tasarlanmıştır.

HostBilling eklentilerini indirin:

Faturalandırma Otomasyonu​

Yinelenen faturalar oluşturarak zamandan tasarruf edin. Yinelenen fatura, yeni tarih ve fatura durumuyla aynı verileri otomatik olarak oluşturur. Profesyonel görünümlü faturalar oluşturun ve çevrimiçi ödemeleri hızlı bir şekilde kabul edin. Paypal, Stripe, Braintree,authorize.net yerleşik olarak entegre edilmiştir. Talep üzerine herhangi bir yerel ödeme ağ geçidi entegre edilebilir. Faturalarının vadesi gelenlere otomatik ödeme hatırlatıcıları gönderin. Teklifler/tahminler oluşturun; müşterileriniz teklifleri inceleyebilir ve çevrimiçi olarak kabul edebilir.

Alan Adı Kaydı ve Barındırma Planları​

Talep üzerine herhangi bir alan adı için WHOIS araması gerçekleştirerek WHOIS bilgilerini görüntüleyin. HostBilling, 100'den fazla uzantıya sahip yerleşik bir Alan Adı WHOIS aramasına sahiptir. WHOIS hizmetlerinin gerçek zamanlı yoklamasını kullanarak alan adı kullanılabilirliğini kontrol edin ve alan adı kayıt siparişleri verin. Arka Uçtan Web Barındırma Planları oluşturun ve bunları müşteri portalınızda güzel bir Fiyatlandırma sayfası gösterecek şekilde gruplayın.

Güçlü Destek Masası​

HostBilling, Dijital Ajans İşinizi verimli bir şekilde yürütmenize yardımcı olur. Müşteri desteği sunmak için bir destek biletleme sistemine sahiptir. Müşterinizin müşteri portalından destek biletleri oluşturmasına izin verin. Departmanlar oluşturabilir ve benzer biletleri sorumluluklara göre ayırabilirsiniz. Ek bağlam için dosya eklerini destekler.

Tutarlılık ve sorunsuz yönetim için çağrıları takip edin ve personele atayın. Müşterinizin bilgi bankası makaleleriyle kendilerine yardımcı olmasına yardımcı olun.Yazar
LocalHost
İndirilme
34
Görüntüleme
45
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 star(s) Derecelendirme 0

LocalHost'dan daha fazla kaynak

Forum istatistikleri

Konular
3,721
Mesajlar
4,348
Üyeler
398
Son Üye
XBDDalene0

Kaynak istatistikleri

Kategoriler
25
Kaynaklar
1,569
İndirilme
27,054
Disk kullanımı
972.5 GBGeri
Yukarı Alt
Community platform by XenForo® © 2010-2024 XenForo Ltd.1