• Buradaki kaynaklar genel olarak güvenlidir ancak belirli kodlama teknikleri nedeniyle Virustotal'da hatalı pozitif sonuçlar meydana gelebilir. Dikkatli olun ve kullanmadan önce test edin. Geliştiricileri desteklemek için lisans satın almayı düşünün. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

    Hak sahibi olduğunuz ve kaldırılmasını istediğiniz kaynak için bize ulaşın

    DMCA | İHLAL BİLDİR | KURALLAR

Hotel Lux - Resort & SPA WordPress Teması

Hotel Lux - Resort & SPA WordPress Teması

İndirme İzniniz Yok / İndirmek için Giriş Yapın
hotel-lux-resort-hotel-wordpress.jpg

Hotel Lux – Tatil Köyü ve Otel WordPress Teması

Hotel Lux teması o kadar kolay bir otel web sitesine dönüşür ki, onu hemen seveceksiniz; muazzam işlevsellik ve sofistike tasarım, size harika bir otel ve tatil yeri web sitesi oluşturmak için sorunsuz bir şekilde birlikte çalışır. Kolay özelleştirme ve sınırsız renk seçenekleri, Hotel Lux temasını otel veya pansiyon tarzınıza kolayca uyarlamanıza olanak tanır.

Özel Yönetici paneli – size çok çeşitli seçenekler ve ayarlar içeren daha fazla işlevsellik sağlamak ve bir otel, tatil köyü, motel veya pansiyon web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için maksimum özelleştirme esnekliği sağlamak için ilk WordPress yöneticisini büyük ölçüde genişlettik.

Geçerli CSS3 ve HTML5 – geçerli kod ve optimize edilmiş yapı, arama motorları tarafından başarıyla taranacak ve dizine eklenecek başarılı bir web sitesi için kilit noktalardan biridir.

Faydalı Müşteri desteği – Desteğimiz müşterilerimiz tarafından her zaman hızlı, yardımcı ve profesyonel olarak değerlendirilmektedir. Bu durumu önemsiyoruz ve etkili sorun giderme sağlayarak web sitesi bakımını sizin için kolaylaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Ayrıntılı Tema Bilgi Bankası – tema dokümantasyonu olası tüm soruları kapsar, böylece yeni başlayan biri bile makul bir sürede harika bir web sitesi oluşturmayı başarabilir. Bunu daha da kolaylaştırmak için yönetici panelinden ve ön uçtan birçok ekran görüntüsü.

Özel Widget'lar - tema, daha fazla içerik yönetimi olanağı sağlayan ve Flickr, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar için gelişmiş seçenekler sunan geniş bir özel widget koleksiyonu içerir.

Katman Kaydırıcısı ve Devrim Kaydırıcısı - bu tatil yeri, seyahat, pansiyon, motel ve otel teması, her ikisi de üstün işlevselliğe ve nefes kesici efektlere sahip olan Katman ve Devrim Kaydırıcısı olmak üzere iki popüler kaydırıcı eklentisiyle birlikte gelir. Bunları satın almanıza gerek yok, hepsi içeride!

99+ Özel Kısa Kod – 99+ Özel Kısa Kod, sayfalarınız için harika yapı taşları olarak çalışır. Çok çeşitli ve yönetimi kolay, onları seveceksiniz!

Özel Gönderi Türleri – Özel otel odaları gönderi türü, her kategori ve amaçtaki web siteleri için mükemmel bir kombinasyondur!

Google Yazı Tipleri – Yüzlerce Google yazı tipi, web sitesinin görünümünü tamamen özelleştirmenize olanak tanır, eklenmesi kolaydır ve her yerde kullanılabilir.

Duyarlı Düzen - Hotel Lux - Motel, Hostel, Resort ve Otel WordPress Teması, ekran genişliğinize yanıt verecek ve içerik görünümünün büyük masaüstü ekranlardan cep telefonlarına ve tabletlere kadar tüm cihazlarda mükemmel olmasını sağlayacak duyarlı bir düzene sahiptir.

WordPress için Retina Hazır Tema – Retina ekranlar web sitelerine özel talepler getirir ve Lux Hotel teması, tüm retina ekranlarda üstün performansa sahip olacak şekilde geliştirildi ve web sitesi öğeleriniz için üstün sunum kalitesi sağladı.

Özel Sayfa Arka Planları – web sitenizdeki herhangi bir sayfa ve gönderi için özel bir arka plan ayarlayabilir, ayrıca genel olarak tüm web sitesi için tanımlayabilirsiniz. Renk veya görüntü arka planını seçin ve tekrar türünü ve konumlandırmayı buna göre
ayarlayın.

Sınırsız Menü Renkleri – ana navigasyonunuz ve diğer birçok web sitesi öğesi için sınırsız renk olanakları, web sitenizin görünümünü şirketinizin tarzına uyarlamanıza olanak tanır. Menü öğelerinizin her birine istediğiniz rengi ayarlayabilirsiniz.

Bir otel ve motel web sitesi , tatil ve tatil sitesi web sitesi oluşturmanız gerekiyorsa , kişisel sayfanız için Hotel Lux WordPress teması veya yaratıcı şirketler bu işi sizin için yapacaktır.

Not: Tüm içerik görselleri ana indirmeye dahil değildir ve Etkinlik Takvimi eklentisi için PRO eklentisinin ayrı olarak satın alınması gerekir
Gutenberg Optimize EdildiEvet
Yüksek çözünürlükEvet
Widget'a HazırEvet
Uyumlu TarayıcılarFirefox , Safari , Opera , Chrome , Edge
İle uyumluEtkinlik Takvimi , Etkinlik Takvimi Pro , WooCommerce 7.xx , WooCommerce 6.xx , WPML
Yazılım versiyonuWordPress 6.2.x , WordPress 6.1.x , WordPress 6.0.x , WordPress 5.9.x , WordPress 5.8.x, WordPress 5.7.x , WordPress 5.6.x , WordPress 5.5.x , WordPress 5.4.x , WordPress 5.3.x , WordPress 5.2.x , WordPress 5.1.x , WordPress 5.0.x , WordPress 4.9.x
ThemeForest Dosyaları Dahil EdildiPHP Dosyaları , CSS Dosyaları , JS Dosyaları
Sütunlar4+
Dokümantasyonİyi belgelenmiş
DüzenDuyarlıYazar
BilgiPlatosu
İndirilenler
16
Görüntüleme
47
İlk Sürüm
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

BilgiPlatosu Tarafından Daha Fazla Kaynak

Bu Kaynağı PaylaşınOnline istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
2
Çevrimiçi ziyaretçiler
136
Toplam
138

Forum istatistikleri

Konular
3,127
Mesajlar
3,374
Görüntüleme
200,438
Üyeler
2,771
Son üye
testeo

Nasıl Yapılır istatistikleri

Kategoriler
91
Nasıl Yapılır? Makaleleri
54
Seriler
0
Görüntüleme
6,901
Yorumlar
1
Değerlendirmeler
0
İncelemeler
0

Kaynak İstatistikleri

Toplam Kaynaklar
1,053
Toplam İnceleme
0
Toplam İndirmeler
116
Son 24 Saatteki İndirmeler
3

Bağlantı dizini istatistikleri

Kategoriler
137
Bağlantılar
194
Görüntüleme
14,226
Tıklamalar
25
Yorumlar
1
Derecelendirmeler
1
İncelemeler
0